• 59 58:54
    8:7
    (Zábran)

FBC DDM Kati Kadaň - FbC Plzeň 8:7
branky: 3. Miloš Šulc, 8. Robert Sándor, 16. Robert Sándor, 19. Erik Štěrba, 20. Erik Štěrba, 28. Miloš Šulc, 35. Erik Štěrba, 59. Vilém Vopelák - 14. Michael Brabec, 23. Václav Zábran, 25. Vojtěch Kuneš, 25. Tomáš Němeček, 31. Vlastimil Buchta, 36. Karel Eichler, 59. Jaromír Täuber; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Filip Černý 31 - Martin Bezděk 30; po třetinách: 5:1, 2:5, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostí P. Strejčka: Utkání jsme si prohráli promarněnou první třetinou, kdy jsme pořádali den otevřených dveří. I přes zlepšený výkon ve zbylých dvou třetinách se nám utkání nepodařilo přivést do vítězného konce. Mrzet nás mohou neproměněné šance. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Miličky: Utkání jsme měli dobře rozehrané, ale opět jsme si ho zbytečně zkomplikovali, vítězství cenné, morálka v pořádku, jen tu soustředěnost po celé utkaní zlepšit.Mír a lásku
59:59 Střely celkem: Kadaň - 37, Plzeň - 38
59:59 Střely ve 3. třetině: Kadaň - 12, Plzeň - 14
59:11 Vopelák byl za bránou ztrojen tak důrazně, že se z toho mantinely poroučely k zemi.
58:54 GÓL FbC Plzeň! 8:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #39 Václav Zábran (8:7)
58:54 Poslední minuty dělají Kadani poslední dobou problémy.
58:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #77 Vilém Vopelák bez asistence (8:6)
58:31 Vopelák přibližuje Kadaň ke 3 bodům.
58:17 Plzeň to zkouší v 6.
57:54 Timeout FbC Plzeň
57:08 Kadaň se rozhodla, že na Černého nepoletí už ani jedna střela a že vše radši zblokují.
55:32 Žemličkovi se dnes zalíbilo kličkování středem hřiště, ještě by to ale chtělo zlepšit koncovku
54:36 Všichni se nahrnuli před Černého a byla z toho obrovská mela, míček skákal všude, ale nikdo se ho zcela nezmocnil.
53:41 Sedláče zkušeně zblokoval nadějnou střelu hostů.
52:34 Täuber seslal Vopeláka k zemi, a ten se dost ztěžka zvedal.
51:43 Kuneš se nadějně hnal dopředu, ale Černý ho s jistotou obral.
50:52 Hosté dali vyrovnávací gól, ale po hvizdu rozhodčích.
50:35 Černý opět předvedl nejistý zákrok.
49:00 Bezděk taky předvádí hezké zákroky.
48:20 Domácí už začali trošku riskovat.
47:20 Pardubského střela pouze a opět jen do Bezděka.
45:51 I Vošta se dnes pokusil trefit ty naše kadaňské veverky nad brankou.
45:07 Zábran zabránil Šulcovo střele a následně se poroučil k zemi.
44:03 Černý předvádí jen zákrok hezčí než druhý, očividně si smůlu vybral ve 2. třetině.
43:00 Za Bezděkem zazvonila tyčka.
42:33 Začíná se nepatrně přiostřovat a začínají se pomalu objevovat i nějaké ty emoce.
41:06 Domácí jsou zatím dost opatrní.
39:59 Střely ve 2. třetině: Kadaň - 10, Plzeň - 13
39:41 Sándor netrefil poloprázdnou bránu.
39:11 Zábran vytřel podlahu za bránou Černého.
37:35 V první třetině se hrálo více na polovině hostí, natož teď se hraje na polovině domácích.
35:58 Lapuník přišlápl Žemličkovi nohu, ale omluvil se.
35:07 GÓL FbC Plzeň! 7:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler, asistoval #62 Matěj Vošta (7:6)
35:07 Černý teď trochu nesoustředěný pustil tzv. plívu.
34:49 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #23 Martin Žemlička (7:5)
34:49 Němeček se snažil zalehnout Štěrbovu střelu, místo toho si ji ale smolně ztečoval do brány.
34:03 Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
34:03 Limbergovu prudkou střelu si v klidu pohlídal Bezděk.
33:44 Alespoň něco se domácím ve 2. třetině povedlo.
32:50 Domácí zatím dobře čelí přesile.
31:27 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání
31:11 Domácí protiútok 3 na 1 skončil pouze a jen zákrokem Bezděka.
30:35 GÓL FbC Plzeň! 6:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #95 Vlastimil Buchta, asistoval #69 Vojtěch Lapuník (6:5)
30:35 Lapuník zpoza brány našel Buchtu a ani Černý tomu nedokázal zabránit.
28:55 Němeček drsně skolil Sándora.
28:15 Šulc tentokrát minul bránu jen o pár centimetrů.
27:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Miloš Šulc, asistoval #82 Zbyněk Hlaváček (6:4)
27:25 Šulc prostřelil vše, co mohl a domácí jeho zásluhou zase odskakují na dvoubrankový náskok.
26:41 Štěrbovi dvakrát za sebou sjel balonek z čepele.
25:51 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
25:51 Uvidíme první dnešní přesilovku.
24:26 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #69 Vojtěch Lapuník (5:4)
24:26 Takovýto začátek druhé třetiny si nepřál žádný kadaňský fanoušek.
24:03 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #62 Matěj Vošta (5:3)
24:02 Míček se běžně pohybuje po zemi, ale v Plzni se očividně hraje spíše jako tenis.
22:33 GÓL FbC Plzeň! 5:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #95 Vlastimil Buchta (5:2)
22:33 Lapuník podsunul balone pod Černým, sice netrefil bránu, ale jeho spoluhráči už dokázali míček do brány dopravit.
21:10 Hosté si nedokáží dát ani jednu přesnou přihrávku.
20:01 Úvodní buly 3: třetiny vyhrávají opět hosté.
20:01 Úvodní buly 2: třetiny vyhrávají pro změnu hosté.
19:59 Střely v 1. třetině: Kadaň -15, Plzeň - 11
19:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #10 Aleš Limberg (5:1)
19:28 Limberg vybojoval balonek na středu hřiště a Štěrba už se nemýlil.
18:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #21 Petr Chládek (4:1)
18:00 Žemlička si elegantně proběhl středem, poslal balonek na Vopeláka, ten střílel pouze do Bezděka.
16:58 Zábran se s novou hokejkou snažil vystřelit na bránu, ale místo brány se asi snažil sestřelit naše kadaňské veverky.
16:14 Černý si pohlídal mezírku mezi nohami.
15:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #14 Robert Sándor, asistoval #21 Petr Chládek (3:1)
15:52 Chládek zlomil Zábranovu hokejku.
15:22 Hlaváček si počkal na Winterovu střelu, a tak skončila až na tribuně.
14:39 Po dlouhé Limbergově přízemní střele zazvonila za Bezděkem tyčka.
13:51 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (2:1)
13:51 Brabcova střela od půlky skončila až v brance domácích, a také není divu, protože před Černým stáli tři hráči.
12:45 Němeček také ukázal své florbalové doveddnosti, když si prokličkoval celé hřiště, následně byl ale Štěrbou odzbrojen a poslán k zemi.
12:06 Pardubský doslova namazal Voštovi, ale ten asi viděl bránu o metr vedle.
11:00 Winter dostal balonek až před Černého, ten ale natáhl svoje tělo a jeho pokus zneškodnil.
09:55 Eichlerovi sjela přihrávka z čepele, dolétla až za mantinel a Eichler si následně vybil zlost na mantinelech.
08:50 Hlaváček si vyvezl balonek od své brány až před Bezděka, při koncovce ale minul.
07:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #14 Robert Sándor, asistoval #85 Ondřej Sedláček (2:0)
07:23 Hostující obrana nechala Sándora volného před bránou a tomu už nedělalo problém trefit se do poloprázdné brány.
06:24 Šulcův dlouhatánský projektil si Bezděk v klidu pohlídal.
05:24 Plzeňští se teď dostali na delší dobu k míčku, hned se tlačili do brány a snažili se vyrovnat.
04:13 Täuber krásně prošel mezi domácími útočníky, ale to bylo od něj asi tak vše.
03:36 I Černý si připsal svůj první zákrok.
02:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Miloš Šulc, asistoval #7 Lukáš Pardubský (1:0)
02:23 Šulcův baseballový odpal skončil až za zády Bezděka.
01:50 Vopelák se ocitl v nadějné šanci před bránou Bezděka, bohužel pro domácí minul.
01:15 Žemlička na středu hřiště obral Zábrana, ale jeho následnou střelu zablokoval Täuber.
00:54 Na míčku se prozatím drží domácí.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.