9:7
    Patrik ROZKOVEC
    (Hejduk)

TJ Turnov - Wizards DDM Praha 10 9:7
branky: 16. Vojtěch Palatínus, 27. Lukáš Švitorka, 33. Tomáš Vitásek, 33. Štěpán Matěcha, 56. Štěpán Matěcha, 56. Pavel Sekyra, 58. Vojtěch Palatínus, 58. Štěpán Matěcha, 60. Patrik Rozkovec - 18. Martin Lazárek, 25. Karel Smutný, 28. Tomáš Branžovský, 35. Jiří Šrámek, 37. Karel Smutný, 38. Jakub Novák, 50. Karel Smutný; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Luděk Horáček 17 - Lukáš Vávra 25; po třetinách: 1:1, 3:5, 5:1
60:00 Komentář trenéra domácích Palatínuse: Prospali jsme první třetinu, kdy byl soupeř laxní a kdybychom se více tlačili do koncovky, tak bychom zápas rozhodli. Druhá třetina byla tragédie. Ve třetí třetině nám vyšla hra šest na pět a konečně jsme hráli s plným nasazením. Děkuji divákům a soupeři.
60:00 Komentář vedoucího hostů Urbance: Zápas jsme si prohráli sami v posledních čtyřech minutách, experimenty a nesoustředěním. Děkujeme divákům, soupeřům a pořadatelům. Hezký víkend.
59:59 Střely na branku ve třetí třetině: Turnov - 10, Wizards - 8
59:07 GÓL TJ Turnov! 9:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Patrik Rozkovec, asistoval #62 Vojtěch Hejduk (9:7)
57:48 GÓL TJ Turnov! 8:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha bez asistence (8:7)
57:13 GÓL TJ Turnov! 7:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #88 Antonín Palatínus (7:7)
55:46 A je to tady, jsme svědky dramatu.
55:45 Timeout Wizards DDM Praha 10
55:45 GÓL TJ Turnov! 6:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #88 Antonín Palatínus (6:7)
55:14 To budou ještě nervy!
55:13 GÓL TJ Turnov! 5:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #88 Antonín Palatínus (5:7)
53:40 Domácí to zkouší v šesti, více než šest minut před koncem.
52:58 Další rychlý protiútok Wizardů zlikvidoval Horáček.
49:08 S míčkem hrají většinou domácí, ale hosté z Prahy využívají protiútok a mají už tříbrankový náskok.
49:07 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #56 Jiří Šrámek (4:7)
44:38 Honza Havlín se teď blýskl, když zastavil přečíslení Wizardů tři na jednoho.
42:39 Domácí zamíchali se sestavou, tak uvidíme, co nám předvedou a jak na to zareagují hosté.
39:59 Střely ve druhé třetině: Turnov - 8, Wizards - 10
38:47 Vyloučen hráč #16 Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
37:55 Wizardi si teď v přesilovkách hodně pomohli a odskakují do dvoubrankového vedení.
37:54 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #22 Martin Lazárek (4:6)
36:19 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (4:5)
36:00 Na trestné lavici se zřejmě něco rozdává zadarmo.
35:59 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
35:01 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká florbalka
34:42 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #13 Petr Krob (4:4)
34:20 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:00 Turnov se díky dvounásobné přesilovce dostal na koně a otáčí vývoj zápasu.
32:59 GÓL TJ Turnov! 4:3
32:01 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #88 Antonín Palatínus (3:3)
31:30 Vyloučen hráč #94 Jindřich Zoth družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání
30:01 Vyloučen hráč #10 Robert Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
27:53 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #36 Tomáš Branžovský bez asistence (2:3)
27:53 Slovy pokladníka Wizardů: 'Máš to za kilo, supr.'
26:09 Švitoris vymetl pavučinku a Turnov vyrovnává ... to je náš kluk
26:08 GÓL TJ Turnov! 2:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #88 Antonín Palatínus (2:2)
24:05 Šrámek doklepl míček do odkryté branky a Wizardi se dostávají do vedení.
24:04 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:2
22:59 Wizardi teď mají možnost odskočit, zatím drží domácí před jejich brankou.
22:27 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:59 Střely v první třetině: Turnov 16 - Wizards 6
17:48 Skóre se nám konečně pohnulo, tak snad budeme svědky i dalších gólů.
17:12 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #28 David Bouda (1:1)
15:46 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #91 Pavel Sekyra (1:0)
15:11 Obrovský závar před brankou Wizards, Janoušek ani Rozkovec ale skóre neotevřeli.
11:43 Pověstná spolupráce Sekyra - Matěch teď zafungovala, ovšem brankář hostí připraven.
10:11 Stále čekáme na nějakou gólovou šanci, až teď to chtěl napravit Vitásek, ale ... nic.
07:42 Matěcha zkoušel vystřelit od mantinelu, byl ovšem zablokován.
05:01 Začalo se docela opatrně, moc florbalové krásy jsme zatím neviděli.