3:9
    Jakub NOHA
    (Štipka)

DDM SANEXCZ Děčín IV - FAT PIPE Traverza Mukařov 3:9
branky: 8. Petr Bořuta, 30. Jan Černý, 54. Vojtěch Klein - 3. Šimon Otto, 12. Jan Pudich, 20. Tomáš Sláma, 25. Karel Štipka, 26. Šimon Otto, 49. Karel Štipka, 51. Tomáš Fait, 51. Šimon Otto, 59. Jakub Noha; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Petr Miško 28 - Karel Mrkos 25; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:4
59:59 Komentář k zápasu trenéra domácích: Dnes jsme i přes menší počet hráčů předvedli dobrý výkon. Bohužel jsme zase nevyužili šance a výsledek je jednoznačný. Děkujeme soupeři zápas a divákům za podporu.
59:59 Komentář k zápasu trenéra hostů: Traverza po dlouhé době vyhrála a začíná tím pozitivní sérii, která se potáhne celé playoff. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
59:59 Nejlepší hráč domácích: Martin Vybíral. Nejlepší hráč hostů: Karel Štipka.
59:59 Střely po 3. části: Mukařov 11, Děčín 5.
58:26 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:9
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #59 Jakub Noha, asistoval #70 Karel Štipka (3:9)
58:26 Jakub Noha nán opět ukázal, že ze své hole umí dostat absolutní maximum. V naší 'redakci' u pořádajícího stolku jsme se shodli, že jeho gól byl opravdu výstavní.
53:52 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 3:8
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #42 Vojtěch Klein, asistoval #25 Jiří Astr (3:8)
53:52 A máme tu jeden speciální gól, za Děčín se trefil Vojta Klein a svůj gól daroval se přítelkyni Viktorii.
52:22 Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
52:21 Mukařov pouze využívá nízkého počtu Děčína a pohrává si s jeho rozestavením.
50:21 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:8
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #8 Šimon Otto, asistoval #11 Tomáš Sláma (2:8)
50:14 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #10 Tomáš Fait, asistoval #70 Karel Štipka (2:7)
48:04 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Karel Štipka, asistoval #19 Jakub Majer (2:6)
47:45 Ačkoliv má Děčín počet hráčů snížený na 9, stále se snaží bojovat.
44:53 Na to, že se odehrálo již 5 minut ze třetí části, tak jsme zatím neviděli žádnou zajímavou akci. Zápas se akorát trošku přiostřuje. A my doufáme, že Děčín přiostří na střelbě a srovná skore.
38:25 A vypadá to, že se nám zranil zocelený Péťa Bořuta. :(
36:25 Vyloučen hráč #59 Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za zvedání florbalky
36:25 Máme zde vyloučení hostů. Věříme, že Děčín svou šanci využije a stáhne náskok Mukařova.
33:14 Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
29:10 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 2:5
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #72 Jan Černý, asistoval #3 Břetislav Logaj (2:5)
29:10 A máme tu gól Děčína! Po odražené střele Vojty Kleina se míček dostal k Logajovi a ten jej pouze předal Černému a ten propálil hostujícího brankaře.
25:26 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #8 Šimon Otto, asistoval #16 Petr Kašpar (1:5)
25:26 Bohužel, Mukařov přidává i 5. branku. Po clonění před branou prostřelil naši horu Miška Šimon Otto.
24:32 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Karel Štipka, asistoval #10 Tomáš Fait (1:4)
24:32 Musíme uznat, že Karel Štipka je mistr řemesla ve vymýtání pavouků ze šibenic. Jeho gól, který byl již 4. hostů, byl opravdu parádní.
20:01 Ještě si dovolím doplnit střely po první třetině: Děčín - 7, Mukařov - 14.
19:59 ZHODNOCENÍ PRVNÍ ČÁSTI První půlka první třetiny se nesla v režii hostujících, potom se ale domácí zvedli a po krásně sehraném 3na1 se radovali z první branky. Mukařov si však připsal jeden poněkud kuriózní gól a a dostal se opět do vedení. Jako dárek dostal 2 minutovovou přesilovku, proviněným se stal Zdeněk Vážný, jež se snažil obhájit uznanou branku Mukařova. Třetí branku vstřelil Mukařov po smolném odrazu Miškova betonu přimo do hráče.
19:30 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #8 Šimon Otto (1:3)
19:30 Třetí branka padla po velice smolném odrazu od betonu Petra Miška.
16:47 Dle našich absolutně amaterských poznatků soudíme, že se zápas v následujích minutách přiostří. A taky, že nás čeká zajímavá podívaná.
11:57 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #7 Petr Heřmanský (1:2)
11:57 Vyloučen hráč #11 Zdeněk Vážný družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování
11:57 Musíme říct, že tady u pořadatelského stolku trošičku debatujeme nad druhým gólem Mukařova, ale bohužel nic nezměníme a skore tedy zůstává 1:2.
11:39 Skvělé 1na1 vytvořil David Matza, ale jeho střelecký pokus skončil těsně nad.
07:54 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 1:1
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #16 Petr Bořuta, asistoval #61 Šimon Pilek (1:1)
07:54 A první branku Děčína vsřelil 'kruháčem zocelený' Petr Bořuta.
05:27 První ohrožení branky si připsal Zdeněk Vážný, ovšem jehompokus nebyl nikterak ohrožující pro brankáře hostů.
02:19 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 0:1
02:19 Zápas je zatím v režii hostů , kteří domácí ještě k ničemu nepustili.
00:01 Zdravím všechny diváky na onlinu. Dnes máme na programu opravdu atraktivní utkání. Na domácím hřišti se představí Děčín, který by 3 bodíky z dnešního bral všemi deseti. V cestě jim ale stojí bořiči snů z Mukuřova.