• 62 61:17
    9:8
    ()

ASK Orka Čelákovice - Spartak Pelhřimov 9:8p
branky: 7. Jakub Čáp, 8. Vojtěch Strnad, 17. Jakub Čáp, 18. Jakub Doutnáč, 38. Michal Zeman, 40. Jakub Čáp, 41. Petr Němeček, 59. Michal Zeman, 62. Michal Zeman - 5. Viktor Vlach, 13. Lukáš Zrzavý, 16. Petr Poduška, 29. Tomáš Váňa, 29. Martin Blažek, 32. Václav Fučík, 35. Petr Poduška, 59. Václav Fučík; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 3:2 + Martin Blažek OS; využití: 2:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 14 - Jakub Kuchař 16; po třetinách: 4:3, 2:4, 2:1, 1:0
61:17 GÓL ASK Orka Čelákovice! 9:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Michal Zeman bez asistence (9:8)
61:17 Vyjádření trenére hostů Petra Zajíčka: Pohledné a dramatické utkání, které se muselo divákům líbit skončilo zaslouženou remízou po 60 minutách. V prodloužení domácí rozhodli do prázdné branky.
61:17 Vyjádření trenéra domácích Michala Schwana: Pěkné utkání, ve kterém jsme byli dneska šťastnějším týmem. Na obou stranách bylo množství šancí, ale štěstí v prodloužení stálo při nás. Přejeme soupeři hodně úspěchů v playoff.
60:34 Čáp vyhodil, ale netrefil prázdnou branku.
60:01 Hra 3 na 3 je dost zajímavá.
59:59 Střely ve třetí třetině ORKA 7, Spartak 9.
59:59 Jdeme do prodlužení.
59:30 Vymyslí ještě někdo něco nebo se jde do prodloužení?
59:06 Rozhodčí zvyšuje hlas. Spartak rozehrává standartku před Pezlovou brankou a jsou dost blízko.
58:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (8:8)
58:53 A je vyrovnáno!
58:31 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Michal Zeman, asistoval #85 Petr Němeček (8:7)
58:00 Lukáš Zadák nám skončil skoro na stole. Srovnat mantinely chvilku potrvá.
57:11 Rozehrává ORKA z půlky.
56:15 Spartak se musí o trošku více bránit.
56:00 Poslední 4 minuty.
54:25 Jsme svědky školáckých chyb při rozehrávkách na obou stranách.
53:34 Domácí Čáp rozehrál slibný a rychlý protiútok, ale ORCE se nezadařilo zakončit.
52:21 Na hřišti se nic moc neděje a diváci si plně užívají bubnařského umění fanouška Spartaku.
50:49 Že by si hráči šetřili síly na posledních pár minut?
49:36 A znova jak přes kopírák.
48:39 Petr Němeček zkusil z dálky, ale nic z toho nebylo.
47:37 ORKA rozehrávala těsně před Kuchařem, ale trefila pouze zakleknutou obranu.
47:32 Hra je teď na obou stranách opatrná, nikdo nechce udělat chybu.
45:31 Hostující Hendrych udělal pro Doutnáče pěknou stoličku a ten přes něho přepadl polovičním saltem.
44:30 Hostující brankář Kuchař předvedl neskutečnou roznožku a zhatil střelecké ambice ORKY.
41:38 ORKA asi dostala dobré rady o přestávce od svého trenéra a na začátku třetiny hned vyrovnává.
40:18 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček bez asistence (7:7)
39:59 Střely ve druhé třetině Spartak 6, ORKA 8.
39:01 ORKA snižuje náskok Spartaku na rozdíl jedné branky. Odpoví na to nějak Spartak?
39:00 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #85 Petr Němeček (6:7)
38:35 Vyloučen hráč #22 Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
38:21 Doutnáč prověřil Kuchaře, ale ten se nedal.
37:48 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Michal Zeman, asistoval #25 Sebastian Jakob (5:7)
36:42 Jakob to zkusil z veliké dálky, ale bylo to marné.
35:19 Na dnešním utkání je 38 diváků.
34:07 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #21 Petr Poduška, asistoval #27 Václav Fučík (4:7)
34:07 Spartak využívá přesilovku dvacet sekund před koncem.
33:21 Rozhodčí napomíná domácího Čápa ze zdržování hry. Hra se vyhrocuje.
32:24 Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:24 A se situace opakuje. Opět má Spartak šanci využít přesilovku.
32:02 Domácí Doutnáč ani nadvakrát nedoťuknul do sítě Kuchaře.
31:17 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:6
31:17 Netrvalo dlouho a Fučík dal z dálky nádhernou střelu do šibenice Pezlovi.
30:35 Spartak hraje přesilovku a uvidíme, jak bude úspěšná.
30:34 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
30:14 ORKA teď nenachází taktiku na dobře bránící Spartak.
28:59 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #92 Ladislav Běhounek (4:5)
28:59 Spartaku se podařilo odskočit na rozdíl golu. ORKA polevila v oraně.
28:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Tomáš Váňa, asistoval #22 Viktor Vlach (4:4)
28:10 I když má herně převahu ORKA, stejně se Spartaku podařilo vyrovnat.
26:28 Domácí Čáp nabral rychlost od své branky a přes několik hráčů se probojoval až k možnosti střely na branky. ta se ale nepovedla.
23:39 Domácí Bárta napravil svou chybu a nedovolil Spartaku vsítit.
22:00 Domácí Sedlák se dostal do šance před branku Kuchaře a též minul. hala jen zašuměla.
21:48 Blažek zkusil zakončit, ale minul tak o dva metry Pezlovu branku.
20:51 Vyloučen hráč #85 Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
20:51 Zúročí Spartak svou první přesilovou hru?
20:29 Spartak dal šanci domácímu Novotnému k skoro samostatnému útoku, ale ten ho nedokázala zakončit. neměl to lehké.
19:59 Střely v první třetině ORKA 10, Spartak 7.
19:22 Knězů zkusil z dálky a překvapil všechny včetně domácího brankáře. Kdyby mířil o 20 cm vpravo, je to gol.
18:59 Nicméně hra je velmi vyrovnaná.
18:27 Spartak se bude snažit do šatny alespoň vyrovnat, ale zatím to nevypadá, že bude úspěšný.
18:25 Timeout Spartak Pelhřimov
17:44 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #19 Ondřej Tichý (4:3)
17:44 Spartak byl v obraně trošku stacionární, čehož využili hráči ORKY a odskočili na rozdíl jednoho golu.
16:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #72 Vojtěch Strnad (3:3)
16:28 Skore je vyrovnáno a za Spartak naskočil i hříšník, který si odseděl 12 minut.
16:00 Po chybě v útoku dostává ORKA gol.
15:59 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:3
15:17 Atmosfera už začíná houstnout.
13:08 Čáp předvedl několik otoček a málem vsítil do prázdné branky, ale těsně minul.
12:49 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #22 Viktor Vlach (2:2)
10:30 Domácí Matěj Čech si připsal na konto krásnou střelu z úhlu těsně vedle branky Kuchaře.
08:32 Hra je velmi rychlá, ale zároveň plná chyb při přihrávkách.
07:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #17 Jakub Čáp (2:1)
07:15 Tak tohle byla opravdu luxusní kombinace dua Čáp-Strnad. Krásná kombinace z rychlého protiútoku.
06:35 Hra začalamít grády. Hostující Blažek dostal 2 minuty a osobní trest 10 minut. V přesilovce dali domácí gol.
06:14 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
04:33 Vyloučen hráč #10 Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov - osobní trest
04:33 Vyloučen hráč #10 Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost
04:32 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #8 Tomáš Kocián (0:1)
04:32 Z rychlého nečekaného protiútoku dostali domácí prvního gola.
03:30 Druhý drobný zákrok Pezla, domácí zatím hostujícího brankáře neohrozili.
01:55 Družstva se zatím jen tak drobně oťukávají. Čekáme vyrovnaný zápas o druh místo v tabulce.
00:30 Domácí brankář Pezl zlikvidoval první cvičnou střelu Pelhřimova.
00:00 Dobrý večer. Vítáme Vás na dnešním zápase, který bude jistě hooodně napínavý. Kotel hostí se již ozývá a snad i domácí fans se nenechají zahanbit.