• 59 58:03
    2
    Jan HALOUN

TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice 5:2
branky: 1. Patrik Rozkovec, 5. Vojtěch Hejduk, 29. Patrik Rozkovec, 38. Patrik Rozkovec, 55. Vojtěch Hejduk - 13. Ondřej Špalek, 39. Tomáš Beran; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 5:4; využití: 2:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Luděk Horáček 23 - Vojtěch Nockin 25; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:0
59:59 Komentář trenéra hostů: Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství, podal bojovný a týmový výkon. Z naší strany zápas blbec. Těšíme se na play off a soupeři přeje v play off hodně štěstí. Děkujeme divákům, kteří přišli v hojném počtu.
59:59 Komentář trenéra domácích: Dneska jsme dali příležitost deseti hráčům 'na hraně sestavy', aby nám dokázali, že má náš kompletní kádr na to, hrát těžké zápasy play-off. Jsem rád, že tuto příležitost využili a ukázali, že se dá vyhrát s kvalitním soupeřem i bez nejproduktivnějších hráčů. Děkujeme za zápas.
59:59 Střely ve třetí třetině: TUR - 5 ORKA - 9
59:00 Běží poslední minuta třetí třetiny.
58:03 Vyloučen hráč #92 Jan Haloun družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
56:01 Brankář Horáček teď pochytal střelu i nebezpečné dorážky z blízkosti.
55:04 Rozkovec míjí odkrytou branku,
54:30 Hosté to páté inkasované brance zkouší bez brankáře.
54:14 Timeout ASK Orka Čelákovice
54:14 GÓL TJ Turnov! 5:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #62 Vojtěch Hejduk, asistoval #21 Patrik Rozkovec (5:2)
53:50 Turnov začal přesilovku náporem.
53:20 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:40 Hosté v plném počtu a i přes turnovský tlak musel nejtěžší zákrok předvést turnovský brankář Horáček.
49:40 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
44:56 Po tlaku Orky teď zazvonila tyčka turnovské branky.
43:53 Hosté teď často faulují a Turnov se tak snadno drží na míčku.
41:50 Hosté po krásné kombinaci jen těsně minuli turnovskou branku.
40:57 Orka v dalším nebezpečném protiútoku netrefuje branku.
39:59 Střely ve druhé třetině: TUR - 14 ORKA - 6
38:31 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #97 Tomáš Beran, asistoval #72 Vojtěch Strnad (4:2)
37:00 GÓL TJ Turnov! 4:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Patrik Rozkovec, asistoval #62 Vojtěch Hejduk (4:1)
36:30 Rovněž Orka se dnes v oslabení zatím brání úspěšně.
35:54 Vyloučen hráč #97 Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za zvedání florbalky
35:36 Po Rozkovcově střele zazvonila tyčka.
33:45 Domácí svoji špatnou rozehrávkou znovu darovali soupeři slibnou šanci. Horáček však byl pozorný.
33:07 Hosté v plném počtu a domácí trenér se dostává do varu. Uvidíme ho také na trestné lavici?
31:50 První přesilovka se domácím zatím příliš nedaří.
31:07 Vyloučen hráč #27 Michal Kubík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky
28:54 GÓL TJ Turnov! 3:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Patrik Rozkovec, asistoval #3 Daniel Korych (3:1)
27:37 Povedená Rondošova střela, kterou následně dorážel Haloun. Skóre se však nemění,
27:16 Turnov v rozehrávce riskuje, znovu z toho mohla Orka těžit.
26:14 Domácí se opět ubránili.
25:51 Teď byla Orka blízko vyrovnání.
25:25 Hosté v tlaku, ale bez střelby.
24:14 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
24:14 Vitásek musel další nepovedenou rozehrávku zachraňovat faulem.
23:56 Další chyba v turnovské rozehrávce, kterou hosté zatím nepotrestali.
23:13 Haloun sám na brankovišti proti brankáři Orky neuspěl.
22:43 Orka se řítila do přečíslení 2 na 1, ale k přesnému zakončení se nedostala.
21:08 Domácí se znovu ubránili a hrají v plném počtu.
19:59 Střely v první třetině: TUR - 11 ORKA - 10
19:08 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
18:14 Hosté teď nepotrestali zaváhání v turnovské rozehrávce.
18:04 Domácí v plném počtu.
17:30 Domácí se zatím bez problémů brání.
16:04 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
15:46 Vitásek povedenou střelou prověřil brankáře hostí.
12:29 Hosté po krásné kombinaci a střele do prázdné branky střílí svoji první branku.
12:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (2:1)
11:52 Vyloučen hráč #28 Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
10:31 Další nebezpečnou šancí se prezentoval turnovský Haloun.
08:41 Hosté přidali, ale chybí jim přesnější zakončení.
05:54 První vážnější zákrok si po střele zblízka připsal turnovský brankář Horáček.
04:51 GÓL TJ Turnov! 2:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #62 Vojtěch Hejduk, asistoval #3 Daniel Korych (2:0)
04:11 Turnovský Haloun se protáhl podél pravého mantinelu, ale brankář hostí byl úspěšnější,
03:00 I díky úvodní brance jsou nyní aktivnější domácí a drží se na míčku.
00:48 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Patrik Rozkovec, asistoval #28 Martin Hejduk (1:0)
00:30 Hezký sobotní podvečer, vítáme vás u posledního kola Národní ligy.