8:9
    Ladislav PROCHÁZKA
    (Chodl)

Kanonýři Kladno B - OLYMP FLORBAL 8:9p
branky: 7. Jan Hadrava, 15. Roman Urbář, 32. Ondřej Blažek, 34. Jan Hadrava, 38. Ondřej Blažek, 39. Vojtěch Teslík, 40. David Štechmüller, 50. Jan Hadrava - 10. Marek Vomočil, 11. David Jurášek, 12. Marek Vomočil, 15. Jiří Beck, 46. David Jurášek, 53. Jiří Beck, 53. Filip Chodl, 60. Jakub Lipus, 64. Ladislav Procházka; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 22; zásahy brankářů: David Kuliha 24 - Filip Hejtík 11, Jan Dvořák 13; po třetinách: 2:4, 5:0, 1:4, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
63:12 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:9
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #8 Ladislav Procházka, asistoval #4 Filip Chodl (8:9)
62:17 Kladno bude rozehrávat v útočném rohu.
60:58 Kladno se zatím drží ve svém obranném pásmu na balónku.
60:00 Zahájení prodloužení
59:49 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:8
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Jakub Lipus, asistoval #73 Jiří Beck (8:8)
58:43 Olymp využívá powerplay.
58:18 Timeout OLYMP FLORBAL
57:20 Kladno se zatím nemůže dostat do útočného zámku.
55:42 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:26 Bednář skvělím blokem posílá míček za svojí bránu.
54:51 Teslík sebral míček hostujícímu hráči a vystřelil nad branku.
52:45 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #4 Filip Chodl, asistoval #8 Ladislav Procházka (8:7)
52:02 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #73 Jiří Beck, asistoval #81 Jakub Lipus (8:6)
51:30 Vyloučen hráč #53 Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:22 Kladno pohledně kombinuje, ovšem střela žádná.
50:13 Kladenský brankář skvěle odkopl míček od čepele hostujícího hráče.
50:13 Merta na dvakrát ustál situaci a bloknul míček.
49:29 GÓL Kanonýři Kladno B! 8:5
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #9 Jan Hadrava, asistoval #15 David Štechmüller (8:5)
48:28 Kladno se dostává z tlaku hostujících, ale ovšem jen na chvíli.
46:09 Vosyka dobrým obranný zákrokem odebral míček a poté byl sfaulován.
45:44 GÓL OLYMP FLORBAL! 7:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #8 Ladislav Procházka (7:5)
44:59 Komentář hostujícího trenéra: Začátek zápasu nám vyšel podle představ. Zato druhá třetina, to byl nejhorší výkon za poslední rok. Naštěstí jsme se ve třetí třetině zvedli po všech stránkách a zápas jsme dovedli do prodloužení, ve kterém jsme dokonali obrat. Děkujeme soupeři za emotivní zápas.
44:59 Komentář domácího trenéra: Velmi dobrý zápas v tempu, ve kterém jsme si díky mladé lajně vybudovali slušný náskok. Ve třetí třetině byl na tom soupeř fyzicky o něco lépe a nakonec to dotlačil až k vítězství.
44:48 Teslík po přihrávce od Bednáře k brankáři těsně minul bránu.
42:52 Kladnu se nezdařil přechod do protiútoku. raději zklidňují hru.
42:03 Hadrava po přihrávce těsně z první minul poloodkrytou hostující branku.
41:36 Teslíkovi se ze středu nepodařilo vystřelit.
40:51 Olymp začal útočně napadat.
39:59 V druhé třetině dopadli střely v poměru 11:13 pro Olymp.
39:59 Dnešní utkání sleduje 22 diváků. Děkujeme.
39:44 GÓL Kanonýři Kladno B! 7:4
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #15 David Štechmüller, asistoval #9 Jan Hadrava (7:4)
38:14 GÓL Kanonýři Kladno B! 6:4
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #77 Vojtěch Teslík bez asistence (6:4)
38:14 Střídání brankáře. Nový brankář #40 Jan Dvořák družstva OLYMP FLORBAL
37:59 Urbářův špatný kros na půlce musel likvidovat poté kladenský brankář.
37:39 Vyloučen hráč #81 Jakub Lipus družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky
37:29 Domácí brankář vyráží nebezpečnou střelu maskou.
37:18 GÓL Kanonýři Kladno B! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #3 Ondřej Blažek, asistoval #77 Vojtěch Teslík (5:4)
35:36 Pohledný přechod do útoku Kladna.
33:41 GÓL Kanonýři Kladno B! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #9 Jan Hadrava, asistoval #53 Vít Bednář (4:4)
33:36 Nebezpečná přihrávka z pozabrány od Teslíka končí střelou vedle branky.
31:58 GÓL Kanonýři Kladno B! 3:4
31:46 Vyloučen hráč #4 Filip Chodl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky
31:23 Vyloučen hráč #15 David Štechmüller družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za blokování florbalky
30:43 Vosyka zastavuje hostující protiútok.
28:49 Kladnu se podařilo dostat z tlaku.
27:50 Vyloučen hráč #2 Roman Urbář družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání
27:03 Výběch Petra Ivana končí těsně nad brankou.
26:03 Znovu trefená tyč domácí branky.
25:06 Zazněla tyč Kladenské branky.
24:52 Střelecký pokus Kladna končí nad bránou.
23:23 Olymp teď překombinoval akci.
22:53 Štechmuler trefuje horní tyčku hostující brány.
21:46 Kladno zklidňuje hru na své obranné půlce.
19:59 V první třetině dopadli střely v poměru 8:12 pro Olymp.
17:29 Skvělá kombinace Olympu končí vyraženou střelou od domácího brankáře.
15:03 Bednář zkoušel steílu na teč, gól však nepadl.
14:36 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #2 Roman Urbář, asistoval #22 Adam Brynda (2:4)
14:22 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #73 Jiří Beck, asistoval #60 Marek Budil (1:4)
13:39 Zblokovaná střela Adama Bryndy.
13:20 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Vosyka družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hrubost
12:09 Skvělý dvojitý blok Kladna.
11:42 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #38 Marek Vomočil, asistoval #8 Ladislav Procházka (1:3)
10:57 Teslík se provinil faulem a Kladno bude muset čelit standartce nedaleko své brány.
10:04 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:2
10:00 Střelu Olympu z půlky likviduje domácí brankář.
09:55 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #38 Marek Vomočil, asistoval #33 Ivan Petr (1:1)
08:43 Kladno bude rozehrávat z útočného rohu.
06:45 GÓL Kanonýři Kladno B! 1:0
05:55 Olympu se nedaří dostat se svého pásma.
03:36 Hezká kombinace Kladna na útočné polovině ,končí v náručích hostujícího brankáře.
02:28 Kladno bude rozehrávat nebezpečnou standartní situaci blízko hostující branky.
00:25 Kladno vytlačuje soupeře až na soupeřovu půlku.