4:8
    Petr PÁNEK
    (Hála)

Florbalová akademie MB 'A' - Prague Tigers 4:8
branky: 13. Ondřej Navrátil, 51. David Novák, 56. Petr Pánek, 60. Petr Pánek - 9. Martin Boušek, 9. Vojtěch Zmrzlík, 16. Martin Boušek, 20. Tomáš Pytl, 34. Dominik Vorlíček, 51. Martin Boušek, 57. Kryštof Antůšek, 58. Martin Hrycej; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 25 - Filip Kulhánek 32; po třetinách: 1:4, 0:1, 3:3
59:59 Komentář trenéra domácích: Soupeř byl o kousek lepší, my unavenější, bez tlaku do brány. Snad do v sezóně zlepšíme.
59:59 Komentář trenéra hostí: Oboustranně nervózní utkání, které se pro nás vyvíjelo dobře. Oproti včerejšku se nám nevedla rozehrávka a nakonec jsme to urvali. Děkuji soupeři za utkání.
59:37 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 4:8
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #22 Jan Hála (4:8)
58:08 Vyloučen hráč #23 Tomáš Pytl družstva Prague Tigers na 2 minuty za zvedání florbalky
57:57 GÓL Prague Tigers! 3:8
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #32 Martin Hrycej, asistoval #41 Teodor Bodlák (3:8)
56:51 GÓL Prague Tigers! 3:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #35 Kryštof Antůšek, asistoval #48 Martin Boušek (3:7)
55:07 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:6
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #44 Aleš Tůma (3:6)
52:00 Vocel netrefuje bránu.
50:25 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 2:6
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #37 David Novák, asistoval #44 Aleš Tůma (2:6)
50:02 GÓL Prague Tigers! 1:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #90 Martin Skalický (1:6)
49:22 Vyloučen hráč #23 Dominik Král družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:40 GÓL Prague Tigers! 1:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #90 Martin Skalický (1:5)
30:59 Vyloučen hráč #16 Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za zvedání florbalky
30:22 Výborný zákrok Kopuletého.
22:47 Vyloučen hráč #22 Jan Hála družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za vysoká florbalka
20:28 Střela Pánka letí mimo.
19:08 GÓL Prague Tigers! 1:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #32 Martin Hrycej (1:4)
15:15 GÓL Prague Tigers! 1:3
12:13 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #67 Ondřej Navrátil, asistoval #10 Martin Cieslar (1:2)
12:13 Jedovatá střela Navrátila rozvlnila síť.
08:50 GÓL Prague Tigers! 0:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #21 Pavel Šebelle (0:2)
08:45 Starý trefuje tyč.
08:19 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #35 Kryštof Antůšek (0:1)
08:19 Hosté se ujímají vedení.
06:47 Hulčík netrefuje bránu.