(Petr)
  • 60 59:41
    Kutná Hora

OLYMP FLORBAL - FBC Kutná Hora  5:4
branky: 23. Ivan Petr, 30. Ivan Petr, 37. Ivan Petr, 59. Ondřej Štifter, 60. Marek Vomočil - 6. Jan Dus, 10. Petr Listík, 28. Lukáš Staňo, 32. Jan Dus; rozhodčí: Lukáš Husák - Jan Strnad; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Dvořák 18 - Bohuslav Bochníček 32; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:0
60:00 Komentář trenéra OLYMP FLORBAL: Jakuba Krise: Je jedno kdy dáme góly, nicméně pro příští utkání musíme zlepšit finální fázi hry. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra FBC Kutná Hora - Jaroslav Bochníček: Bohužel jsme nedokázali proměnit vytvořené příležitosti, zápas jsme prohráli v posledních dvou minutách.
60:00 Počet střel 12:8
59:41 Timeout FBC Kutná Hora
59:41 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #38 Marek Vomočil, asistoval #33 Ivan Petr (5:4)
58:45 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #11 Ondřej Štifter, asistoval #22 Vít Moučka (4:4)
40:33 Vyloučen hráč #91 Bohuslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za držení
39:59 Počet střel 12:8
38:11 Vyloučen hráč #11 Ondřej Štifter družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
36:20 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr z trestného střílení (3:4)
31:40 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #78 Petr Listík (2:4)
31:05 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
29:50 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #48 Tomáš Slavík (2:3)
27:48 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #62 Lukáš Staňo, asistoval #77 Roman Martínek (1:3)
22:33 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #18 David Nesnídal (1:2)
19:59 Počet střel 13:6
09:11 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #10 Jan Dus (0:2)
05:35 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #7 Václav Rejna (0:1)