59
  • 59 58:29
    Vinohrady

FC Bučis Team - TJ Sokol Královské Vinohrady B 4:3
branky: 29. Bruno Sandner, 32. Tomáš Vondruška, 36. Jan Pohořalý, 50. Antonín Šiška - 52. Vít Neuman, 53. Michal Dolejš, 54. Richard Klíma; rozhodčí: Jakub Tázler - Jiří Pochop; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Hlinák 18 - Tomáš Hájek 21; po třetinách: 0:0, 3:0, 1:3
60:00 trenér domácích : Zápas jsme zbytečně zdramatizovali v poslední desetiminutovce zápasu, jinak opět povedený výkon především v první polovině utkání, kdy brankář soupeře začaroval svoji branku.
60:00 Trenér hostů : 50 min děláme hají a pak začneme něco hrát. Děkujeme soupeři za utkání a hodně štěstí do sezony
58:29 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
53:41 Timeout FC Bučis Team
53:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #44 Michal Dolejš (4:3)
52:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #44 Michal Dolejš, asistoval #13 Marek Šach (4:2)
51:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #88 Štěpán Tůma (4:1)
49:17 GÓL FC Bučis Team! 4:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #37 Antonín Šiška, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:0)
43:48 Vyloučen hráč #96 Jan Štědrý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání
38:38 Vyloučen hráč #3 Vít Neuman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:39 GÓL FC Bučis Team! 3:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #5 Jan Pohořalý, asistoval #4 Adam Drastich (3:0)
31:00 GÓL FC Bučis Team! 2:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #71 Jakub Švelbl (2:0)
28:40 GÓL FC Bučis Team! 1:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #23 Bruno Sandner, asistoval #37 Antonín Šiška (1:0)
17:32 Vyloučen hráč #37 Antonín Šiška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolená vzdálenost