60
  • 60 59:09
    Start98

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Start98 Praha-Kunratice B 2:1
branky: 34. Jan Kapucián, 46. Richard Klíma - 24. Jiří Kropáček; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 12 - Martin Novotný 28; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:0
60:00 Komentář vedoucího domácího týmu Viktora Vondry: Na šance se nehraje, vydřená výhra proti prešovskému betonu. Florbalovou lehkost a krásu zkusíme do příště najít.
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Murase: Dnešní zápas měl pořádný náboj, hrálo se nahoru s obou stran. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 střely na branku ve třetíí třetině : SKV 11 START 4
59:09 Timeout Start98 Praha-Kunratice B
56:52 Vyloučen hráč #29 Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:39 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil #23 Richard Klíma.
45:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma z trestného střílení (2:1)
39:59 střely na branku ve druhé třetině : SKV 12 START 5
37:00 Vyloučen hráč #4 Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
34:57 Vyloučen hráč #29 Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání
33:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #60 Jan Kapucián, asistoval #84 Patrik Bachan (1:1)
33:17 Vyloučen hráč #15 Jan Horálek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání
28:53 Vyloučen hráč #23 Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování
23:52 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 0:1
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #98 Jiří Kropáček, asistoval #32 Michael Mareš (0:1)
19:59 střely na branku v první třetině : SKV 7 START 4