3:4
    Petr TŮMA
    (Vorel)

FBC Kutná Hora - SK Florbal Benešov 3:4p
branky: 12. Václav Rejna, 27. Antonín Tvrdík, 36. Jiří Schwarz - 10. Ladislav Vorel, 46. Petr Tůma, 48. David Lukáš, 64. Petr Tůma; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 93; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 22 - Lukáš Brož 26; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Jan Třískala - FBC Kutná Hora: Děkujeme divákům za podporu. S výkonem našeho týmu jsem spokojen.
65:00 Komentář hostů Pavel Hýbek - SK Florbal Benešov: Kutná Hora byla pro nás dneska dvě třetiny nedobytná tvrz, zlepšeným pohybem jsme nakonec zápas otočili. Děkujeme soupeři a divákům za výborné utkání. Přejeme jim mnoho štěstí do dalších bojů.
65:00 Střely na branku CELKEM: FBC Kutná Hora - 29, SK Florbal Benešov - 26
65:00 Střely na branku v prodloužení: FBC Kutná Hora - 1, SK Florbal Benešov - 3
63:03 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:4)
63:02 Dnes jsme viděli pěkný zápas se strhujícím tempem. Benešov si nakonec odváží bod navíc.
47:30 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:3)
46:22 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
45:40 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #26 David Lukáš (3:2)
44:03 Domácí se ubránili další přesilovce hostů
42:03 Vyloučen hráč #77 Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
41:00 Dnešnímu utkání v Klimešce přihlíží 93 diváků!
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 11, SK Florbal Benešov - 9
35:43 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #77 Roman Martínek (3:1)
35:43 GÓL! Parádní kombinace do prázdné. Schwarz na konci celé akce
35:06 Vyloučen hráč #9 Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
26:28 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #5 Jiří Schwarz (2:1)
26:28 GÓL! Tvrdík uplatnil svůj důraz a míček končí v hostující síti!
24:33 Domácí se ubránili
22:33 Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 11, SK Florbal Benešov - 7
16:35 Několik jedovatých střel zlikvidoval domácí brankář Dlouhý
11:08 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Václav Rejna, asistoval #49 Lukáš Vojtěch (1:1)
11:08 GÓL! Rejna propálil Brože a máme vyrovnáno!
10:00 Utkání se hraje ve vysokém tempu, šance střídá šanci
09:37 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (0:1)
09:37 Rychlá kombinace a hosté vedou
09:00 Vyloučen hráč #23 Martin Hampl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
09:00 Domácí špatně střídali, trest za střídačku domácích odpyká navrátilec do sestavy Martin Hampl
07:26 Na obou stranách vidíme několik zablokovaných střel
05:00 Hraje se ve slušném tempu, oba týmy měly několik příležitostí otevřít skore
00:01 Jsme rádi, že na domácí lavičce můžeme opět vidět Martina Hampla, který se do sestavy vrací po zranění
00:00 Kutná Hora (7. místo) včera nad Olympem zaslouženě vyhrála a připsala si teprve páté vítězství sezóně. Zato Benešov (1. místo) v letošní sezóně dominuje, bilance 13ti výher ze 13ti zápasů mluví za vše. Porovnejme skóre obou týmů, ve kterém najdeme důvody tabulkového postavení - domácí 74:84, hosté 116:47.
00:00 Dobrý večer ze sportovní haly Klimeška. Dnes nás čeká souboj Kutné Hory s lídrem soutěže - SK Florbal Benešov.