1

2

4.

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FC Bučis Team 5:6pn
branky: 3. Richard Klíma, 13. Jan Otta, 16. Gustav Ondrejčík, 25. Vít Neuman, 31. Michal Vlk - 5. Michal Soukup, 9. Bruno Sandner, 12. Tomáš Vondruška, 28. Jan Štědrý, 46. Michal Soukup, N Michal Soukup; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 25 - Marek Galajda 22; po třetinách: 3:3, 2:1, 0:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #44 Michal Soukup a vstřelil rozhodující gól (5:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #32 Pavel Hájek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #42 Petr Haspeklo , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #78 Vojtěch Máca , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #14 Tomáš Vondruška , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #23 Richard Klíma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #44 Michal Soukup a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #32 Pavel Hájek a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely celkem SKV 27, Bučis 30
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 komentář trenéra hostí Zahálky: 'Vyrovnaný zápas se šťastnější koncovkou pro nás v dovednostní soutěži. Výborné výkony brankářů na obou stranách. Děkuji. Komentář trenéra domácích, pana Kytky: 'Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro hosty. Nás bohužel srážely zbytečné góly. Děkuji soupeři za utkání.'
64:59 Střely v prodloužení SKV 3, Bučis 1
62:40 Timeout FC Bučis Team
62:40 Vyloučen hráč #5 Jan Pohořalý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině SKV 3, Bučis 7
55:29 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře
50:43 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení
45:40 GÓL FC Bučis Team! 5:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #44 Michal Soukup, asistoval #41 David Munk (5:5)
40:00 Střely ve druhé třetině SKV 10, Bučis 10
32:20 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #15 Michal Vlk, asistoval #3 Vít Neuman (5:4)
27:53 GÓL FC Bučis Team! 4:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #96 Jan Štědrý bez asistence (4:4)
24:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #15 Michal Vlk (4:3)
20:00 Střely v první třetině SKV 11, Bučis 12
15:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #27 Jan Otta (3:3)
12:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #27 Jan Otta, asistoval #15 Michal Vlk (2:3)
11:24 GÓL FC Bučis Team! 1:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #27 Tomáš Mudra (1:3)
08:12 GÓL FC Bučis Team! 1:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #23 Bruno Sandner, asistoval #27 Tomáš Mudra (1:2)
06:53 Vyloučen hráč #32 Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
04:15 GÓL FC Bučis Team! 1:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #44 Michal Soukup bez asistence (1:1)
02:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #11 Boleslav Kytka (1:0)