7:6
    Jindřich SMEJKAL
    (Chyba)

FBC Pitbulls Kolín - Prague Tigers 7:6p
branky: 1. Jakub Jedlička, 3. Martin Chyba, 18. David Vokál, 20. Filip Pletka, 33. Lukáš Kloc, 60. Martin Chyba, 63. Jindřich Smejkal - 9. Michal Pánek, 11. Vítězslav Matěj, 38. Vítězslav Matěj, 43. Vojtěch Zmrzlík, 44. Dominik Vorlíček, 51. Filip Neklan; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 4 + Jakub Vrána OS:1; využití: 0:3; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Lepší 28 - Pavel Malý 16; po třetinách: 4:2, 1:1, 1:3, 1:0
62:42 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 7:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #91 Jindřich Smejkal, asistoval #16 Martin Chyba (7:6)
62:42 Komentář trenéra domácích : Dobré 2. třetiny, škoda zdramatizování ve 3.třetině. Děkujeme soupeři za gesto Fair play díky, kterému jsme mohli bojovat až do konce
62:42 Komentář trenéra hostu: Náš výkon se zlepšoval, ale i tak to nestačilo
59:28 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 6:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #72 Jan Skoták (6:6)
57:23 Timeout Prague Tigers
55:52 Vyloučen hráč #68 Adam Barbořík družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:55 Vyloučen hráč #20 Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování
52:55 Vyloučen hráč #20 Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín - osobní trest
50:00 Timeout FBC Pitbulls Kolín
50:00 GÓL Prague Tigers! 5:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #19 Filip Neklan, asistoval #55 Vítězslav Matěj (5:6)
48:16 Vyloučen hráč #69 Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
45:52 Tak Žirafa sundala chybu asi udělala velkou chybu
44:42 Hra se nám začíná skutku při ostřovat a je to tu nahoru dolu
43:20 GÓL Prague Tigers! 5:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #88 Michal Pánek (5:5)
43:20 Svou aktivitou si hosté ,řekli o vyrovnávajicí gol
42:22 GÓL Prague Tigers! 5:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #55 Vítězslav Matěj (5:4)
42:22 Je tu využitá přesilovka hostu
41:48 Vyloučen hráč #87 David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:48 Máme tu vyloučení našeho Ostropestře Vokyho , doufejme, že to bude bez využití
40:00 Vcelku povzbuzující pokřik nám teď pronesl Zidánek budu citovat Šunka,Gothaj, Poličan asi evidentně mí hladík
38:31 Koncem druhé části se hosté nadýchli k mírnému tlaku
37:29 GÓL Prague Tigers! 5:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #19 Filip Neklan (5:3)
37:29 Máme brejček hostu, na který náš Plešounek byl krátký a skore se mění
37:05 Krásná procházka ružovým sadem od Horácia jen se špatným zakončením
35:56 Hosté byli 3 před Plešounkem a Plešounek samosebou chytil
34:36 Opravdu to tu je jako v pekle, pořád se pěkně přikládá do kotlíku
32:42 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #18 Lukáš Kloc bez asistence (5:2)
32:42 Krásně vystižená nahrávka a náš Blok šel sám na golmika a ten se nemyl hruzostrašnou střelou do pravého víčka
32:00 Na hřišti se začíná přiostřovat asi to tu bude Hell
28:09 Krásnou kombinaci Tigers přešel obranou,avšak náš plešounek se svou lesklou hlavičkou se sklouzl a bravurně vše chytil skoro se dále nemění
24:17 Mareček nám zkoušel hru s Tigers pojd sem kam jdes
22:19 A máme tu první krásný šunkofleky
20:22 Máme tu zahajení 2.třetiny a Pitbullové začínají kombinaci
19:22 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #69 Filip Pletka, asistoval #20 Jakub Vrána (4:2)
17:26 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #87 David Vokál, asistoval #91 Jindřich Smejkal (3:2)
17:26 No jejej náš velkej Ostropestřec Voky dostal krásu před kasičku a poslal tam nesmyslnej projekltil
10:55 GÓL Prague Tigers! 2:2
10:55 S lítostí musím oznámit, že domácí inkasovali v oslabení a mění se,tak skore
09:58 Vyloučen hráč #16 Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
09:58 Kolín rozdává dobro, tudíž hráč hostu dostal novou sekačku,jelikož v Mountfieldu jsou za 1třetinu
08:13 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Michal Pánek, asistoval #68 Adam Barbořík (2:1)
08:13 Kombinacni hrou preci jenom hoste dokazali vstrelit branku.
07:46 No a mame tu dalsí zakrok naseho Lepsiho golmana
06:22 Hráci hostu se snazi o kombinacni hru ,jenomze dobre ovladnuta obrana v cele s Hanzem vse hati
02:46 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #57 Marek Reithar (2:0)
02:46 Máme tu druhý golik v brance Tigers. Byl to právě bezchybnej Chyba, kdo propálil chybného golmana Tigers
00:34 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #77 Jakub Jedlička, asistoval #16 Martin Chyba (1:0)
00:34 mame tu první branku dnesniho utkaná a vstrili ji nas mene kousavej pitbull Jedlis