59
  • 59 58:14
    Benešov

SK Florbal Benešov - Start98 Praha-Kunratice B 6:8
branky: 6. Marek Vachoušek, 20. Ladislav Vorel, 25. Miloš Vojtíšek, 33. David Lukáš, 36. Petr Tůma, 40. Petr Tůma - 8. Martin Dušek, 16. Martin Dušek, 17. Tomáš Vintr, 25. Eduard Piňos, 30. Jiří Kropáček, 45. Jan Horálek, 52. Eduard Piňos, 52. Martin Dušek; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Martin Pavlík; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Brož 34 - Martin Novotný 30; po třetinách: 2:3, 4:2, 0:3
59:59 komentář hostí: Trošku jsme se dnešního zápasu báli, zvlášť když jsme viděli tabulku soutěže a mikinu domácího trenéra na které bylo napsáno kapitálkami PSYCHO. Jsme jediný tým, kdo dokázal Benešov porazit a za to jsme moc rádi. Přejeme soupeři hodně štěstí do NFL.
59:59 komentář domácích: Zradila nás koncovka ve druhé polovině utkání. Soupeř zaslouženě zvítězil, děkujeme mu za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
58:14 Timeout SK Florbal Benešov
51:13 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 6:8
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #44 Martin Dušek, asistoval #82 Jan Štercl (6:8)
51:04 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 6:7
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #63 Eduard Piňos, asistoval #19 Matěj Štyler (6:7)
44:24 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 6:6
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #15 Jan Horálek, asistoval #63 Eduard Piňos (6:6)
42:34 Vyloučen hráč #29 Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:42 GÓL SK Florbal Benešov! 6:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (6:5)
39:42 Vojtíšek využil standardní situace a přihrává Tůmovi a ten střílí nad pravé rameno brankáře hostí.
35:57 Ukázkový únik Vorla a Tůmy zakončený gólem.
35:12 GÓL SK Florbal Benešov! 5:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (5:5)
34:39 Vyloučen hráč #47 Petr Vachtl družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra na zemi
32:04 GÓL SK Florbal Benešov! 4:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (4:5)
29:47 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 3:5
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #98 Jiří Kropáček, asistoval #19 Matěj Štyler (3:5)
28:12 Vyloučen hráč #66 Lukáš Brož družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra rukou
25:24 Kunratice neváhají a mění skóre na 3:4.
24:14 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 3:4
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #63 Eduard Piňos, asistoval #32 Michael Mareš (3:4)
24:03 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:3)
24:03 Vojtíšek napravil svou chybu a vstřeluje po přesné nahrávce Vorla do prázdné brány gól.
23:32 Vojtíšek minul odkrytou bránu a propásl šanci změnit stav.
23:02 Benešov získává možnost změnit skóre v podobě přesilové hry.
22:24 Vyloučen hráč #19 Matěj Štyler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:24 Vyloučen hráč #19 Matěj Štyler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání
21:33 Benešovu se v druhé třetině dostává podpory v podobně mladých fanoušku z řad klubu.
19:59 První třetina se začala ke konci trochu vyostřovat, ale hra byla v rychlém tempu jen napětí mezi hráči bylo znatelné.
19:03 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (2:3)
16:12 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 1:3
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #11 Tomáš Vintr, asistoval #82 Jan Štercl (1:3)
16:12 Kunratice překvapují a mění skóre o dva góly ve svůj prospěch.
15:01 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 1:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #44 Martin Dušek, asistoval #19 Matěj Štyler (1:2)
11:10 Přesilová hra proběhla klidně a bez vstřeleného gólu. Hra se opět vrátila na hokejky domácích .
09:09 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
07:58 Střel jsme zatím moc neviděli, pouze dvě a obě skončili v síti, za brankovou čárou.
07:57 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 1:1
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #44 Martin Dušek, asistoval #32 Michael Mareš (1:1)
07:12 Benešov drží většinu času míček, ale Kunratice jim nic nedají zadarmo.
05:13 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #31 Marek Vachoušek, asistoval #14 Ladislav Vorel (1:0)