Vojtěch STARÝ
  • 57 56:31
    Start98

Florbalová akademie MB 'A' - Start98 Praha-Kunratice B 3:2
branky: 14. Petr Pánek, 14. Petr Pánek, 36. Martin Převrátil - 15. Jan Horálek, 30. Michal Pražák; rozhodčí: Patrik Šaroch - Ondřej Benačan; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 26 - Martin Novotný 18; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:0
60:00 Komentář trenéra domácích A.Tůmy: Po minulém, výsledkově nepovedeném hracím víkendu, jsme se zase po nemocech a školních povinnostech sešli v rozumné sestavě a těšíme se ze tří bodů. Zápas byl hodně vyrovnaný a výrazně ho režírovali oba brankáři. Ten náš byl nakonec o jeden gól lepší. Děkujeme všem za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu J.Murase: dnes vyrovnáný zápas, bohužel jsme se nedostali do pořádného zakončení a když jsme měli tutovku tak jsme neproměníli. Děkujeme soupeři za zápas.
56:31 Timeout Start98 Praha-Kunratice B
56:31 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za vysoká florbalka
36:39 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB 'A' na 2 minuty za blokování florbalky
36:39 Vyloučen hráč #10 Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nesportovní chování
35:32 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #28 Martin Převrátil, asistoval #29 Petr Machač (3:2)
35:30 Vyloučen hráč #63 Ondřej Klička družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání
29:21 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 2:2
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #3 Michal Pražák, asistoval #32 Michael Mareš (2:2)
14:23 GÓL Start98 Praha-Kunratice B! 2:1
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil #15 Jan Horálek, asistoval #10 Jiří Vašíček (2:1)
13:55 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #97 Tomáš Malý (2:0)
13:42 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #22 Jan Hála (1:0)