7:4
    David LUKÁŠ
    (Tůma)

SK Florbal Benešov - OLYMP FLORBAL 7:4
branky: 9. Ondřej Novotný, 19. Ladislav Vorel, 24. Petr Vachtl, 45. Ladislav Vorel, 48. Miloš Vojtíšek, 50. Petr Vachtl, 60. David Lukáš - 16. David Nesnídal, 32. Ondřej Štifter, 43. Tomáš Slavík, 45. Filip Chodl; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Brož 27 - Jan Dvořák 31; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:2
59:59 Komentář trenéra domácích: (Tůma Petr) Děkujeme soupeři za výborné utkání, které rozhodla až třetí třetina. Těšíme se na další kolo a zápas o první příčky. Děkujeme divákům za návštěvu!
59:59 Komentář trenéra hostí: (Jan Šik) Ve chvíli, kdy jsme se dostali do vedení 4:3, tak jsme přestali hrát. Soupeři jsem zápas nakonec darovali. Děkujeme za utkání.
59:57 GÓL SK Florbal Benešov! 7:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #63 Petr Tůma (7:4)
55:34 Vyloučen hráč #33 Ivan Petr družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky
54:38 Timeout OLYMP FLORBAL
49:46 GÓL SK Florbal Benešov! 6:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #47 Petr Vachtl, asistoval #63 Petr Tůma (6:4)
47:21 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (5:4)
47:21 Vojtíšek využil přesilové hry a přesně zakončil k tyči!
45:42 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
44:21 GÓL SK Florbal Benešov! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #26 David Lukáš (4:4)
44:13 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #8 Filip Chodl, asistoval #81 Jakub Lipus (3:4)
42:13 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #48 Tomáš Slavík, asistoval #96 Tomáš Jirát (3:3)
37:25 Opět jsme slyšeli zvonit tyč od Vorlovi střely, brankář hostí ví jak postavit bránu!
35:30 Vorlovi zvoní tyč!
34:30 Vojtíšek předvedl svůj známý freestyle, bohužel gól nebyl uznán z důvodu vysoké hokejky.
33:22 Vyloučen hráč #81 Jakub Lipus družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:32 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #11 Ondřej Štifter, asistoval #33 Ivan Petr (3:2)
27:54 Vyloučen hráč #17 Václav Lauda družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
24:10 Benešov předvedl skvěle zahranou hru v oslabení během , které se objevilo i pár šancí v podobě úniků, které byly zakončeny střelou a jeden i gólem.
23:58 GÓL SK Florbal Benešov! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #47 Petr Vachtl, asistoval #26 David Lukáš (3:1)
23:44 Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
21:50 Olymp nevyužil přesilové hry a Vojtíšek se vrací do hry s nezměněným skóre.
19:50 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vysoká florbalka
18:01 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (2:1)
18:01 Krásná připravená akce, pár přesných přihrávek a Vorel zakončuje z první.
15:34 Olymp na sebe nenechal dlouho čekat a z dorážky Nesnídal doráží míček do Brožovi brány.
15:23 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #33 Ivan Petr (1:1)
08:20 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Ondřej Novotný, asistoval #23 Tomáš Pícha (1:0)
08:20 Nedáš, dostaneš! Pícha nahrává z první tyče a balón se dostal až k Novotnému a ten po necelých devíti minutách otvírá skóre pro Benešov.
08:11 Nesnídal promarnil svou šanci a míček končí v ruce domácího brankáře.
06:34 Novotný je dnes opravdu ve formě, jedna střela za druhou.
06:03 Benešov dnes hraje na krásu, bohužel jsou akce příliš překombinované.
05:27 Novotný vyvezl míček na střed, ale jeho střela končí za mantinelem. Doufejme, že tento jev nebude častý a že jedem z týmů konečně otevře skóre.
01:24 Hra je v dobrém tempu. Benešov již měl pár šancí, ale na balónu je spíše Olymp.
00:01 První buly vyhrává tým hostí.