6:5
    Karol JANÍČEK
    (Pokorný)

Panthers Praha B - FBC Pitbulls Kolín 6:5p
branky: 18. Tomáš Marhefka, 49. Štěpán Hanzl, 49. Roman Školník, 52. František Novosad, 53. Roman Školník, 62. Karol Janíček - 2. Kryštof Podskalský, 26. Jakub Vrána, 54. Marek Reithar, 57. Marek Reithar, 57. Martin Chyba; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Petr Herman; vyloučení: 2:2 + Jindřich Smejkal OS; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Marek Máčala 19 - Martin Lepší 30; po třetinách: 1:1, 0:1, 4:3, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích (Miloslav Mattes): Po vlažném začátku se kluci oklepali a soupeře přehrávali, v závěru pak ukázali srdíčko a asi i zaslouženě vyhráli. Díky soupeři za utkání.
65:00 Komentář trenéra hostí (Václav Louda): Za stavu 2:1 pro nás jsme nevyužili spoustu šancí, pustili jsme soupeře do hry a to nás stálo tři body. Projevila se ale skvělá bojovnost o prodloužení, kde rozhodl gól v oslabení.
65:00 Střely na branku v prodloužení (celkem): Panthers 1 (36) - Kolín (24)
61:16 GÓL Panthers Praha B! 6:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #38 Karol Janíček, asistoval #39 Lukáš Pokorný (6:5)
60:00 Střely na branku ve 3. třetině (celkem): Panthers 11 (35) - Kolín 11 (24)
59:47 Timeout Panthers Praha B
59:47 Vyloučen hráč #91 Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín - osobní trest
59:47 Vyloučen hráč #91 Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování
56:53 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #41 Vítězslav Malínský (5:5)
56:53 Úctyhodný gól možná vysokou, každopádně je zaděláno na drama.
56:26 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #20 Jakub Vrána (5:4)
54:47 Timeout FBC Pitbulls Kolín
53:19 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar z trestného střílení (5:3)
52:39 GÓL Panthers Praha B! 5:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #22 Roman Školník, asistoval #39 Lukáš Pokorný (5:2)
52:39 Pokorný píše třetí áčko za čtyři minuty poté, co zničil kolínskou obranu jedním jednoduchým manévrem a následným báječným vracákem na Školníka. Tady se musel i ateista pokřižovat.
51:39 GÓL Panthers Praha B! 4:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #8 František Novosad, asistoval #39 Lukáš Pokorný (4:2)
48:51 GÓL Panthers Praha B! 3:2
48:51 Kolín nestíhá a ze dvou prakticky totožných situací inkasuje.
48:23 GÓL Panthers Praha B! 2:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #18 Štěpán Hanzl, asistoval #72 Martin Kostřica (2:2)
40:00 Střely na branku ve 2. třetině (celkem): Panthers 11 (24) - Kolín 9 (13)
34:56 Tomáši Mánkovi hvězdy dnes nepřejí, šestapadesátka v barvě prezidentských trenýrek byla blízko brance, obě rány z vrcholku kruhů však těsně prosvištěly kolem pravé tyče.
31:29 Znovu v akci legenda mužského Déčka, jenž si s přehledem a za aplausu veškerého diváctva poradila s přečíslením dvou proti jednomu.
29:33 Ve vlastním oslabení prchl soupeři Zelinka, jenž v samostatném úniku nevyzrál na perfektního lepšího.
27:40 Vyloučen hráč #72 Martin Kostřica družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:48 Důležitý provaz Máčaly, jenž si téměř roztrhl rozkrok při natahování se po Chybově backhandu.
25:54 Léty orezlou spolupráci Pokorného se Školníkem zakončoval druhý jmenovaný efektně ze vzduchu, leč těsně nad.
25:04 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #20 Jakub Vrána, asistoval #16 Martin Chyba (1:2)
23:13 Vyloučen hráč #56 Tomáš Mánek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za špatné střídání
23:13 Domácí benjamínek odnesl špatné střídání svých kumpánů, za rozhněvaného řevu kolínského Vrány, jemuž se nelíbil výkon časoměřičů, tak odchází na trestnou lavici dělat společnost místní fotografce.
21:45 Vyloučen hráč #71 Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování
20:47 Sokratis pražského florbalu Martin Kostřica zažil hodně tvrdé střídání - po ataku do hlavy byl švihnut i přes klacek, na střídačku tak odchází značně pošramocen, přesto s hrdostí.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Panthers 13 - Kolín 4
19:01 Po ataku na Máčalu byl do akce vyslán mírotvorce Pokorný, jenž si troufl i na o třicet kilo těžšího soupeře. Drobnou roztržku ukončuje až zlý výraz Karola Janíčka, po němž se útočná letka Kolína stáhla zpět do domečku.
17:47 Kolínská obrana doutná jako Drážďany, životním backhandem mohl dokonat její demolici Hanzl, jenž však orazítkoval pouze spojnici.
17:12 Márfyho střela sice nepřekonala žádné rychlostní rekordy, zaplavala však až za Lepšího. V Hostivické Hartwall Aréně jest srovnáno.
17:11 GÓL Panthers Praha B! 1:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #70 Tomáš Marhefka, asistoval #25 Petr Škoda (1:1)
11:09 Mánek byl blízko historickému zásahu a velkému životnímu milníku, nedokázal však trefit prázdnou klec po výtečném pasu přes celou šíři hřiště!
03:48 Naopak další naděje Panthers, Tomáš Mánek, zatím lítá po hřišti jako nadmutá koza a svým aktivním pohybem přidává vrásky na čelo svých podstatně odrostlejších soků.
01:47 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #71 Kryštof Podskalský bez asistence (0:1)
01:47 Mladičký Španěl Máčala, odkojený snad každou nižší soutěží v republice, inkasuje hned z první šance - navíc přes svou oblíbenou bližší tyč. Neveselý to začátek.