• 60 59:41
    15:6
    (Zelinka)

Panthers Praha B - Kanonýři Kladno B 15:6
branky: 3. Marco Lombino, 21. Štěpán Hanzl, 25. Petr Škoda, 26. Lukáš Pokorný, 28. Daniel Škvor, 30. Petr Škoda, 33. Matěj Lubenský, 34. Tomáš Marhefka, 34. Ondřej Přib, 38. Štěpán Hanzl, 39. Tomáš Marhefka, 42. Martin Mattes, 49. Tomáš Mánek, 54. Martin Mattes, 60. Štěpán Hanzl - 14. Tomáš Leipner, 18. Tomáš Ureš, 35. Adam Nolč, 42. Tomáš Leipner, 46. Tomáš Ureš, 54. Tomáš Ureš; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Pavel Chlup 30 - Milan Horáček 31; po třetinách: 1:2, 10:1, 4:3
60:00 Komentář trenéra domácích (Miloslav Mattes): 'Dobře zvládnuté utkání. Kluci chtěli dávat góly. Spravili jsme si chuť po posledních kolech. Škoda několika neproměněných šancí. Děkujeme za utkání.'
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: Panthers 15, Kladno 15 Střely na bránu celkově: Panthers 46 Kladno 36
60:00 Komentář vedoucího hostů (Adam Nolč): 'Náš výkon dnes ovlivnila absence několika klíčových hráčů. Díky za utkání.'
60:00 Poměr střel ve třetí části Panthers 15, Kladno 15 Poměr střel celkově: Panthers 46, Kladno 36
59:41 GÓL Panthers Praha B! 15:6
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #18 Štěpán Hanzl, asistoval #54 Josef Zelinka (15:6)
58:46 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno B neproměnil #14 Tomáš Leipner.
55:16 Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:48 GÓL Panthers Praha B! 14:6
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #70 Tomáš Marhefka (14:6)
53:14 GÓL Kanonýři Kladno B! 13:6
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #14 Tomáš Leipner (13:6)
48:38 GÓL Panthers Praha B! 13:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #13 Ondřej Přib (13:5)
46:11 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hra na zemi
45:22 GÓL Kanonýři Kladno B! 12:5
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #9 Jan Hadrava (12:5)
45:13 Omlouvám se za strohost onlinu, ale v Hostivicích je málo internetu, tak potřebuji, aby mi vystačil alespoň na zapisování gólů.
41:50 GÓL Panthers Praha B! 12:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #72 Martin Kostřica (12:4)
41:20 GÓL Kanonýři Kladno B! 11:4
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #33 Vojtěch Vosyka (11:4)
40:00 Střely na bránu: Panthers 15, Kladno 11
39:35 Vyloučen hráč #18 Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře
38:01 GÓL Panthers Praha B! 11:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #70 Tomáš Marhefka, asistoval #25 Petr Škoda (11:3)
37:46 GÓL Panthers Praha B! 10:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #18 Štěpán Hanzl, asistoval #60 Marco Lombino (10:3)
34:25 GÓL Kanonýři Kladno B! 9:3
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #50 Adam Nolč, asistoval #14 Tomáš Leipner (9:3)
33:17 GÓL Panthers Praha B! 9:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #13 Ondřej Přib, asistoval #90 Daniel Škvor (9:2)
33:05 GÓL Panthers Praha B! 8:2
32:09 GÓL Panthers Praha B! 7:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #17 Matěj Lubenský, asistoval #39 Lukáš Pokorný (7:2)
29:03 GÓL Panthers Praha B! 6:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #70 Tomáš Marhefka (6:2)
28:10 Pokorný se teď prokoupal půlkou hřiště, ale jelikož tento chlapec příliš nestřílí a raději nahrává kamarádům, poslal balónek Janouškovi, který si s ním třikrát zadribloval a hodil jej golmanovi.
27:34 GÓL Panthers Praha B! 5:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #56 Tomáš Mánek (5:2)
25:58 GÓL Panthers Praha B! 4:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #18 Štěpán Hanzl (4:2)
25:30 Mánek se teď řítil sám na bránu, celé jeho tělo chtělo dát gól, kromě pravé nohy, která mu balónek ukopla.
24:05 GÓL Panthers Praha B! 3:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #97 Martin Mattes (3:2)
23:20 Panteři teď uzamkli hostující tým a kombinují, výraznější šanci si připsal pouze Hanzl, jako vždy to byla pastva pro oči, nicméně míček do brány nedostal.
20:27 GÓL Panthers Praha B! 2:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #18 Štěpán Hanzl, asistoval #39 Lukáš Pokorný (2:2)
20:00 Střely na bránu: Panthers 16, Kladno 10
18:50 Škoda do boty, Marhefka do boty.
17:22 GÓL Kanonýři Kladno B! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #50 Adam Nolč (1:2)
15:35 Domácí teď trošku zmatkovali na hraně svého malého brankoviště, míček se vykutálel až k týpkovi z Kladna, ten však taky zazmatkoval a nic z toho nakonec nebylo.
13:50 GÓL Kanonýři Kladno B! 1:1
13:50 Gól jsem neviděla, napíšu tedy jen: A máme srovnáno.
13:37 Marhefka teď hezky unikl po mantinelu, střelil však do bříška a Mattes dorážel taky pouze do bříška.
12:45 Janoušek teď trestuhodně promáchnul jednu z mnoha krásných přihrávek Pokorného.
11:45 Při hře 4 na 4 mají Panteři převahu, kombinují na polovině soupeře, leč bez zakončení.
11:06 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání
10:30 Vyloučen hráč #54 Josef Zelinka družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování florbalky
09:54 Psala bych toho více, ale zatím to nestíhám moc sledovat, protože nadávám na pomalý internet v hostivické hale.
03:37 Na druhé straně měli standardní situaci z podobné vzdálenosti Kanonýři, zkoušeli vzbudit obdiv freestylem, leč vzbudili pouze pousmání.
02:39 GÓL Panthers Praha B! 1:0
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #39 Lukáš Pokorný (1:0)
02:39 Ze standardní situace se prosazuje dnes nestandardně v obraně hrající Marco Lombino.
01:58 Na hřišti je to zatím nuda, Eliška Nedvědová na tribuně i přesto vytáhla popcorn a pozorně vše sleduje.
00:35 Úvodní buly bylo sice pro hostující tým, nicméně míček záhy získali domácí a snažili se přejít do útoku, neúspěšně.
00:00 Vážení sledující, vítáme Vás u textového online přenosu z utkání 19. kola Divize, ve kterém proti sobě nastoupí rezervy týmů Kanonýři Kladno a Panthers Praha.