10:6
    Ivan PETR
    (Jurášek)

FC Bučis Team - OLYMP FLORBAL 10:6
branky: 4. Antonín Šiška, 8. Tomáš Mudra, 14. Tomáš Mudra, 22. Tomáš Vondruška, 26. Jakub Švelbl, 27. Erik Papež, 37. Bruno Sandner, 44. Tomáš Matoulek, 51. Bruno Sandner, 52. Michal Soukup - 1. Ivan Petr, 3. Ivan Petr, 45. David Jurášek, 49. Ivan Petr, 49. Michal Karban, 57. Ivan Petr; rozhodčí: Martin Pavlík - Jan Šubrt; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Marek Galajda 24 - Jan Dvořák 20; po třetinách: 3:2, 4:0, 3:4
60:00 Komentář trenéra domácích : Vypjatý zápas s nepříjemným soupeřem, který nás i v deseti lidech dokázal potrápit. Pro nás oba zápasy o víkendu dobrá příprava do play-off. Komentář trenéra hostů: Děkuji týmu za celý víkend. Bohužel dnes byl soupeř lepší o čemž svědčí skóre 10:6. Na šest gólů se většinou vyhrává
56:03 GÓL OLYMP FLORBAL! 10:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #37 David Jurášek (10:6)
51:54 GÓL FC Bučis Team! 10:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #44 Michal Soukup, asistoval #24 Bruno Sandner (10:5)
50:42 GÓL FC Bučis Team! 9:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #24 Bruno Sandner, asistoval #44 Michal Soukup (9:5)
48:56 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #17 Václav Lauda (8:5)
48:06 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:4
44:17 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #73 Jiří Beck (8:3)
43:51 Vyloučen hráč #37 Antonín Šiška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hra rukou
43:36 GÓL FC Bučis Team! 8:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Tomáš Matoulek, asistoval #14 Tomáš Vondruška (8:2)
36:18 GÓL FC Bučis Team! 7:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #24 Bruno Sandner, asistoval #32 Tomáš Filip (7:2)
31:24 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva FC Bučis Team na 2 minuty za špatné střídání
31:24 Vyloučen hráč #33 Ivan Petr družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
26:28 GÓL FC Bučis Team! 6:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #57 Adam Drastich (6:2)
25:10 GÓL FC Bučis Team! 5:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #71 Jakub Švelbl, asistoval #96 Jan Štědrý (5:2)
21:11 GÓL FC Bučis Team! 4:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #14 Tomáš Vondruška bez asistence (4:2)
13:23 GÓL FC Bučis Team! 3:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #27 Tomáš Mudra, asistoval #99 Tomáš Matoulek (3:2)
07:16 GÓL FC Bučis Team! 2:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #27 Tomáš Mudra, asistoval #42 Petr Haspeklo (2:2)
05:10 Vyloučen hráč #11 Ondřej Štifter družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
03:14 GÓL FC Bučis Team! 1:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #37 Antonín Šiška, asistoval #44 Michal Soukup (1:2)
02:12 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #17 Václav Lauda (0:2)
00:44 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #18 David Nesnídal (0:1)