2

1

3.

Panthers Praha B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 7:6pn
branky: 15. Tomáš Marhefka, 15. Josef Zelinka, 16. Tomáš Marhefka, 18. Daniel Škvor, 46. Petr Škoda, 59. David Polcar, N Štěpán Hanzl - 2. Jan Švejda, 10. Richard Klíma, 14. Matěj Špaček, 28. Jan Otta, 48. Matěj Špaček, 57. Vojtěch Trčálek; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:7; využití: 2:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Kobza 24 - Tomáš Hájek 29; po třetinách: 4:3, 0:1, 2:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #3 Petr Blažej , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #18 Štěpán Hanzl a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #23 Richard Klíma a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #52 David Polcar a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #30 Vojtěch Trčálek , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Vyjádření domácího trenéra Miloslava Mattese: 'Kluci dnes odvedli dobrý výkon a přesto, že po prvních deseti minutách to s námi vypadalo špatně, opět se dokázali dostat do hry a přineslo to body. Díky soupeři za utkání.'
65:00 Komentář hostujícího trenéra Gustava Ondrejčíka: 'Nejhorší výkon týmu za poslední tři roky. Bod za remízu je spíše zázrak. Děkujeme soupeři za utkání.'
65:00 Střely na branku celkem: Panthers 35 - Vinohrady 30
65:00 Střely na branku v prodloužení: Panthers 1 - Vinohrady 0
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 8 - Vinohrady 15
58:22 GÓL Panthers Praha B! 6:6
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #52 David Polcar, asistoval #18 Štěpán Hanzl (6:6)
58:04 Timeout Panthers Praha B
58:03 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
56:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #30 Vojtěch Trčálek, asistoval #2 Dalibor Nigrin (5:6)
47:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #78 Vojtěch Máca (5:5)
45:16 GÓL Panthers Praha B! 5:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #52 David Polcar (5:4)
45:15 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky
41:06 Vyloučen hráč #23 Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Panthers 8 - Vinohrady 6
38:19 Andrea jde zítra do práce.
37:04 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
35:29 Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hra rukou
30:28 Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
27:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #23 Richard Klíma (4:4)
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Panthers 18 - Vinohrady 9
19:04 Vyloučen hráč #15 Michal Vlk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání
17:48 GÓL Panthers Praha B! 4:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #18 Štěpán Hanzl (4:3)
15:11 GÓL Panthers Praha B! 3:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #70 Tomáš Marhefka, asistoval #25 Petr Škoda (3:3)
14:27 GÓL Panthers Praha B! 2:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #54 Josef Zelinka, asistoval #18 Štěpán Hanzl (2:3)
14:14 GÓL Panthers Praha B! 1:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #70 Tomáš Marhefka, asistoval #97 Martin Mattes (1:3)
13:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:3
09:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #64 Matěj Špaček (0:2)
03:49 Vyloučen hráč #15 Michal Vlk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
01:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #15 Michal Vlk (0:1)