4:2
    Martin KADAVÝ
    (Kobr)

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto  4:2
branky: 20. Jiří Žák, 24. Michal Háp, 47. Josef Karlík, 56. Marek Lamplot - 12. Milan Koubek, 60. Martin Kadavý; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Michal Měsíček; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 206; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 36 - Václav Musel 39; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:1
59:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý, asistoval #6 Adam Kobr (4:2)
58:45 Tým Vysokého Mýta hraje v šesti.
58:22 Vyloučen hráč #96 Vilém Nonn družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za zvedání florbalky
58:00 Právě probíhají poslední dvě minuty tohoto utkání.
55:15 Timeout FTC Vysoké Mýto
55:15 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #22 Martin Štarman (4:1)
53:37 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
53:37 Vyloučen hráč #88 Jan Kulhavý družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za špatné vybavení
53:37 Vyloučen hráč #7 Ondřej Kadrmas družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné vybavení
50:10 Vilém Nonn nyní udělal velkou chybu před vlastní brankou kterou využil Milan Koubek, ale skvělí Tomáš Doubek to zachránil a vychytal Milana Koubka.
48:08 Protiútok Mýta dobře vyčetl ze hry Marek Lamplot který dokázal přihrávku získat pro sebe, ale jeho následná střela šla mimo.
46:35 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #27 Josef Karlík, asistoval #51 Michal Háp (3:1)
44:50 Štěpán Švec teď prověřil brankáře Mýta tvrdou střelou kterou následně dorazil, ale brankář byl pozorný a chytil obě.
42:15 Jiří Boštík vyslal ze své hokejky jedovatou střelu, ale brankář Václav Musil střelu vyrazil maskou.
41:05 Josef Karlík zneškodnil nepokoje před svou brankou.
40:00 Tým Mýta vyhrál úvodní buly.
39:40 Domácí mají tlak.
38:30 Hostujícímu týmu se podařilo vyhodit míček ze své poloviny a vystřídat čtyřku.
38:00 Vyloučen hráč #68 Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:30 Domácí mají rozehrávku v rohu na polovině soupeře.
36:20 Vilém Nonn zneškodnil střelu od útočníka z Vysokého Mýta.
35:45 Hraje se polovině domácího týmu
34:30 Jiří Žák měl dobrou střelu od střídačky která mu sjela z hole a brankář neměl moc práce ji chytit.
33:30 Tým Vysokého Mýta napadá domácí obránce a brání jim v rozehrávce.
32:30 Rozlivka Ladislav měl krásnou střelu z poloviny hřiště kterou však dokázali domácí zablokovat.
29:30 Vilda Nonn obránce Litomyšlského týmu vyslal skákavou střelu od půlky hřiště, ale brankář Mýta Václav Musil neměl žádný problém střelu zneškodnit.
28:40 Domácí mužstvo se dostává na polovinu soupeře a vytváří si tlak.
26:50 Domácí mužstvo mělo rozehrávku před brankářem Mýta, která skončila neúspěchem.
25:20 Nyní se dostali Dan Ondráček s Tomášem Boštíkem do protiútoku který, ale dokázala hostující obrana vyřešit a zabránila dalšímu gólu domácího mužstva.
23:43 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp bez asistence (2:1)
21:10 Team Mýta z tlaku vytěžil jen střelu mimo branku.
20:15 Hned po úvodní buly se míčku ujímá team Vysokého Mýta.
19:51 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #21 Jiří Žák, asistoval #11 Štěpán Švec (1:1)
19:15 Hráči Vysokého Mýta dostávají míček daleko od své branky do bezpečí.
18:00 Tomáš Doubek vytahuje krásný zákrok.
15:50 Tomáš Boštík vytahuje míček z vlastního obraného pásma pryč do bezpečí od branky poté nahrál Petrovi Kuchtovi který střílel od půlky hřiště, ale hostující brankář Václav Musel byl neomylný a jeho pokus vychytal.
14:20 Hráč Vysokého Mýta s číslem 6 Adam Kobr měl nyní velkou šanci, ale nepodařilo se mu přehodit domácího brankáře Tomáše Doubka.
11:30 Nyní byl Tomáš Boštík hráč domácích sám před brankou soupeře, ale střelou z první a ze vzduchu zamířil mimo bránu.
11:07 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #6 Adam Kobr (0:1)
09:40 Knypl Libor měl krásnou střelu, ale domácí brankář Tomáš Doubek zakročil a střelu vychytal.
08:08 Mýto je v plném počtu.
07:20 Po dlouhém tlaku domácích může čtyřka z Mýta konečně vystřídat.
06:10 Domácí mají tlak před brankou soupeře.
06:08 Vyloučen hráč #6 Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:48 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:00 Teď měl krásnou střelu obránce domácích Josef Karlík. Kterou ale zablokoval obránce hostí.
00:00 Zdravíme našeho věrného fanouška který se dnes nemohl dostavit. Zdravíme Vojtěcha Jakubíka k rybníku a přejeme mnoho krásných úlovků a Petrů zdar.