• 60 59:56
    8:10
    (Majvald)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:10
branky: 19. Dominik Suchý, 23. Jan Suchý, 27. Jan Suchý, 35. Jan Suchý, 44. Jaromír Čermák, 48. Josef Žáček, 49. Petr Liška, 56. Jan Suchý - 11. Jan Skalický, 12. Antonín Živný, 21. Marek Švec, 22. Jiří Doleček, 30. Daniel Baláš, 38. Jakub Doleček, 39. Jan Skalický, 46. Vojtěch Náhlík, 53. Marek Švec, 60. Jan Skalický; rozhodčí: Lukáš Ležák - Ondřej Pech; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 13 - Jan Moravec 17; po třetinách: 1:2, 3:5, 4:3
59:59 Komentář trenéra domácích: Soupeř byl efektivnější. Zápas jsme si prohráli vlastními chybami. Děkuji soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra Hostujících: Utkání z naší strany plně chyb. Rozhodla větší efektivita v zakončení a hlad po vítězství. Soupeř předvedl bojovný a florbalovější výkon. Děkujeme za utkání.
59:56 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #10 Jan Skalický, asistoval #21 František Majvald (8:10)
58:51 Domácí zkouší power-play.
57:41 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
57:41 Domácí si vzali oddechový čas a domlouvají taktiku na poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:32 Kuba Kocour ukázal, parádní kličku a překvapil tím celou halu.
55:18 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 8:9
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Jan Suchý, asistoval #91 Dominik Suchý (8:9)
55:18 Já na bráchu, brácha na mě. Krásná nahrávka mladšího z bratrů Suchých a ještě hezčí zakončení Honzi Suchécho, který je dnes při chuti.
52:58 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:9
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #10 Jan Skalický (7:9)
52:58 Bohužel, domácí špatně rozebrali hráče hostů a inkasují další gól.
52:04 Zbrklá rozehrávka Mareše a halou se ozývá M-A-R-Y!!!
49:52 Dominik Suchý si stále nezvykl na nové mantinely a zakopává.
49:43 Vojta Jonák byl upadl v rohu po tvrdém zákroku.
49:34 Domácí brankář skvěle vychytal brejk hostí.
48:08 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
48:08 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:8
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #33 Petr Liška, asistoval #93 Vojtěch Jonák (7:8)
48:08 Kapitán domácích Péťa Liška vymotal obránce hostí a ranou pod břevno snížil na rozdíl jedné branky.
47:45 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:8
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #77 Jan Suchý (6:8)
47:45 A je to tu! Tvrdá rána juniora Pepika Žáčka končí až za zády brankáře. 6:8
45:56 Trenér hostujícího týmu si stále stěžuje na výroky sudích. Ex brodský útočník Tomáš Pešek se ho snaží uklidnit.
45:11 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #12 Vojtěch Náhlík, asistoval #23 Jakub Doleček (5:8)
45:11 Bohužel, drobná chyba jinak skvělého brankáře Hlavy a hostě odskakují na rozdíl tří branek.
43:39 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #21 Jaromír Čermák, asistoval #93 Vojtěch Jonák (5:7)
43:39 A je to tu! Po krásné souhře mezi Jonákem a Čermákem druhý jmenovaný vstřelil branku a stav utkání je 5:7.
41:46 Havlíčkův Brod se snaží vsítit branku a dotáhnout se na rozdíl dvou branek.
38:38 Útočící hráči hostů se neúspěšně snažili vystřelit.
38:01 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:7
37:18 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #23 Jakub Doleček, asistoval #7 Roman Kristek (4:6)
34:54 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Jan Suchý bez asistence (4:5)
34:26 Vyloučen hráč #13 Jiří Toman družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra ve výskoku
32:15 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Náhlík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
29:59 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #11 Daniel Baláš, asistoval #23 Jakub Doleček (3:5)
26:22 Suchý vyslal prudkou střelu ,která skončila gólem.
26:15 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:4
24:04 Domácí rozehrávají a drží se v obranném pásmu.
22:50 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:4
21:55 Hosté ani po dvou rychlých gólech neztrácejí svoji útočnost .
21:50 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Jiří Doleček, asistoval #2 Petr Kminiak (1:4)
20:43 Brankář Hlava okamžitě zneškodnil střelu útočících hráčů.
20:33 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:3
19:15 Brankářská posila Hlava zkušeně zneškodnil střelu útočících hráčů a zabránil tak dalšímu gólu.
18:12 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #91 Dominik Suchý, asistoval #66 Jakub Kocour (1:2)
15:46 Tempo se rapidně zrychlilo, obě strany se snaží dát co nejdříve gól.
11:55 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #9 Antonín Živný bez asistence (0:2)
11:35 Hosté rozehrávají z rohu. a postupnou rozehrávkou se dostávají na polovinu domácích.
10:39 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #10 Jan Skalický bez asistence (0:1)
07:50 Hraje se ve vysokém tempu. Na obou stranách ovšem vidíme spoustu nepřesností.
01:10 Po úvodním vhazováním se míčku zmocnili domácí.