• 57 56:32
    7:10
    (Macháček)

FTC Vysoké Mýto - FBŠ Všestary 8:10
branky: 26. Filip Kerhart, 30. Jan Kajsrlík, 36. Milan Koubek, 39. Adam Kobr, 39. Milan Koubek, 45. Jiří Unzeitig, 55. Adam Kobr, 57. Adam Kobr - 5. Pavel Hellmann, 9. Miloš Macháček, 13. Miloš Macháček, 18. Pavel Hellmann, 28. Jan Freiberg, 29. Pavel Hellmann, 35. Roman Dostál, 45. František Lahučký, 46. František Lahučký, 57. Pavel Hellmann; rozhodčí: Filip Ryant - David Růžička; vyloučení: 4:3; využití: 1:4; diváků: 94; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 44 - Filip Ježek 56; po třetinách: 0:4, 5:3, 3:3
59:59 KOMENTÁŘ TREHÉRA DOMÁCÍH JINDŘÍCH VEČEŘE: Nám se bohužel nevydařila první třetina, která prakticky rozhodla zápas. Musím pochválit kluky za to jakým způsobem jsme odehráli třetí třetinu. Bohužel zápas se nám otočit nepodařilo. Nic méně máme na čem stavět a rozhodně to nebalíme body si přiveze z venku.
59:59 KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTÍ JAN FREIBERG: První polovinu zápasu jsme byli jasně na balonku. V druhé polovině jsme začli hrát antiflorbal a tím jsme pustili domácí do hry. Naštěstí jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeřům za utkání a přejem mnoho zdaru do příštích zápasu.
59:59 NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍCH: 99 Tomáš Hynek NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ HOSTÍ: 74 Miloš Macháček
59:55 Tyč!
59:00 Poslední minuta utkání.
57:30 Hra je ostrá.
56:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #27 Martin Kadavý (8:10)
56:32 GÓL FBŠ Všestary! 7:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #74 Miloš Macháček (7:10)
55:44 Vyloučen hráč #7 Ondřej Kadrmas družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
54:40 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (7:9)
54:40 Snaha se vyplácí a Mýto snižuje.
53:00 Domácí hráči se snaží o snížení náskoku Všestar, avšak zatím marně.
51:57 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #27 Martin Kadavý.
51:39 Timeout FTC Vysoké Mýto
50:33 Domácí tým přesilovou hru nevyužil.
48:29 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování florbalky
48:29 Domácí tým si zahraje přesilovou hru.
45:48 Hra je opět rychlá a ostrá.
45:35 GÓL FBŠ Všestary! 6:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #29 Roman Dostál (6:9)
44:44 GÓL FBŠ Všestary! 6:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #67 Jakub Moravec (6:8)
44:08 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #16 Václav Vilímek (6:7)
44:08 Všestary si náskok pojistily.
44:08 Mýto dohání gólový náskok Všestar.
42:00 Mýto je nabito novou energii a snaží se o zvýšení.
39:59 Hra ke konci třetiny byla ostrá jako břitva. Domácí na střely 16 a Všestary 9.
38:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #78 Jiří Unzeitig (5:7)
38:00 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:7
35:40 Hra se přiostřuje.
35:27 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:7
34:48 Vyloučen hráč #91 František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování florbalky
34:31 GÓL FBŠ Všestary! 2:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #91 František Lahučký (2:7)
32:55 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
32:55 Mýto opět v oslabení.
30:01 Utkání sleduje 94 diváků. Děkujeme.
30:00 Hra se opět přelévá z jedné strany na druhou.
29:17 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Jan Kajsrlík, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (2:6)
28:57 GÓL FBŠ Všestary! 1:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #17 Jan Freiberg (1:6)
27:44 GÓL FBŠ Všestary! 1:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #74 Miloš Macháček (1:5)
27:44 Všestary zvyšují.
25:05 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #77 Filip Kerhart, asistoval #2 Jan Kajsrlík (1:4)
25:05 Mýtská snaha se vydařila a snižují skóre.
22:30 Mýto se dere za ukončením více intenzivněji než v první hrací části.
21:30 Tyč!
20:01 Mýto pokračuje v přesilové hře,
19:59 V první hrací části jsme mohli vidět rychlou hru na obou stranách. Domácí tým vystřelil na bránu 12 krát. Hostí 11 krát. Přesnější na střely jsou Všestary.
19:15 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za vražení zády
19:15 Mýto si zahraje první přesilovou hru v utkání,
17:37 GÓL FBŠ Všestary! 0:4
16:20 Hra je rychlá a začíná se přelévat z jedné strany na druhou.
13:20 Mýto se snaží kombinovat a dosáhnout k zakončení. Prozatím je skóre stejné.
12:28 GÓL FBŠ Všestary! 0:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #29 Roman Dostál (0:3)
11:48 Vyloučen hráč #10 Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
11:48 Mýto opět v oslabení.
11:15 Tomáš Hynek podržel svůj tým v bráně.
08:29 GÓL FBŠ Všestary! 0:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #91 František Lahučký (0:2)
08:29 Všestary využily přesilovou hru a zvyšují skóre.
07:56 Vyloučen hráč #17 Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
07:46 Domácí tým v oslabení.
06:10 Mýto má šanci k vyrovnání. Bohužel neproměnili.
05:30 Všestary se snaží o další zvýšení skóre. Mýto zatím odolává.
04:09 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #99 Štěpán Novák (0:1)
04:09 Všestary se ujímají vedení.
02:00 Hra je prozatím vyrovnaná.
01:00 Začátek utkání je opatrný.