8:4
    Jakub DOLEČEK
    ()

TJ Centropen Dačice - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:4
branky: 10. Jiří Sedláček, 24. Filip Šlápota, 28. Jiří Sedláček, 43. Radovan Kubek, 44. Kryštof Kůs, 45. Petr Stejskal, 56. Filip Šlápota, 59. Filip Šlápota - 12. Adam Gabris, 37. Jan Skalický, 55. František Majvald, 60. Jakub Doleček; rozhodčí: Miloš Janda - Jan Koutník; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 16 - Dominik Moravec 9, David Richter 6; po třetinách: 1:1, 2:1, 5:2
59:59 Komentář trenéra Hostů: Důrazně hrané utkání, opět rozhodla naše neproměňování šancí a více individuálních chyb v obraně,. Děkuji soupeři za férové utkání. Komentář trenéra Domácí: První třetina nám vůbec nevyšla. Druhou a půlku třetí jsme hráli lépe a vytvořili jsme si důležitý náskok závěr už byl tradiční. Vůbec nám nevyšel a musíme to zlepšit. Děkuji soupeři za hru.
59:59 Počet střel na branku Domácí 11, - Hosté 12,¨ Celkem Dačice 23 Letohrad 20.
59:02 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #23 Jakub Doleček bez asistence (8:4)
58:36 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #17 Pavel Stejskal (8:3)
58:14 Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil #28 Jiří Doleček.
58:13 Daniel Holeček zpracoval míček holí moc vysoko a rozhodčí nařizují trestné střílení.
55:32 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #66 Daniel Holeček (7:3)
54:23 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #17 Adam Gabris (6:3)
53:47 Vyloučen hráč #17 Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
50:09 Timeout TJ Centropen Dačice
44:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #5 Petr Stejskal, asistoval #94 Kryštof Kůs (6:2)
43:58 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
43:58 Vyloučen hráč #19 Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
43:17 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #5 Petr Stejskal (5:2)
42:57 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #94 Kryštof Kůs (4:2)
41:58 Dačice v plném počtu.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Richter družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
39:59 Počet střel na branku Domácí 9, - Hosté 4 .
39:58 Vyloučen hráč #4 Petr Jindra družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
36:21 Vacuška je už zvedá a hra může pokračovat.
36:20 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #12 Vojtěch Náhlík (3:2)
36:20 Ale teď už hosté snižují ale po gólů zůstává na hřišti ležet Lukáš Vacuška a nevypadá to sním dobře.
36:01 Hosté zahrozil v oslabení ale gólu zabránil Daniel Holeček
35:14 Vyloučen hráč #19 Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
34:30 Hosté ve druhé třetině nejeví zájem útočit.
31:10 Přesilovka Dačic končí orazítkování horní tyčky po střele Daniela Holečka,
29:10 Vyloučen hráč #6 Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
27:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #78 Jiří Sedláček, asistoval #66 Daniel Holeček (3:1)
23:24 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
21:10 Brankář Vacuška si dovolil na Dolečka fotbalovou kličku.
19:59 Střely na branku Domácí 3, - Hosté 4 .
16:56 Domácí v plném počtu.
14:56 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
14:55 Tomáš Kubek odhodil svého soupeře za mantinel a jde si sednout na trestnou lavici.
11:02 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Adam Gabris, asistoval #8 Jan Skalický (1:1)
11:02 Krásný gól hostů střílí Adam Gabris který nachytal Vacušku na přední tyči.
09:48 Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
09:00 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
08:59 Prokletí obrany Letohradu prolomeno beckedová střela Jiřího Sedláčka skončila v brance.
08:11 Letohrad skvěle čte hru Dačic kteří marně čekají na první střelu.
05:04 Letohrad je dnes lépe připraveny na zápas. Dačicím se nedaří se dopracovat k zakončení.
03:05 Dačice jsou dnes v obraně nejistí.
01:00 Oba dva týmy vstupují do zápasu ve vysokém tempu.