18:8
    Radim VLK
    (Mareš)

FbC Hradec Králové - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 18:8
branky: 8. Daniel Elicer, 13. Matěj Mikšovský, 20. Filip Hušek, 30. Martin Šejvl, 33. Vít Heger, 34. Martin Šejvl, 36. Matěj Mikšovský, 36. Vít Heger, 38. Matěj Mikšovský, 39. Vojtěch Koudela, 40. Vojtěch Koudela, 45. Matěj Mikšovský, 47. Adam Ruprich, 51. Vít Heger, 52. Petr Bartoš, 53. Ondřej Souček, 56. Ondřej Souček, 58. Martin Šejvl - 2. Patrik Kučera, 20. Patrik Kučera, 24. Patrik Kučera, 26. Radim Vlk, 38. Patrik Kučera, 49. Vojtěch Jonák, 59. Patrik Kučera, 59. Radim Vlk; rozhodčí: Jitka Romančáková - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:6; využití: 2:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Jeroným Žižka 17 - Tomáš Hlava 36; po třetinách: 3:2, 8:3, 7:3
59:59 Komentář trenéra domácích J. Černého: V první třetině jsme zahazovali šance, ale trpělivým týmovým výkonem jsme dokráčeli k vátězství. Mrzí nás počet obdržených branek, máme stále na čem pracovat. Soupeřům děškujeme za utkání a předvedenou hru.
59:59 komentář trenéra hostů: Tři zápasy jsme si zvykali na gumu a teď nás rozhodili parkety. Děkuji soupeři za zápas.
59:59 střely na bránu 18:8 celkem 53:25
58:55 Bukaření se občas vyplácí . Hradec špatnou nahrávkou ztrácí míček a ten se dokutálel až k hostujícímu hráči za půlkou.
58:50 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 18:8
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Radim Vlk, asistoval #41 Jakub Mareš (18:8)
58:20 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 18:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Patrik Kučera, asistoval #17 Lukáš Zelenka (18:7)
57:40 GÓL FbC Hradec Králové! 18:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #88 Martin Šejvl, asistoval #56 Matěj Mikšovský (18:6)
57:03 Brod už jen vyhazuje.
55:38 GÓL FbC Hradec Králové! 17:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #29 Adam Ruprich (17:6)
55:20 Zmrhal se prolétl přes strom od domácího hráče.
52:38 GÓL FbC Hradec Králové! 16:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #56 Matěj Mikšovský (16:6)
52:25 Žižka výborně kreje střelu Rezka.
52:11 Vyloučen hráč #31 Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
52:11 Dnešní utkání sleduje 53 diváků, děkujeme
51:39 GÓL FbC Hradec Králové! 15:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #56 Matěj Mikšovský (15:6)
51:09 Vyloučen hráč #66 Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
50:48 GÓL FbC Hradec Králové! 14:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #14 Filip Hušek (14:6)
50:10 Hra je stále velmi vyrovnaná i když skóre tomu nenasvědčuje.
48:04 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 13:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #93 Vojtěch Jonák bez asistence (13:6)
46:30 Hradec zvyšuje při hře ve výhodě.
46:29 GÓL FbC Hradec Králové! 13:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Adam Ruprich, asistoval #7 Petr Bartoš (13:5)
44:50 hosté v pěti
44:49 GÓL FbC Hradec Králové! 12:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #29 Adam Ruprich (12:5)
44:19 Vyloučen hráč #18 Radim Vlk družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
44:10 Koudela zkouší štěstí a to ho posadilo na zadek.
43:08 Žižka skáče rybičku v bráně
42:44 Kocour si dovoluje velkou frajeřinku před vlastní bránou a ta mu vychází
41:59 od doby co jsou hostí v plnejch se jim nedaří získat míček
40:02 Hosté na míčku a hned vyhazují.
39:59 střely na bránu 18:10
39:40 GÓL FbC Hradec Králové! 11:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #67 Vojtěch Koudela, asistoval #77 Vít Heger (11:5)
39:26 Hlava se na táhl v bráně jak guma u trenek a zamezuje gólu, to ovšem neplatí o další střele.
39:14 Vyloučen hráč #18 Radim Vlk družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:49 Vyloučen hráč #76 Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
38:49 Mikšovský hází salta přes hostujícího brankáře.
38:20 volný úder hostí na půlce hřiště
38:12 GÓL FbC Hradec Králové! 10:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #67 Vojtěch Koudela, asistoval #94 Daniel Elicer (10:5)
37:43 GÓL FbC Hradec Králové! 9:5
37:25 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 8:5
35:54 GÓL FbC Hradec Králové! 8:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #31 Dalibor Vlášek (8:4)
35:29 GÓL FbC Hradec Králové! 7:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #88 Martin Šejvl (7:4)
35:14 Kocour vysílá jedovatou střelu od poloviny hřiště, Žižka se štěstím vyráží
34:15 U hostí se začíná projevovat nervozita a nedokáží si odpustit připomínky a občasné dohrávání...
33:28 GÓL FbC Hradec Králové! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #88 Martin Šejvl, asistoval #29 Adam Ruprich (6:4)
32:49 GÓL FbC Hradec Králové! 5:4
31:20 Na míčku teď hodně hosté.
29:52 GÓL FbC Hradec Králové! 4:4
26:53 Střela sem, střela tam... míček létá světelnou rychlostí od brány k bráně.
25:53 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Radim Vlk, asistoval #72 Ondřej Zmrhal (3:4)
25:52 Domací na míčku u hostující brány zkoušeli doraztl míček do brány skákal tam poměrně dlouho než ho hostující brankář odpálil dlaní do pásma domacích kde si dva broďáci poradily s obranou a brankářem.
25:04 Koudela ukázkovou střelou od mantinelu prověřuje brankář, ten vyráží helmou.
23:51 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Patrik Kučera, asistoval #93 Vojtěch Jonák (3:3)
23:50 nebezpečná střela backhendem od Kučery a nebejt Žižky tak si připisuje hattrick.
20:01 Domácí na míčku, a hned v zápětí i hostí.
19:59 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:2
19:59 střely na bránu- 17:7
19:30 GÓL FbC Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #14 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (3:1)
15:40 Hostující namíchali kvalitní beton přes který nic neprošlo.
14:10 Prozatím nejlepší akce hostujícího týmu, souhrou tří hráčů se dostávají do samostatného úniku na bránu Žižka ovšem chytá.
13:44 Vyloučen hráč #66 Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi
12:40 GÓL FbC Hradec Králové! 2:1
10:25 Souček to bere na sebe a předvádí vyjímající se akci.
08:45 Domácí opět v tlaku před bránou hostí.
07:54 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer bez asistence (1:1)
03:56 faul na půlce od hostujícího hráče Mareše
03:25 První střela domacích z čepele Filipa Huška.
03:02 Mikšovský v klidu s míčkem na hokejce rozjíždí akci HK ze zadu
01:12 hosté se ujímají vedení střelou z pádu, kdy se hostující 76 dostává krosem do brejku bránící hráč ho stíhá a střelec se klouže po hokejce
01:11 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 0:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Patrik Kučera bez asistence (0:1)
00:30 Hosté drží míček na své půlce a hned od začátku nechtějí ztrácet síly. hradec napadá
00:01 úvodního buly se zmocňují hostí
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás u dnešního zápisu online. Zápas byl zpzděn z důvodu pozdního příjezdu týmu hostí.