(Lahučký)
  • 60 59:11
    Litomyšl

FBŠ Všestary - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 13:10
branky: 4. František Lahučký, 5. Štěpán Novák, 6. František Lahučký, 7. František Lahučký, 13. Miloš Macháček, 13. František Lahučký, 32. Štěpán Novák, 40. František Lahučký, 47. Roman Dostál, 55. Roman Dostál, 60. Štěpán Novák, 60. František Lahučký, 60. Miloš Macháček - 3. Ondřej Háp, 12. Martin Štarman, 18. Štěpán Švec, 19. Jiří Žák, 23. Jiří Žák, 26. Marek Lamplot, 34. Martin Štarman, 55. Matěj Stejskal, 57. Martin Štarman, 57. Matěj Stejskal; rozhodčí: Aleš Jansa - Marek Čížek; vyloučení: 3:5; využití: 2:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Filip Ježek 20 - Tomáš Doubek 2, Ondřej Vašek 19; po třetinách: 6:4, 2:3, 5:3
60:00 Komentář trenéra domácích Honzy Freiberga: První třetina se nám dnes povedla, co střela to prakticky gól. Od druhé třetiny jsme začali dělat hodně individuálních chyb vzadu a tím jsme soupeře pustili do zápasu. Díky dobré hře v závěru se nám podařilo utkání vyhrát. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Michala Hápa: Neběháme, děláme chyby a nenastupujeme do zápasu koncentrovaní. Nemáme šanci vyhrát, pokud takto odehrajeme první půlku zápasu a dostaneme tolik gólů. Musíme se probrat.
59:53 GÓL FBŠ Všestary! 13:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #91 František Lahučký (13:10)
59:28 GÓL FBŠ Všestary! 12:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký bez asistence (12:10)
59:11 Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
59:11 GÓL FBŠ Všestary! 11:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #91 František Lahučký (11:10)
58:16 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
56:36 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 10:10
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #44 Matěj Stejskal, asistoval #25 Marek Lamplot (10:10)
56:03 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 10:9
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #22 Martin Štarman, asistoval #25 Marek Lamplot (10:9)
54:50 GÓL FBŠ Všestary! 10:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #67 Jakub Moravec (10:8)
54:50 Rychlá odpověď domácích. Moravec si odčinil vyloučení, když na gól nahrál.
54:35 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 9:8
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #44 Matěj Stejskal, asistoval #22 Martin Štarman (9:8)
54:35 Hosté se radují ze vstřeleného gólu z přesilovky.
54:10 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře
53:00 Škoda, že nepřišlo víc diváků. Rozhodně je na co koukat. Hosté v šesti ve výhodě.
50:30 Hellmann dokonale využil stavby těla a důrazně ale čistě odstavil protihráče od míčku.
47:50 Dle slov zdravotnice bude hráč v pořádku.
46:43 Velká srážka hostujících hráčů a jeden zůstává ležet na hrací ploše. Nakonec se otřesený zvedá a odchází v doprovodu zdravotnice na střídačku.
46:00 GÓL FBŠ Všestary! 9:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #7 Pavel Hellmann (9:7)
46:00 Tak i Všestary proměňují přesilovku a vedou opět o dva góly.
44:29 Vyloučen hráč #21 Jiří Žák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hra rukou
44:21 Po sérii vyloučení se nám skóre nemění.
42:08 Vyloučen hráč #37 Tomáš Novák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání
41:15 Vyloučen hráč #29 Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
40:00 Střely na branku ve druhé třetině 12:9. Hosté tedy mnohem produktivnější.
39:59 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
39:25 GÓL FBŠ Všestary! 8:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký bez asistence (8:7)
39:25 Ježek teď senzačním zákrokem zabránil jistému gólu a z protiútoku přesnou střelou dává gól Lahučký.
38:10 Šance se střídají na obou stranách. Ani jeden tým není zatažený. Oba chtějí dát gól.
36:50 Moravec běží sám na golmana, skákavý míček nedokázal usměrnit za jeho záda.
35:30 Litomyšl zamkla Všestary v jejich obranném pásmu a zkouší střílet z každé pozice.
33:45 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 7:7
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #22 Martin Štarman, asistoval #96 Vilém Nonn (7:7)
33:45 Hosté využívají přesilovku.
32:27 Vyloučen hráč #91 František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra na zemi
31:26 GÓL FBŠ Všestary! 7:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #74 Miloš Macháček (7:6)
31:26 To byla spolupráce celého útoku. Hellmann vypíchnul míček soupeři, poslal na Macháčka k mantinelu, ten se uvolnil přes dva hráče a nahrál Novákovi, který se nemýlil.
28:43 Brejk 3 na 2 hasí Píše.
27:23 Macháček sražený u mantinelu. Hraje se opravdu tvrdě.
26:38 Další volný úder Litomyšle. Tentokrát po zemi vedle brány .
26:20 Nebezpečná střela hostů po volném úderu letí těsně nad.
25:17 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 6:6
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot bez asistence (6:6)
25:17 A začínáme od nuly. Litomyšl trestá chybu všestarské obrany.
22:32 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 6:5
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #21 Jiří Žák, asistoval #17 Tomáš Boštík (6:5)
22:32 Nedáš, dostaneš. Nejdřív měl Novák 100% šanci, ale nedokázal zpracovat míček, se kterým nepočítal, dostatečně rychle a zakončit. Na druhé straně slepeným gólem po x-té dorážce snižují hosté na rozdíl pouhého gólu.
21:30 Stejně jako první, tak i druhá třetina je velmi rychlá z obou stran.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté a po pár vteřinách střílí nad.
20:00 Střely na branku v první třetině vyznívají ve prospěch domácích v poměru 12:7.
19:19 Obrovský tlak na bránu hostí, nikdo ze všestarských hráčů nedokázal vstřelit gól.
18:01 Dvě chyby v obraně a dva góly Litomyšle, která je nyní tím aktivnějším týmem na hřišti.
18:00 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 6:4
17:25 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #10 Ondřej Háp (6:3)
16:56 Přesilovka zůstala nevyužitá a přes velké šance. Dokonce i Ježek má dva důležité zákroky po brejcích Litomyšle.
14:56 Vyloučen hráč #44 Matěj Stejskal družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hra rukou
14:56 Hra rukou. Všestary si zahrají přesilovku.
14:30 Hraje se stále ve vysokém tempu. Litomyšl se nevzdává.
13:30 Padá nám opravdu hodně gólů. Ani nestíháme psát, co se děje na hřišti.
12:39 GÓL FBŠ Všestary! 6:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #29 Roman Dostál (6:2)
12:03 GÓL FBŠ Všestary! 5:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #99 Štěpán Novák (5:2)
11:02 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 4:2
11:02 Ježek měl zakrytý výhled a střelou z poloviny hřiště hosté snižují.
06:29 Všestarští vyhnali Doubka z brány, nahradil ho Vašek.
06:28 GÓL FBŠ Všestary! 4:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #65 Jakub Měsíček (4:1)
06:28 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Ondřej Vašek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
06:28 Do nemocnice letí Lahučkého hattrick. Tomu to dnes pálí!
05:08 GÓL FBŠ Všestary! 3:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #67 Jakub Moravec (3:1)
05:08 Lahučký dává další gól. Všestary zvyšují na 3:1.
04:00 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (2:1)
04:00 Všestary otáčí skóre. Hellmann se z rohu uvolnil přes tři hráče a krásným pasem našel Nováka před poloprázdnou brankou.
03:44 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
03:44 Další střelou srovnává Lahučký skóre gólem do nemocnice pro svou přítelkyni.
03:00 Všestary by rády srovnaly a posílají na golmana dvě střely, ten Litomyšl drží.
02:58 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #6 Jan Haupt (0:1)
02:30 Hraje se nahoru dolů a první branku vstřelili hosté.
02:00 Hra začala ve vysokém tempu. Oba týmy makají na plný plyn.
00:01 Vítáme Vás. V dnešním zápase se Všestary utkají s prvním těžkým týmem soutěže. Věřme, že dokáží navázat na předchozí výsledky.