2
    Josef MAREŠ
    zvedání florbalky

1. FbK Tábor - Snipers Třebíč B 14:3
branky: 6. Lukáš Janura, 7. Andrej Janda, 11. David Vodrážka, 16. Petr Kutner, 24. Petr Kutner, 27. Petr Kutner, 30. Marek Janovský, 37. Lukáš Janura, 40. Pavel Korbel, 41. Josef Mareš, 46. Vítězslav Holub, 48. Petr Kutner, 54. Josef Mareš, 55. Martin Kořínek - 40. Matěj Hobza, 48. Josef Pařízek, 51. Josef Pařízek; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 27 - Jan Daňhel 22; po třetinách: 4:0, 5:1, 5:2
60:00 Komentář hostí: Děkujeme soupeři za hru.
60:00 Komentář domácích: Dnes lepší výkon než včera, dokonce se nám podařilo proměnit nějaké šance. Do budoucna to chce ještě zapracovat na důrazu a snažit se hrát po celých 60 minut. Děkujeme soupeři za utkání a přeje klidnou cestu domu.
59:59 Střely ve třetí třetině 9:13
55:49 Vyloučen hráč #13 Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za zvedání florbalky
55:22 Vyloučen hráč #15 Martin Dědič družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
54:03 GÓL 1. FbK Tábor! 14:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #93 Martin Kořínek, asistoval #10 Pavel Korbel (14:3)
53:29 GÓL 1. FbK Tábor! 13:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #3 Miroslav Klípa (13:3)
50:09 GÓL Snipers Třebíč B! 12:3
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #3 Josef Pařízek z trestného střílení (12:3)
47:48 GÓL 1. FbK Tábor! 12:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #13 Josef Mareš (12:2)
47:36 GÓL Snipers Třebíč B! 11:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #3 Josef Pařízek, asistoval #60 Michal Kelbler (11:2)
45:11 GÓL 1. FbK Tábor! 11:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #55 Vítězslav Holub, asistoval #66 Jan Loskot (11:1)
40:17 GÓL 1. FbK Tábor! 10:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #8 David Vodrážka (10:1)
39:59 Střely ve druhé třetině 13:11
39:27 GÓL Snipers Třebíč B! 9:1
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #89 Matěj Hobza, asistoval #87 Tomáš Nestrojil (9:1)
39:16 GÓL 1. FbK Tábor! 9:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #5 Lukáš Janura (9:0)
36:21 GÓL 1. FbK Tábor! 8:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Lukáš Janura, asistoval #90 Marek Janovský (8:0)
33:40 Vyloučen hráč #10 Pavel Korbel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost
29:00 GÓL 1. FbK Tábor! 7:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský bez asistence (7:0)
26:46 Timeout Snipers Třebíč B
26:46 GÓL 1. FbK Tábor! 6:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #90 Marek Janovský (6:0)
23:14 GÓL 1. FbK Tábor! 5:0
19:59 Střely po první třetině 14:6
17:29 Andrej Janda vybojoval míček u hostující branky a posunul Víťovi Holubovi, tomu ale míček poskočil a orazítkoval levou tyč.
15:55 Maca to zkusil nebezpečnou střelou z půlky, Míra vyráží do rohu hřiště.
15:20 GÓL 1. FbK Tábor! 4:0
14:37 Míra teď famozně zlikvidoval střelu do odkryté části branky!
13:11 V dobré šanci byl Luky Janura, tváří v tvář brankáři neuspěl.
11:39 Táboru dodalo vedení řádnou chuť do hry, hosté nyní pouze vyhazují
10:00 GÓL 1. FbK Tábor! 3:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 David Vodrážka, asistoval #11 Petr Kutner (3:0)
07:44 Pepa Mareš se zkusil obtočit kolem branky, hostující golman byl ale pozorný.
06:57 GÓL 1. FbK Tábor! 2:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Andrej Janda, asistoval #55 Vítězslav Holub (2:0)
05:56 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Lukáš Janura, asistoval #10 Pavel Korbel (1:0)
00:01 Utkání právě začalo