15:6
    Štěpán ŠVEC
    (Háp)

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - Snipers Třebíč B 15:6
branky: 3. Vilém Nonn, 10. Marek Lamplot, 11. Michal Háp, 15. Martin Štarman, 17. Jiří Boštík, 20. Martin Štarman, 32. Jiří Boštík, 44. Matěj Stejskal, 48. Jiří Žák, 50. Martin Štarman, 52. Marek Lamplot, 54. Michal Háp, 56. Ondřej Háp, 56. Michal Háp, 60. Štěpán Švec - 12. Michal Kelbler, 14. Tomáš Sýkora, 25. Vojtěch Máca, 36. Filip Salák, 38. Filip Salák, 53. Michal Kelbler; rozhodčí: Martin Trnka - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Tomáš Doubek ? - Jaroslav Kučera ?; po třetinách: 6:2, 1:3, 8:1
59:59 Komentář trenéra domácí Michala Hápa: Po včerejší výhře jsme dnes ještě přidali a zpravili si tak chuť. Soupeř dal branky zase jenom z brejků. Naši hráči odvedli dobré výkony za které je musíme pochválit. Děkujeme soupeři, rozhodčím, pořadatelům a především divákům. Těšíme se na další domácí utkání.
59:59 Nejlepším hráčem hostí byl zvolen Michal Kelbler
59:59 Nejlepším hráčem domácích byl zvolen Vilém Nonn
59:55 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 15:6
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (15:6)
56:46 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
55:48 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 14:6
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #96 Vilém Nonn (14:6)
55:24 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 13:6
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #25 Marek Lamplot (13:6)
55:00 Brankář Třebíče Jaroslav Kučera předvádí další krásné zákroky a drží svůj tým.
53:37 Timeout Snipers Třebíč B
53:37 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 12:6
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (12:6)
52:29 Po rychlé breakové situaci Třebíč snižuje na 6:11
52:28 GÓL Snipers Třebíč B! 11:6
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #60 Michal Kelbler, asistoval #93 Jakub Diviš (11:6)
51:26 Po nahrávce z rohu hřiště se trefil Marek Lamplot z prostoru před brankou.
51:25 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 11:5
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #17 Tomáš Boštík (11:5)
49:31 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 10:5
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #22 Martin Štarman, asistoval #96 Vilém Nonn (10:5)
47:25 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 9:5
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #21 Jiří Žák, asistoval #37 Tomáš Novák (9:5)
46:05 Martin Štarman spálil velkou šanci po přihrávce od Viléma Nonna za poloviny hřiště.
43:50 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 8:5
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #44 Matěj Stejskal, asistoval #96 Vilém Nonn (8:5)
43:30 Od mantinelu z rychlé otočky Jiří Žák vystřelil na soupeřovu branku kde stál brankář Třebíče.
42:30 Po dlouhém nátlaku Třebíče se konečně na míček dostává Litomyšl.
41:05 Domácí hrají v plném počtu.
40:05 Úvodní vhazování vyhrál tým Třebíče který je v přesile 5 ku 4 a vytvářejí si tlak na Litomyšl která ale úspěšně brání.
39:40 Třebíč si hledá dobrou příležitost ke střele a drží Litomyšl v tlaku která nemůže vystřídat.
39:04 Vyloučen hráč #66 Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:28 GÓL Snipers Třebíč B! 7:5
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #67 Filip Salák, asistoval #60 Michal Kelbler (7:5)
35:30 Po rychlé krosové přihrávce Filip Salák který ji trefil z první snižuje na 4:7
35:29 GÓL Snipers Třebíč B! 7:4
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #67 Filip Salák, asistoval #84 Jiří Špinar (7:4)
35:04 Vyloučen hráč #37 Tomáš Novák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
31:05 Po dlouhém výhozu od domácího brankáře Tomáše Doubka se střelou od mantinelu Jiří Boštík trefuje a překonává brankáře Třebíče Kučeru.
31:04 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 7:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #2 Jiří Boštík, asistoval #99 Tomáš Doubek (7:3)
29:26 Vyloučen hráč #20 Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za vysoká florbalka
27:55 Po přihrávce domácího obránce domácímu brankáři rozhodčí nařídil standartní situaci kterou ale hráč z Třebíče střelil do litomyšlské zdi.
27:10 Rychlí break Třebíče zlikvidoval Tomáš Doubek.
24:56 Třebíč si vytváří tlak a je z toho gol.
24:55 GÓL Snipers Třebíč B! 6:3
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #61 Vojtěch Máca, asistoval #93 Jakub Diviš (6:3)
23:30 Matěj Stejskal prověřil svou tvrdou střelou prověřil Třebíčského brankáře.
20:30 Litomyšl se ujímá míčku a vytváří si tlak.
19:27 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil #20 Tomáš Sýkora.
19:14 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 6:2
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #22 Martin Štarman, asistoval #44 Matěj Stejskal (6:2)
18:30 Litomyšl nenechává Třebíči moc velké šance a míček má většinou na svých hokejkách.
16:06 Jiří Boštík zvyšuje náskok Litomyšle už o 3 goly a střelou přehodil brankáře Třebíče.
16:05 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #2 Jiří Boštík, asistoval #11 Štěpán Švec (5:2)
14:51 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 4:2
14:51 A máme tu rychlý gol z přesilové hry který dal Martin Štarman rychlou střelou z prostoru před bankou.
14:21 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování florbalky
14:00 Velkou šanci Litomyšle spálil Jiří Boštík který minul prázdnou branku.
13:14 Oba dva goly Třebíče byly po rychlém breaku.
13:13 GÓL Snipers Třebíč B! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #20 Tomáš Sýkora, asistoval #30 Dominik Vošický (3:2)
11:08 GÓL Snipers Třebíč B! 3:1
10:46 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 3:0
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #25 Marek Lamplot (3:0)
10:46 Nyní si chlapci svoje role obrátili a Marek Lamplot nahrával od mantinelu Michalovi Hápovi který střelou z první dává gol.
09:38 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #51 Michal Háp (2:0)
09:38 Máme tu další gol který dával Marek Lamplot z poloviny hřiště po přihrávce od Michala Hápa od mantinelu.
08:30 Třebíči se podařilo dostat do breaku a ohrozila branku domácích.
07:05 Litomyšl určuje tempo hry.
05:50 Litomyšl si vytvořila další šanci která končí za mantinelem.
03:30 Litomyšl si vytváří tlak na soupeře a nenechává soupeře vystřídat.
02:31 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #96 Vilém Nonn, asistoval #21 Jiří Žák (1:0)
02:31 Další střelou z poloviny hřiště byl tentokrát úspěšný domácí obránce Vilém Nonn a skóruje.
01:30 O první střelu zápasu se postaral domácí obránce Vilém Nonn z poloviny hřiště přímo brankářovi Třebíče do ruky.
00:01 Úvodní vhazování vyhrál tým z Třebíče a přesouvá se do útoku.