Miroslav REZLER
  • 59 58:48
    5

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - SK Jihlava 7:5
branky: 19. Jan Suchý, 37. Tomáš Rezek, 39. Josef Žáček, 42. Jakub Kocour, 43. Jan Suchý, 44. Patrik Kučera, 47. Lukáš Zelenka - 2. Jan Beránek, 8. Jan Mikeš, 12. Michal Beránek, 18. Michal Beránek, 58. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 5 + Lukáš Zelenka 5:4 + Miroslav Rezler 5 + Michal Beránek 5; využití: 1:2; diváků: 95; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 20 - Tomáš Cacek 19, David Navrkal 6; po třetinách: 1:4, 2:0, 4:1
59:00 Komentář trenéra hostů Romana Komendy: Dobrý vstup do zápasu . ale dokud neodstraníme zbytečné chyby ,tak se nám body budou těžko získávat .Děkujeme soupeři .
59:00 Komentář kapitána domácích Tomáše Rezka: Domácí parkety jsou prostě domácí parkety .Děkujeme divákům a rozhodčím .
58:48 Vyloučen hráč #17 Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 5 minuty za hrubost
58:48 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva SK Jihlava na 5 minuty za hrubost
58:46 Vyloučen hráč #20 Miroslav Rezler družstva SK Jihlava na 5 minuty za hrubost
58:06 Timeout SK Jihlava
57:15 GÓL SK Jihlava! 7:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil bez asistence (7:5)
52:02 Hostující hráč odkopává Slámovu hůl .
49:17 Hlava vyráží střelu hostujícího hráče s číslem 14.
46:25 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #17 Lukáš Zelenka, asistoval #77 Jan Suchý (7:4)
46:47 Zelenka trefuje prázdnou část brány.
43:37 Hosté střídají brankáře .
43:21 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Patrik Kučera, asistoval #41 Jakub Mareš (6:4)
43:21 Střídání brankáře. Nový brankář #84 David Navrkal družstva SK Jihlava
42:36 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Jan Suchý, asistoval #97 Josef Žáček (5:4)
41:42 Domácí vyrovnávají .
41:17 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #66 Jakub Kocour, asistoval #77 Jan Suchý (4:4)
40:06 Úvodní vhazování vyhrávají domácí .
39:07 Vyloučen hráč #14 Marek Žaloudek družstva SK Jihlava na 2 minuty za vražení zády
38:23 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #77 Jan Suchý (3:4)
36:48 Brankář Hlava nohou vyráží střelu hostujícího hráče č. 33.
36:05 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #19 Tomáš Rezek, asistoval #77 Jan Suchý (2:4)
35:45 Sláma trefuje tyč.
34:48 Vyloučen hráč #2 Jan Zachariáš družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
34:47 Domácí střílí kdy je to jen možné .
33:39 Marešovu střelu vyráží hostující brankář.
29:01 Žáčkova střela končí mezi nohama brankáře hostů .
25:25 Čermák po výtoči přestřeluje bránu .
23:24 Hra se hraje ve svižném ,ale vyrovnaném tempu .
20:05 Úvodní vhazování druhé části vyhráli domácí .
18:09 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Jan Suchý, asistoval #66 Jakub Kocour (1:4)
17:19 GÓL SK Jihlava! 0:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #88 Jan Beránek (0:4)
17:15 Vyloučen hráč #13 Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře
16:45 Vyloučen hráč #14 Marek Žaloudek družstva SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
14:30 Vyloučen hráč #13 Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
11:55 GÓL SK Jihlava! 0:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #96 Jan Mikeš (0:3)
10:09 Domácí se poprvé dostali do přesilovky .
09:33 Vyloučen hráč #33 Aleš Valenta družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:33 Hra je momentálně rychlá a agresivní .
08:18 Brankář Hlava vyráží střelu hráče hostů s číslem 93 .
07:29 GÓL SK Jihlava! 0:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Jan Mikeš, asistoval #88 Jan Beránek (0:2)
06:47 Vyloučen hráč #21 Jaromír Čermák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
06:47 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
04:11 Jan Zelenka vystřelil na bránu , střela však skončila na golmanově hrudníku.
01:22 GÓL SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #96 Jan Mikeš (0:1)
01:22 Domácí se ani ne po minutě dostávají do oslabení
00:49 Vyloučen hráč #19 Tomáš Rezek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
00:17 Domácí začínají hned rychlým útokem.
00:05 Úvodní vhazování vyhrávají domácí .