58
  • 58 57:58
    Snipers

Snipers Třebíč B - FTC Vysoké Mýto  4:5
branky: 21. Filip Salák, 38. Michal Kelbler, 41. David Salák, 51. Ondřej Blažek - 24. Jiří Unzeitig, 27. Libor Knypl, 31. Adam Kobr, 43. Vojtěch Pavlák, 53. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Daňhel 32 - Václav Musel 27; po třetinách: 0:0, 2:3, 2:2
59:59 Já vám děkuji za sledování dnešního utkání, a přeji příjemný zbytek nedělního odpoledne.
59:59 Vyjádření trenéra domácích: 'Soupeř šance proměnil, a proto zvítězil. Děkujeme soupeři za zápas.'
59:59 Vyjádření trenéra týmu hostů: 'Zápas byl velice vyrovnaný, moc florbalové krásy nepřinesl, naše hráče chválím za bojovnost a nasazení. Děkuji domácím za férové utkání a přeji hodně úspěchů do dalších zápasů'
59:59 Skončilo dnešní utkání, domácím se v poslední minutě nepodařilo vyrovnat, 3. třetina skončila v poměru střel 10:11
59:00 Domácím nezbývá moc času a teď se drží na půlce soupeře a snaží se vystřelit.
58:10 Domácí odvolali brankáře a hrají 6 na 5
57:58 Timeout Snipers Třebíč B
55:00 Snipers jsou teď mnohem více aktivní v útoku a i za bránou soupeře více napadají.
53:50 Timeout FTC Vysoké Mýto
53:40 I přes to že se domácím podařilo vstřelit několik branek, jejich útok nevypadá moc energicky.
52:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (4:5)
52:30 Netrvalo dlouho a hosté si opět získali svůj náskok zpět doražením míčku do brány soupeře.
52:00 Brankář domácích svůj tým několikrát opravdu dobře podržel a vychytal spoustu těžkých střel.
50:30 Domácím se rychlém útoku podařilo vyrovnat stav utkání.
50:26 GÓL Snipers Třebíč B! 4:4
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #9 David Salák (4:4)
49:00 Hosté se snaží mnohem více střílet ale ne mnoho střel míří na branku.
47:30 Domácí nedokázali rozehrát tak aby si udrželi míček a soupeř tak dostal možnost k protiútoku.
46:00 Hra je stále svižná, hráčům domácích ale občas dělá problém přesná přihrávka a hosté se tak dostávají do breakových situací.
44:00 Snipers se ale (většinou přes mantinely) úspěšně probojovávají do útoku, chybí jim však dostatečný počet hráčů v útoku aby byli schopni úspěšně zakončit.
42:56 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #77 Filip Kerhart (3:4)
42:56 Hosté se rychle probojovali z obrany do útoku a získali si tak náskok před soupeřem. Domácí hrají s chladnou hlavou a těžko říct jestli se jim to vyplácí či ne.
42:00 Týmy teď hru trochu zvolnili a snaží se nedostat další gól.
40:56 GÓL Snipers Třebíč B! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #9 David Salák, asistoval #20 Tomáš Sýkora (3:3)
40:56 Z rychlého protiútoku se podařilo domácím vstřelit gól levého horního rohu branky.
39:59 Skončila druhá třetina v poměru střel 7:13
39:30 Snipers teď více střílejí a snaží se dorovnat rozdíl před koncem třetiny.
38:18 Týmy jsou v plném počtu. Snipers se stále drží více v obraně a soupeř hraje v útoku tvrdě.
38:00 Oba týmy hrají opatrně, a čekají na své zbylé hráče.
37:16 GÓL Snipers Třebíč B! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #60 Michal Kelbler, asistoval #84 Jiří Špinar (2:3)
36:18 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
36:18 Vyloučen hráč #20 Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hrubost
36:00 Střely hostů létají nebezpečně blízko brány domácích a obránci nemají tyto střelce vůbec pokryté.
34:00 Na to že domácí prohrávají, soupeř je v útoku mnohem aktivnější. Domácí se i přes možnosti do útoku moc neposouvají.
32:00 Hosté i přes gólový náskok hrají stále velmi aktivně, napadají soupeře i za bránou a dostávají se do šancí na gól.
30:07 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Milan Koubek (1:3)
30:07 Hráči domácích se nestihli vrátit zpět, toho využil soupeř, a po krásné kombinaci vstřelili gól.
29:50 Vyloučen hráč #20 Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování florbalky
28:00 Hosté se dostali do breaku, soupeř se však stihl vrátit a střele zabránit.
26:53 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #3 Petr Lesák (1:2)
26:53 Domácí bohužel moc dlouho čekali s rozehrávkou, míček tak získali hosté, kteří po rychlé rozehrávce proměnili na gól.
26:30 Domácí si drží míček za svojí bránou.
25:00 Domácí mají spoustu šancí u branky soupeř které se jim nedaří proměnit na gól.
23:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Milan Koubek (1:1)
23:31 Hosté využili zmatu v postavení Sniperů po vběhu vyloučeného hráče na hřiště a uspěšně míček dorazili do brány.
23:15 Domácí hrají v plném počtu.
22:00 Domácí aktivně drží obranu a při ztrátě se neprodleně vracejí zpět.
21:15 Vyloučen hráč #9 David Salák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za zdržování hry
20:17 GÓL Snipers Třebíč B! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #67 Filip Salák, asistoval #60 Michal Kelbler (1:0)
20:17 Po rychlé rozehrávce se Filipovi Salákovi podařilo vstřelit branku nad nohu soupeřova brankáře. Rozehrávka soupeře očividně zaskočila a nestihli se ani vrátit.
19:59 Skončila první třetina poměru střel 14:13.
19:00 Oba týmy se snaží vstřelit gól za každou cenu aby měli do druhé třetiny náskok.
18:30 Hosté hrají v obraně důsledně a velmi pečlivě a vracení se zpět do obrany nevypouštějí.
17:00 Domácí mají hodně možností které se jim nedaří v zakončení proměnit.
15:30 Hra se výrazně zrychlila a oba týmy mnohem více napadají.
14:00 Hráč domácího týmu Michal Kelber právě přestřelil branku z nahrávky před bránu.
12:00 Standardní rozehrávku na půlce soupeře se hostům nepodařilo zakončit. Domácí okamžitě zaklekli před bránu ale střela stejně letěla mimo směr brány.
10:30 Oba týmy pravidelně střídají, na hřišti nezůstávají příliš dlouho a hráči jsou tak vždy připraveni na rychlý protiútok nebo rychlé stáhnutí do obrany.
09:00 Hosté i přes několik možností postoupit do útoku, si míček často stahují zpátky do obrany.
08:00 Nyní se domácí drží na půlce soupeře a přihrávají si míček před bránou.
06:00 Již druhou šanci promarnil hráč domácích s číslem 87 Tomáš Nestrojil, kdy 2x netrefil branku z přihrávky na střed.
04:30 Brankář domácích předvedl parádní zákrok, kdy na něj letěla střela, kterou však pohotově odrazil rychlým přeskokem k druhé tyčce.
03:00 Je vidět že hosté hrají více defenzivně než soupeř.
02:30 Ani hosté nezahálejí dlouho a na branku už vystřelili ale brankář si míček pokryl.
01:30 hráči domácích nastoupili do zápasu velmi aktivně, soupeř byl krapet zaskočen a domácí se již jednou dostali k brankové šanci, střelu však zblokoval soupeř.
00:00 V dnešním utkání divize C se utkají Snipers Třebíč v bílých dresech a FTC Vysoké Mýto v černých dresech. Přeji příjemnou zábavu při nedělním odpoledni.