(Bučok)
  • 60 59:28
    2

FbC Strakonice P.A. - Pacovští Honzíci 8:6
branky: 5. Kryštof Bučok, 10. Karel Šavrda, 24. Karel Šavrda, 30. Michael Kolínský, 39. Michal Strejček, 40. Michael Kolínský, 53. Tomáš Mareš, 60. Tomáš Mareš - 20. Adam Škoda, 43. Zdeněk Kounek, 46. Jan Tomšů, 49. David Chvosta, 52. Adam Škoda, 54. Adam Škoda; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 3 + Jiří Křesák OS:2; využití: 2:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Jan Vaníček 29 - Jaroslav Mareš 36; po třetinách: 2:1, 4:0, 2:5
60:00 Domácí trenér Mikeš:'Dnes jsme konečně vstoupili dobře do utkání a dobře jsme využívali naše šance, bohužel ve třetí třetině jsme pustili soupeře zpět do zápasu a závěr jsme si zbytečně zdramatizovali. Díky divákům za podporu'
59:28 Vyloučen hráč #14 Michael Kolínský družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:04 GÓL FbC Strakonice P.A.! 8:6
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #28 Kryštof Bučok (8:6)
56:27 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. - osobní trest
56:27 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování
53:59 GÓL Pacovští Honzíci! 7:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Adam Škoda bez asistence (7:6)
52:15 GÓL FbC Strakonice P.A.! 7:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (7:5)
51:51 GÓL Pacovští Honzíci! 6:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Adam Škoda, asistoval #22 Ondřej Toman (6:5)
51:37 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
50:22 Timeout FbC Strakonice P.A.
48:04 GÓL Pacovští Honzíci! 6:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #55 David Chvosta, asistoval #43 Matěj Doubek (6:4)
45:29 GÓL Pacovští Honzíci! 6:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #92 Jaroslav Mareš (6:3)
42:08 GÓL Pacovští Honzíci! 6:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #28 Zdeněk Kounek, asistoval #55 David Chvosta (6:2)
39:59 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #14 Michael Kolínský, asistoval #67 Jan Vaníček (6:1)
38:04 GÓL FbC Strakonice P.A.! 5:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #27 Michal Strejček, asistoval #69 Vladimír Lešek (5:1)
33:23 Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil #87 Michal Hošek.
29:35 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #14 Michael Kolínský, asistoval #27 Michal Strejček (4:1)
23:11 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #4 Jakub Mikeš (3:1)
21:40 Vyloučen hráč #27 Robert Chaloupka družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
19:58 GÓL Pacovští Honzíci! 2:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Adam Škoda, asistoval #87 Michal Hošek (2:1)
18:55 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání
09:36 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:0
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (2:0)
04:32 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:0
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #28 Kryštof Bučok, asistoval #25 Jakub Kořán (1:0)