6:5
    Miroslav KLÍPA
    (Mareš)

1. FbK Tábor - TJ Centropen Dačice 6:5p
branky: 7. Marek Janovský, 36. Josef Mareš, 46. Marek Janovský, 49. Petr Kutner, 52. Marek Janovský, 62. Miroslav Klípa - 13. Radovan Kubek, 16. Miloš Procházka, 18. Pavel Stejskal, 54. Radovan Kubek, 56. Pavel Gellner; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Dušan Václavík 33 - Lukáš Vacuška 29; po třetinách: 1:3, 1:0, 3:2, 1:0
65:00 Komentář domácích: Dle mého názoru jedno z našich nejlepších utkání. Až ještě přestane mluvit s rozhodčím, a budeme se soustředit na náš výkon, mohlo by to být ještě lepší. Děkujeme soupeři a přejeme pohodovou cestu domu.
65:00 Komentář hostí: Dnes vyrovnané utkání, ve kterém byl soupeř o branku šťastnější. Děkujeme za utkání.
61:28 GÓL 1. FbK Tábor! 6:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #3 Miroslav Klípa, asistoval #13 Josef Mareš (6:5)
60:52 Vyloučen hráč #17 Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:00 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #20 Radovan Kubek (5:5)
53:50 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #82 Tomáš Kubek (5:4)
52:42 Timeout TJ Centropen Dačice
51:05 GÓL 1. FbK Tábor! 5:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský, asistoval #10 Pavel Korbel (5:3)
48:39 GÓL 1. FbK Tábor! 4:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #8 David Vodrážka (4:3)
45:04 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský, asistoval #13 Josef Mareš (3:3)
43:47 Vyloučen hráč #34 Pavel Gellner družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
39:57 Vyloučen hráč #4 Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování
35:00 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #4 Roman Klípa (2:3)
33:17 Vyloučen hráč #55 Jonáš Jandák družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:50 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #17 Pavel Stejskal, asistoval #21 Miloš Procházka (1:3)
15:23 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Miloš Procházka, asistoval #35 Oldřich Pecha (1:2)
12:05 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #9 Jan Pecha (1:1)
06:03 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský z trestného střílení (1:0)