• 59 58:33
    2
    Vojtěch PAVLÁK

FBŠ Všestary - FTC Vysoké Mýto  5:6
branky: 9. Jakub Moravec, 10. Jakub Moravec, 16. Zdeněk Krajčí, 40. Jan Volenec, 51. Miloš Macháček - 26. Jiří Unzeitig, 32. Martin Kadavý, 36. Jiří Unzeitig, 47. Milan Koubek, 50. Adam Kobr, 55. Filip Kerhart; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Filip Ježek 24 - Tomáš Hynek 18; po třetinách: 3:0, 1:3, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Freiberga: V první třetině jsme předvedli koncentrovaný výkon, který vedl k tříbrankovému vedení. Od druhé třetiny se hra vyrovnala, ale díky našim chybám jsme zápas ztratili. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostí Jindřicha Večeře: Viděli jsme dramatické utkání, ve kterém jsme byli ve druhé a třetí třetině jednoznačně lepší a zaslouženě bereme 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
58:33 Timeout FBŠ Všestary
58:33 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
57:49 Hosté v plném počtu.
55:50 Dokáží domácí využít nabídnutou výhodu?
55:49 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra na zemi
54:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #77 Filip Kerhart bez asistence (5:6)
54:48 Domácí teď nechali trestuhodně úplně osamoceného Filipa Kerharta před Ježkem. Navíc mu Zdeněk Krajčí parádně namazal a hosté opět vedou o gól.
54:21 Ježek teď nadvakrát drží všestarské naděje na výhru.
50:10 GÓL FBŠ Všestary! 5:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Pavel Hellmann (5:5)
50:10 Přichází Macháčkův čas. Jako obvykle, když je stav nepříznivý, tak přidá a maká na 200%.
49:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #27 Martin Kadavý (4:5)
49:25 A Mýto dokonává obrat. Z lavičky se nese obrovský řev celou halou.
46:46 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #27 Martin Kadavý (4:4)
46:46 Jak slepý k houslím přišel Milan Koubek ke gólu, když se k němu vykutálel míček ze skrumáže hráčů před Ježkem. Nicméně zamířil pod horní tyčku a Ježek byl na jeho střelu krátký.
46:00 Na jedné straně lehký a jistý zákrok Hynka, na druhé obětavý blok Krajčího.
44:35 Lesákovi sjíždí míček z čepele a připravený Ježek tak zůstává bez práce.
43:14 Hosté stále cítí nějakou křivdu ze strany rozhodčích a dávají to najevo. Tentokrát poklidnou diskuzí.
42:15 Teď pro změnu domácí okupují branku soupeře.
40:50 Hosté se tlačí dopředu.
39:59 Střely na branku ve druhé třetině 8:5. Tedˇ pro změnu hosté ukazují, co je to produktivita.
39:48 GÓL FBŠ Všestary! 4:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #2 Jan Volenec, asistoval #17 Jan Freiberg (4:3)
39:48 12 vteřin před koncem druhé třetiny si domácí berou zpět své vedení. Pod golmanem do brány doslova propasíroval Honza Volenec.
39:20 Hosté si neustále na něco stěžují a komentují výroky rozhodčích.
37:00 Rozhodčí už potřetí vyhrožují hostujícím hráčům, že je vyloučí za 'kecy'. Zatím se k tomuto kroku neuchýlili.
35:05 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (3:3)
35:05 Domácí rozehráli míček z rohu u vlastní branky za mantinel. To se stane. Ale místo aby pak obsadili hráče, tak koukají po sobě a soupeř tuto fatální chybu trestá.
34:00 Od gólu Mýta sledujeme tzv. hurá florbal. Diváci marně hledají ve hře obou týmů jakoukoliv taktiku.
31:18 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (3:2)
31:18 Pavel Hellmann chtěl hrát míček, Ten netrefil a byl vyloučen na dvě minuty. Tuto početní výhodu hosté dokázali využít střelou z první.
30:37 Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
28:44 Honza Ťava Volenec svým tělem odstavil od míčku dva hráče v rohu za brankou Mýta. Z následné rozehry nic kloudného nevzešlo.
28:13 Mýto začíná docela nepříjemně presovat.
25:24 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig bez asistence (3:1)
25:24 Pavlovi Hellmannovi se nepovedla přihrávka o mantinel. Po špatném odrazu se míček dostává přímo na hokejku Jiřího Unzeitiga a ten prostřelil na tuto situaci nepřipraveného Ježka.
23:30 Hellmannovu ránu ze vzduch vytěsnil Hynek mimo tři tyče.
22:53 Macháček dostal naloženo u mantinelu. Byl zastaven jen za cenu faulu.
20:01 Druhá třetina právě začala vyhraným buly domácích a dlouhým balonkem za hostující obranu. Hellmann svůj sprinterský souboj prohrál.
19:59 Střely na branku v první třetině 7:8, skóre 3:0. Zatím úžasná produktivita domácích.
17:50 Filip Ježek drží stále nulu i po dalších dvou střelách. Zdenda Krajčí pevný jako skála skládá čistě soupeře k zemi za vlastní bránou a bere si míček pro sebe.
16:19 Adam Kobr měl teď jednoduchou úlohu. Trefit prázdnou branku. Síťku sice rozvlnil, ale pouze tu boční.
15:07 GÓL FBŠ Všestary! 3:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #11 Zdeněk Krajčí, asistoval #2 Jan Volenec (3:0)
15:07 Zdenda Krajčí nic neuspěchal. Podíval se a zavěsil.
14:18 Pepa Janeček teď čistým zákrokem obral o míček Libora Knypla, mířícího do samostatného úniku.
13:21 Dvě slibné rozehrávky na polovině soupeře hosté nedokázali využít.
12:44 Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Žádný tým nedrží míček dlouho.
11:14 Janeček se provinil sekáním. Následnou rozehru ze slibné pozice hosté vůbec nezvládli a o míček ihned přišli.
09:18 GÓL FBŠ Všestary! 2:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #11 Zdeněk Krajčí (2:0)
09:18 Moravec se opět trefuje. Tentokrát z otočky.
08:33 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #30 David Píše (1:0)
08:33 Domácí teď famózně podržel Ježek, z protiútoku se krásně trefuje Moravec.
07:27 Macháček míjí odkrytou branku těsně nad.
06:25 Adam Kobr se prosmýkl mezi dvěma domácími obránci, na Ježka však nevyzrál.
05:00 Herně je zatím zápas vyrovnaný a nikdo nemá navrch.
03:48 Z lavičky Mýta je už slyšet nějaká výměna názorů. Nervozita přišla nějak brzy.
03:00 Oba golmani si už jednou sáhli na míček.
02:00 Soupeři navzájem oťukávají a zjišťují, co se dnes bude hrát.
00:01 První buly vyhrávají domácí a kombinují na své polovině.