0

2

2.

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Pacovští Honzíci 11:12pn
branky: 5. Vojtěch Náhlík, 6. Matouš Hrdina, 7. Jan Matyáš, 10. Jan Skalický, 12. Jiří Skalický, 23. Jan Skalický, 30. František Majvald, 34. Marek Švec, 48. Marek Švec, 48. František Majvald, 58. Marek Švec - 11. Matěj Doubek, 16. Michal Hošek, 24. Matěj Doubek, 25. Matěj Doubek, 27. Michal Hošek, 37. Adam Škoda, 39. Matěj Doubek, 40. Michal Hošek, 43. Adam Škoda, 53. Michal Hošek, 55. Ondřej Šimek, N Tomáš Dohnal; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 5:3; využití: 2:4; diváků: 30; zásahy brankářů: David Richter 13, Dominik Moravec 7 - Jaroslav Mareš 15; po třetinách: 5:2, 3:6, 3:3, 0:0
65:59 Hodnocení trenéra hostujícího týmu: Kopie včerejšího zápasu Mýtě. V kabině si něco řekneme a v páté minutě nic z toho neplníme. Chyby v rozehře a nedůraz v bránění. Opět jsme se zvedli ve druhé třetině a na začátku třetí třetiny utkání překlopili. V koncovce nás ale domácí přimáčkli a zaslouženě srovnali.V nájezdech jsme pak měli rychlejší ruce my.
65:59 Hodnocení trenéra domacího týmu Petra Adamce: Do utkání jsme vstoupili dobře, ale soupeř se herně zvedl a náš tým začal přehrávat. Na výkonu našeho týmu bylo znát uspokojení z výsledku a časté vylučování nás značně sráželo. Výkon v závěru zápasu se zlepšil, ale na víc než remízu to nestačilo. Zaslouženě remízové utkání. Děkujeme soupeři za fér hru a přejeme šťstnou cestu.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #53 Ondřej Šimek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #98 Tomáš Dohnal a vstřelil rozhodující gól (11:12).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #28 Jiří Doleček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #8 Jan Skalický , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
57:45 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 11:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #8 Jan Skalický (11:11)
54:34 GÓL Pacovští Honzíci! 10:11
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Ondřej Šimek, asistoval #43 Matěj Doubek (10:11)
54:26 Vyloučen hráč #10 Daniel Baláš družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
52:21 GÓL Pacovští Honzíci! 10:10
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #87 Michal Hošek, asistoval #37 Tomáš Krátoška (10:10)
47:27 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 10:9
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (10:9)
47:08 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 9:9
42:57 GÓL Pacovští Honzíci! 8:9
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Adam Škoda, asistoval #43 Matěj Doubek (8:9)
41:16 Vyloučen hráč #21 František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Zdravíme na dálku hráče domácího celku Ondřeje Pokorného, který se právě vrací z křížové výpravy z Jeruzaléma a přejeme mu šťastný návrat domů
40:00 Fanoušci domácího celku i celý realizační tým doufají, že se jejich tým vzchopí a zopakují výkon z 1. třetiny
39:46 GÓL Pacovští Honzíci! 8:8
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #87 Michal Hošek, asistoval #53 Ondřej Šimek (8:8)
38:24 GÓL Pacovští Honzíci! 8:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #52 Adam Škoda (8:7)
38:24 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Dominik Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
37:44 Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
36:47 GÓL Pacovští Honzíci! 8:6
36:00 Nejtrestanější hráč domacího celku opět nezklamal a opět zahřívá trestnou lavici
35:48 Vyloučen hráč #9 Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
33:18 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #6 Jiří Skalický (8:5)
33:02 Vyloučen hráč #34 Tomáš Voldřich družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za špatné střídání
29:58 Vyloučen hráč #53 Ondřej Šimek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování florbalky
29:00 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:5
26:47 GÓL Pacovští Honzíci! 6:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #87 Michal Hošek, asistoval #43 Matěj Doubek (6:5)
24:23 GÓL Pacovští Honzíci! 6:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #87 Michal Hošek (6:4)
23:11 GÓL Pacovští Honzíci! 6:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #53 Ondřej Šimek (6:3)
22:23 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (6:2)
15:54 GÓL Pacovští Honzíci! 5:2
11:51 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #6 Jiří Skalický, asistoval #19 Marek Švec (5:1)
10:51 Vyloučen hráč #34 Tomáš Voldřich družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře
10:45 GÓL Pacovští Honzíci! 4:1
09:36 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #19 Marek Švec (4:0)
07:43 Vyloučen hráč #2 Petr Kminiak družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
06:03 Timeout Pacovští Honzíci
06:03 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #7 Jan Matyáš, asistoval #12 Vojtěch Náhlík (3:0)
06:03 Domácí tým vstoupil do zápasu aktivněji a již po 6 minutách vede zaslouženě o 3 branky
05:21 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #9 Matouš Hrdina, asistoval #2 Petr Kminiak (2:0)
04:13 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #12 Vojtěch Náhlík, asistoval #11 Vojtěch Marek (1:0)
00:00 Vítame vás na dnešním utkání