56
  • 56 55:21
    Orlice

FbC Strakonice P.A. - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:5
branky: 25. Karel Šavrda, 33. Karel Řezanka, 39. Tomáš Mareš, 40. Daniel Novák, 42. Tomáš Mareš, 49. Vojtěch Houska, 49. Martin Košta, 51. Karel Šavrda - 20. Jiří Skalický, 28. Daniel Baláš, 50. Jakub Doleček, 51. Jan Skalický, 55. Jan Skalický; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Vaníček 28 - David Richter 23, Dominik Moravec 7; po třetinách: 0:1, 4:1, 4:3
59:59 KOmentář trenéra domácích: KOnečně jsme začali střílet a podařilo se nám proměnovat šance. Bohužel na konci zápasu jsme začali zmatkovat a dovolili soupeři zdramatizovat utkání. Děkuji rozhodčím divákům.
59:59 Komentář trenéra hostí: Bez komentáře
59:59 Střely 11:15
57:33 Domácí 3: 0 netrefují prázdnou branku
55:42 DOmácí pokračují v nepřesné rozehrávce a nabizejí hostům zajímavé příležitosti
55:21 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
54:23 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (8:5)
54:23 po hrubé chybě domácího beka hráč číslo 8 využívá ke vstřelení branky
53:00 Hosté měli v přesilovce několik velkých šancí,ale k brance to nevede
51:43 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání
50:50 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:4
50:50 Plusky namazal a hostující hráč to měl do prázdné branky snadné
50:31 GÓL FbC Strakonice P.A.! 8:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #64 Martin Košta (8:3)
50:31 Karel Šavrda po včerejšku již srovnal mušku a kompletuje hattrick
49:01 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #23 Jakub Doleček, asistoval #10 Daniel Baláš (7:3)
49:01 teď padly tři prakticky stejné branky na obou stranách
48:54 GÓL FbC Strakonice P.A.! 7:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #64 Martin Košta, asistoval #24 Karel Šavrda (7:2)
48:54 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Dominik Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
48:41 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #25 Jakub Kořán (6:2)
48:41 Kořen přízemní střelou trefuje Houskyho před brankou hostů a goool
45:35 Hosté se snaží, ale domácí vyborně jejich střely blokují
41:29 GÓL FbC Strakonice P.A.! 5:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #12 Daniel Novák (5:2)
41:29 Tomáš Mareš po krásné individuální šanci dává gol střelou po víkem
39:59 Střely 19:12
39:59 Domácí mohutným obratem odskakují na rozdíl dvou branek
39:49 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #12 Daniel Novák, asistoval #37 Tomáš Mareš (4:2)
39:49 Daniel Novák pumpou od mantinelu vymetl šibenici
39:23 Domácí se poprvé ujímají vedení v utkání
38:58 Řezačka dává dorážku nad
38:34 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (3:2)
38:34 Na potřetí se Tomáš nemýlil
38:06 Tomáš Marešů dvě pumpy, ale vše nad
37:47 Vyloučen hráč #9 Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
36:54 Košty sám před golmanem, pouze do betonů
35:27 po chybě hostující beka beží Karel Š sám na golmana, ale nezakončil
34:25 Vyloučen hráč #39 Lukáš Pluskal družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání
32:52 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #10 Karel Řezanka, asistoval #19 Jiří Křesák (2:2)
32:52 Karel Řezanka z dorážky srovnává
30:06 Z nepovedeného brejku domácích je tyč u Vaníčkovo branky
28:41 Hosté již po několikáté netrefují odkrytou branku
27:05 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #10 Daniel Baláš, asistoval #23 Jakub Doleček (1:2)
27:05 Hosté z dorážky na 1:2
26:23 Pekná dalekonosná střela tomáše Housky, která letí těsně nad
25:56 hosté netrefují prázdnou bránu!
24:00 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (1:1)
24:00 Karel Šavrda se štestím přehazuje hostujícího gollmana a za mohutných ovací jeho svěřenců slaví u mantinelu
23:15 velmi rychlý protiútok hostů, netrefují prazdnou branku
20:31 Standartka hostí z dobré vzdálenosti letí mimo
19:59 Střely 9:6
19:55 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #6 Jiří Skalický, asistoval #21 František Majvald (0:1)
19:55 Hosté prakticky z nulového úhlu trefují šibenici
16:45 Hosté tyč
15:45 Domácí měli několik nebezpečných tečí před hostující brankou , ale vše mimo
14:50 v zápase je mnoho šancí na obou stranách, ale střelci nemají svůj den
13:54 Karel Šavrda ve dvou velkých šancí za sebou nedává, asi má po včerejším plese rozmlžená mířidla
13:22 Po dlouhé době se somělili i domácí peknou strelou
10:00 Hosté v situaci 3 na Vaníčka nedávají!!!
07:35 Hosté v největší šanci netrefují prázdnou bránu
07:19 Hosté zařadili druhý stupeň
06:05 Hosté se poprvé pořádně zabydleli na polovině domácích
01:50 Domáci ve velké příležitosti , velká mela před hostující brankařem končí těsně mimo branku
00:50 DOmácí se snaží držet míček a diktovat tempto hry, ale po individuální chybě domácího hráče se ocitli hosté sami před Vaníčkem
00:01 Vítam Vás u dnešního 19.kola Divize