• 60 59:55
    2
    Jan KULHAVÝ

Snipers Třebíč B - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 8:7
branky: 8. Ondřej Blažek, 9. Ondřej Blažek, 16. Tomáš Sýkora, 17. Michal Kelbler, 23. Josef Pařízek, 31. Tomáš Sýkora, 55. Filip Salák, 57. Michal Kelbler - 4. Matěj Stejskal, 9. Marek Lamplot, 22. Daniel Ondráček, 31. Jiří Boštík, 47. Matěj Stejskal, 50. Marek Lamplot, 60. Michal Háp; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Kvapil; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Jaroslav Kučera 34 - Ondřej Vašek 5, Tomáš Doubek 4; po třetinách: 4:2, 2:2, 2:3
59:59 Vyjádření kapitána hostů: Děkujeme soupeři za zápas,a divákům za podporu.
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Děkujeme soupeři za pěkné utkání, dnes jsme plnili pokyny, které jsme si řekli před zápasem a díky tomu jsme zvítězili.
59:59 Konec poslední třetiny, poměr střel 5:16
59:55 Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
59:34 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 8:7
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #44 Matěj Stejskal (8:7)
58:53 Timeout Snipers Třebíč B
58:10 Hosté hrají bez golmana.
57:53 Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
56:40 Další gól vstřelil Michal Kelbler když běžel sám na bránu soupeře.
56:31 GÓL Snipers Třebíč B! 8:6
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #60 Michal Kelbler, asistoval #93 Jakub Diviš (8:6)
55:01 To bohužel bylo to poslední co by mohli hosté v této chvíli potřebovat.
55:00 kvůli nedorozumění, kdy si hráč hostůmyslel že se již hraje a se snahou sebrat soupeři míček, byl vyloučen za zdržování hry.
54:59 GÓL Snipers Třebíč B! 7:6
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #67 Filip Salák bez asistence (7:6)
54:38 Vyloučen hráč #66 Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za zdržování hry
53:00 Čím méně času zbývá tím více hosté tlačí v útoku na bránu. Střel létá opravdu hodně a neustále napadají i za bránou.
52:00 Snipers teď úspěšně podrželi míček za bránou soupeře. Po rozehrávce z rohu se míčku zmocnili hosté.
51:30 Hosté dále pokračují ve svém tlaku na soupeřovu bránu.
50:00 Po zmatku před domácí bránou se podařilo Marku Lamplotovi vstřelit gol.
49:55 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 6:6
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #77 Martin Štarman (6:6)
49:30 domácí se stahují do obrany a neriskují ztrátu míčku.
48:00 Snipers mohou teď být více v klidu, protože hrají přesilovku a také vedou v zápase.
46:56 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:30 Hostům se podařilo snížit bodový rozdíl když dorazili míček z předbrankového území domácích.
46:28 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 6:5
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #44 Matěj Stejskal, asistoval #2 Jiří Boštík (6:5)
45:13 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Máca družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání
43:00 Hráči hostů si hodně vybíhají před bránu soupeře a z obrany zkoušejí míček nahazovat dopředu.
41:30 Hráči obou družstev mají očividně stále dost sil a vznikají tak souboje v rozích a i za bránou.
39:59 Konec 2. třetiny, poměr střel 4:12.
39:30 Oba týmy teď zkouší ještě vystřelit před koncem třetiny aby si získali nějaký náskok do další třetiny.
39:00 V posledních minutách se počet střel domácích zdvojnásobil.
38:00 Oproti tomu soupeř má mnohem větší počet střel, ale brankář domácích drží svůj tým.
37:30 Domácí mají momentálně 100% úspěšnost co se střel na branku týče, protože trefili 2/2 střel.
36:00 Už od pohledu je vidět že hosté mají lepší kontrolu nad míčkem. Ale v případě že se podaří domácím míčku zmocnit, okamžite toho využívají a pouštějí se do útoku.
34:30 Domácím se ale daří skvěle bránit jak při normálním stavu, tak i v oslabení.
33:25 Hráč hostů Michal Háp nastřelil tyčku ikdyž měl odkrytou bránu.
32:38 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Máca družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře
30:43 GÓL Snipers Třebíč B! 6:4
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #20 Tomáš Sýkora, asistoval #3 Josef Pařízek (6:4)
30:43 Z rychlé přihrávky se podařilo domácím opět zvýši skore.
30:04 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 5:4
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #2 Jiří Boštík bez asistence (5:4)
30:04 Po chybě domácích za jejich bránou se soupeř zmocnil míčku a snižuje náskok domácích.
28:30 Domácí jsou již v plném počtu ale ještě stále se jim nepodařilo dostat se z obrany.
27:00 Hosté teď měli šanci snížit náskok, ale bohužel Michal Háp přestřelil branku domácích.
26:30 Hosté se teď drží na soupeřově polovině a drží si míček. Domácím se podařilo zmocnit se míčku a vyhodit jej.
25:32 Vyloučen hráč #60 Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za vražení zády
25:00 Domácím se podařilo přihrát přes střed a dostat míček před bránu, ale nepodařilo se jim zakončit.
24:00 Míček se doslova přelévá z jedné strany na druhou.
22:00 GÓL Snipers Třebíč B! 5:3
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #3 Josef Pařízek, asistoval #20 Tomáš Sýkora (5:3)
22:00 Hra je teď vyrovnaná, oba týmy se pouštějí do rychlých útoků.
21:04 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #66 Daniel Ondráček, asistoval #2 Jiří Boštík (4:3)
20:01 Oba týmy nastoupili do druhé třetiny razantně.
19:59 Konec 1. třetiny, poměr střel 8:13
18:28 Vyloučen hráč #66 Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
16:30 Jak jsem již říkal, Snipers nepolevili v útoku a to se jim vyplatilo.
16:29 GÓL Snipers Třebíč B! 4:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #60 Michal Kelbler, asistoval #36 Adam Benáček (4:2)
16:29 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Tomáš Doubek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
16:00 Domáci i přesto že vedou, tak nepolevují v útoku.
15:44 GÓL Snipers Třebíč B! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #20 Tomáš Sýkora, asistoval #66 Ondřej Blažek (3:2)
14:30 Hostům se daří i více střílet na bránu, ale brankář domácích Jaroslav Kučera odvádí skvělou práci v bráně.
13:00 Domácím se chvíli dařilo i v oslabení držet se v útoku a i se pokusili vystřelit, ikdyž jsim soupeř sebral míček, tak se stihli vrátit a úspěšně odbránili protiútok.
12:00 Kvůli vyloučení domácího hráče teď domácí jen drží míček v obraně.
11:20 Vyloučen hráč #3 Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání
09:00 Během pár minut, se stav utkání otočil ve prospěch domácích, poté si hosté opět získali bodový náskok, a nyní domácí ze standardní rozehrávky před bránou soupeře opět vyrovnali stav utkání.
08:34 GÓL Snipers Třebíč B! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #9 David Salák (2:2)
08:25 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 1:2
07:39 GÓL Snipers Třebíč B! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #2 Jaroslav Kučera (1:1)
06:00 Hráč hostů Vilém Nonn předvedl krásnou kličku a dostal se tak přes dva hráče soupeře, a pokračoval k bráně, ale nepovedlo semu zakončit do brány.
05:00 Hostům se stále daří držet se u brány domácích a přihrávají si míček.
03:41 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #44 Matěj Stejskal bez asistence (0:1)
03:41 Hráčům hostů se podařilo získat míček a přečíslili soupeře. Získávají si tak vedení v tomto zápase.
03:00 Hosté se hodně točí a mění si strany a tak mají domácí problém si hráče pohlídat.
01:30 Očividnou převahu nad míčkem mají zatím domácí. Ovšem souper se už třikrát pokusil vystřelit na bránu, ale dvakrát střelu zblokovali bránící hráči domácích.
00:02 Uvodí buly vyhráli Snipers Třebíč.
00:01 Vítám vás u dnešního 20. kola utkání Divize C, kde se v bílých dresech představí Snipers Třebíč a ve žlutých dresech FBC PEAKSPORT LITOMYŠL. Přeji příjemnou zábavu.