10:2
    Jan MIKEŠ
    (Horský)

SK Jihlava - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 10:2
branky: 10. Michal Beránek, 13. Jan Beránek, 19. Jan Horský, 41. Ondřej Vyskočil, 46. Jan Horský, 49. Michal Beránek, 51. Jan Horský, 56. Jan Horský, 58. Marek Žaloudek, 60. Jan Mikeš - 26. Vít Pecen, 31. Lukáš Zelenka; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: David Navrkal 14 - Tomáš Hlava 15; po třetinách: 3:0, 0:2, 7:0
59:59 Komentář domácího trenéra Komedy: Zápas byl hodně o trpělivosti a naší sílu týmu, jsme dokázali ukázat v třetí třetině a díky tomu vyhrát zápas. Děkujeme soupeři
59:59 Komentář hostujícího trenéra Kučery: Soupeř si drobnými skoky doskákal pro výhru. Děkuji klukům za bojovnost. Hráli jsme ve velice okleštěné sestavě.
59:59 Střely po třetí třetině Domácí: 10 Hosté: 4
59:23 GÓL SK Jihlava! 10:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Jan Mikeš, asistoval #19 Jan Horský (10:2)
58:19 Domácí tým teď válcuje hosty.
57:19 GÓL SK Jihlava! 9:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #14 Marek Žaloudek, asistoval #19 Jan Horský (9:2)
55:51 Hostující gólman také předvádí velmi slušný výkon.
55:09 GÓL SK Jihlava! 8:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #19 Jan Horský, asistoval #84 David Navrkal (8:2)
54:47 Hosté po delší době v útočném pásmu a ohrozili domácí branku tu však výborně stráží Navrkal.
54:09 Domácí tým nepouští hosty k balónku
53:04 Hostům se ale daří i zablokovat několik střel.
51:38 Domácí nenechají hostujícího gólmana chvíli v lidu a stále ho obklopují střelami.
50:47 GÓL SK Jihlava! 7:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #19 Jan Horský, asistoval #45 Michal Beránek (7:2)
48:56 GÓL SK Jihlava! 6:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #19 Jan Horský (6:2)
48:56 Hosté ani druhou přesilovku nedokázali využít a dokonce v ní i inkasují branku.
48:22 Vyloučen hráč #96 Jan Mikeš družstva SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
47:45 MIkeš přestřeluje vysoko nad.
46:40 Po menším výpadku časomíry se jde dále pokračovat ve hře.
45:58 Domácí opět přidali na tempu a hosté zatím nestíhají.
45:39 GÓL SK Jihlava! 5:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #19 Jan Horský, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (5:2)
44:59 Vyloučen hráč #97 Josef Žáček družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:09 Hosté teď prověřili domácího gólmana ten je však stále v pozoru.
43:13 Hostujícímu týmu se nepodařilo v přesilovce ani jednou pořádně vystřelit.
42:36 Domácí sice hrají oslabení ale daří se jim i tak kombinovat a zakončovat.
41:25 Vyloučen hráč #11 Peter Škurla družstva SK Jihlava na 2 minuty za vysoká florbalka
40:52 GÓL SK Jihlava! 4:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #19 Jan Horský (4:2)
39:59 Střely po druhé třetině Domácí: 6 Hosté: 5
38:34 Domácí dobře brání střelecké pokusy.
37:24 Na kontě hostujícího týmu je čím dál tím více faulů.
34:41 Domácí se opět snaží pomalu dostat do útočného tempa
33:33 Domácí se snaží trošku uklidnit hru, a tak se stahují spíše na vlastní polovinu.
31:43 Hosté se i po značné převaze domácího týmu se nevzdávají a stahují náskok domácího týmu pouze na jednu branku.
30:51 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #17 Lukáš Zelenka, asistoval #91 Šimon Ledvinka (3:2)
30:47 Nebezpečná střela od hostujícího hráče míří mimo.
29:15 Hosté se po delší době podívali také na útočnou polovinu.
27:48 Domácí tým má výhodu volného úderu v dobré vzdálenosti
25:50 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #68 Vít Pecen, asistoval #17 Lukáš Zelenka (3:1)
25:50 Pecan dostal přihrávku od Zelenky a jeho pokus smolně prochází domácímu gólmanovi těsně pod nohou.
24:48 Hostující gólman teď předvádí výborné zákroky.
23:52 První střela hostujícího tým v druhé třetině tu však gólman likviduje.
21:37 Domácímu týmu se ale stále daří být neustále na balónku.
20:55 Hosté oproti první třetině výrazně přidali na tempu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny opět pro hostující tým.
19:59 Střely po první třetině Domácí: 9 Hosté: 7
18:25 GÓL SK Jihlava! 3:0
15:23 Na hřišti bylo k vidění pár ostrých zákroků.
12:47 GÓL SK Jihlava! 2:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek bez asistence (2:0)
12:47 Hosté byli ve velké šanci a balónek už se skoro dostal za brankovou Čáru, domácí Beránek J byl však v pozoru a vzal situaci do vlastních rukou a tato akce končí gólem.
10:22 Domácí stále ve velké převaze v držení balónku.
09:11 GÓL SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #96 Jan Mikeš (1:0)
09:11 Domácí hráči se z ničeho nic octli v přečíslení 3 na 2 a tuto situaci využívají.
06:52 Hosté si zatím neví moc rady s domácími kombinacemi.
05:45 Domácí po většinu času na útočné polovině.
04:49 Domácí tým teď dobře kombinuje na útočné polovině.
02:59 Hosté se nenechávají zahanbit a také prověřují domácího gólmana.
01:51 Domácí tým teď obklopuje střelami hostujícího gólmana.
00:56 K první střele zápasu se jako první hlásí domácí tým.
00:01 Úvodní buly utkání pro hostující tým.