12:1
    Pavel GELLNER
    (Jindra)

TJ Centropen Dačice - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 12:1
branky: 2. Tomáš Kubek, 4. Michal Obertan, 7. Daniel Holeček, 15. David Černý, 25. Michal Obertan, 28. Kryštof Kůs, 29. Tomáš Kubek, 32. Kryštof Kůs, 42. Jan Sláma, 47. Jiří Sedláček, 50. Daniel Holeček, 56. Pavel Gellner - 40. Patrik Kučera; rozhodčí: Michal Pazderník - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 19 - Tomáš Hlava 57; po třetinách: 4:0, 4:1, 4:0
60:00 Střely ve třetí tretine: Domácí: 27, Hosté: 7
60:00 Nejlepší hráč utkání hostí Patrik Kučera (76), nejlepší hráč domácích Kubek Tomáš (82)
60:00 Komentář trenéra hostí Kučery: Konečně je sezóna u konce. Děkujeme klukům za hru. Komentář trenéra Černého: Na Třešťský povrch se těžko zvyká všem týmům, jsem rád, že jsme zužitkovali výhodu ,,domácího' prostředí. Výhru a všechny góly Michala Obertana věnujeme Jitušce Stejskalové. Děkujeme soupeři za hru a šťastnou cestu domů.
55:12 GÓL TJ Centropen Dačice! 12:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #4 Petr Jindra (12:1)
49:06 GÓL TJ Centropen Dačice! 11:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #33 Jan Sláma (11:1)
46:11 GÓL TJ Centropen Dačice! 10:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #78 Jiří Sedláček, asistoval #66 Daniel Holeček (10:1)
43:45 Vyloučen hráč #91 Tomáš Vlček družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
41:07 GÓL TJ Centropen Dačice! 9:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Jan Sláma, asistoval #66 Daniel Holeček (9:1)
39:59 Střely:Domácí:20 Hosté:4
39:58 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 8:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Patrik Kučera, asistoval #93 Vojtěch Jonák (8:1)
33:55 Zatím se hraje pouze na jednu bránu.
31:44 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #34 Pavel Gellner (8:0)
28:28 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #66 Daniel Holeček (7:0)
27:57 Vyloučen hráč #12 Michal Obertan družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
27:20 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #12 Michal Obertan (6:0)
24:29 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #12 Michal Obertan, asistoval #94 Kryštof Kůs (5:0)
24:29 Vyloučen hráč #4 Petr Jindra družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
19:59 Střely:Domácí:22 Hosté:9
14:49 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #61 David Černý, asistoval #4 Petr Jindra (4:0)
06:48 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #78 Jiří Sedláček (3:0)
03:13 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #12 Michal Obertan, asistoval #34 Pavel Gellner (2:0)
01:50 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #35 Oldřich Pecha (1:0)