9:3
    Milan PICMAUS
    (Sýkora)

Snipers Třebíč - FbK TJ Svitavy 9:3
branky: 3. Adam Benáček, 23. Vojtěch Janata, 39. Lukáš Štveráček, 44. Jan Homolka, 49. Tomáš Sýkora, 53. Lukáš Vlach, 54. Tomáš Sýkora, 55. Jan Homolka, 59. Milan Picmaus - 4. Lukáš Brýdl, 18. Jiří Šincl, 29. Lukáš Zach; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:4 + Lukáš Brýdl 5; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Brestovský 16 - Adam Pavlát 11, Filip Lamař 5; po třetinách: 1:2, 2:1, 6:0
59:59 Komentář trenéra hostů: Do začátku 3. třetiny byl zápas vyrovnaný. Bohužel série 3 gólů nás odsoudila k otevření hry a následné prohře. Děkujeme soupeři za zápas
59:59 Komentář trenéra domácích Petra Klimeše: Konečně vybojované utkání s výsledkem v náš prospěch. Musíme pokračovat v tvrdé práci. Soupeřům hlavně šťastnou cestu bez nehod. :)
59:59 Střely celkem 25:19
59:59 Střely ve 3. třetině 13:10
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:23 GÓL Snipers Třebíč! 9:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #41 Milan Picmaus, asistoval #20 Tomáš Sýkora (9:3)
57:51 Vyloučen hráč #23 Petr Brestovský družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
57:51 Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 5 minuty za hrubost
57:20 Oba týmy v klidu vystřídali.
54:27 GÓL Snipers Třebíč! 8:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #41 Milan Picmaus (8:3)
54:05 Vyloučen hráč #10 Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
54:05 Vyloučen hráč #77 Lukáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
53:51 GÓL Snipers Třebíč! 7:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #20 Tomáš Sýkora, asistoval #72 Jan Homolka (7:3)
52:20 Vyloučen hráč #24 Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
52:11 GÓL Snipers Třebíč! 6:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #16 Lukáš Vlach, asistoval #41 Milan Picmaus (6:3)
50:50 Hostující brankář předvedl krásný zákrok a podržel svůj tým.
48:44 GÓL Snipers Třebíč! 5:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #20 Tomáš Sýkora, asistoval #16 Lukáš Vlach (5:3)
48:10 Domácí nepustili hosty k míčku, velmi dobře kombinují ale střílí vedle branky.
47:33 Vyloučen hráč #22 Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
46:40 Adam Benáček běžel sám na branku, branku ale netrefil.
45:30 Hosté se usadili na útočné polovině, po přerušení hry pokračují v tlaku.
43:30 Hosté po střele šli dorážet do brankoviště, na dvakrát domácího brankáře nepřekonali.
43:10 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
42:41 Odložené vyloučení, domácí v šesti.
42:29 Vyloučen hráč #77 Lukáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
41:40 Zach Lukáš zlomil hokejku.
40:01 Buly vyhráli hosté.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Filip Lamař družstva FbK TJ Svitavy
39:59 Střely ve 2. třetině 7:5
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:06 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #10 Lukáš Macálka (3:3)
37:40 Oba týmy v klidu vystřídali.
35:30 Hostující hráč přehodil brankáře, naštěstí byl blízko Jan Homolka který míček stačil vyrazit z brankové čáry.
33:30 Lukáš Vlach trefil tyč.
32:45 Domácí v plném počtu.
31:10 Hosté se na chvíli usadili na útočné polovině, poté ale pokazili přihrávku a ztratili míček.
30:45 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za držení
30:10 Odložené vyloučení, hosté v šesti.
28:45 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #77 Lukáš Zach, asistoval #47 Tomáš Zach (2:3)
28:00 Domácí zaspali přihrávku přes celé hřiště, v pozoru byl pouze domácí brankář, který míček ukradl ze soupeřovi hokejky.
27:09 Domácí hrají v plném počtu.
26:20 Jiřímu Šinclovi nesedla střela, míček letí příliš vysoko.
25:30 Domácí tým bez problému vyhazují.
25:09 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
22:39 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (2:2)
22:00 Žádný tým zatím nevystřelil, útoky zakládají dlouhými přihrávkami přes celý hřiště.
21:00 Oba týmy v klidu vystřídali.
20:01 Buly vyhráli hosté.
19:59 Střely v 1. třetině 5:4
19:50 Hosté se snažili dorazil míček do branky, ale nepodařilo se.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:50 Lukáš Vlach měl dobrý prostor pro střelu, trefil pouze brankařovu masku.
17:04 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #47 Tomáš Zach (1:2)
14:10 Mátl Lukáš si vymotal soupeře, ale střela mu nesedla.
12:00 Hosté díky rychlé kombinaci měli velký prostor pro přechod na útočnou polovinu.
10:50 Domácí kombinují na vlastní polovině a hledají prostor k přechodu do útoku.
08:20 Hosté měli volný úder na velkém brankovišti, Dlabač Jaroslav dobře přečetl hru a získal balónek.
07:30 Zach Lukáš špatně došlápl a s pomocí spoluhráčů odchází na střídačku.
06:00 Oba týmy se ocitli v přečíslení, ale ani jeden tým nedokázal vystřelit.
04:30 Oba týmy zakládají útok dlouhými přihrávkami přes polovinu hřiště.
03:35 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #19 Lukáš Brýdl, asistoval #17 Vladislav Richter (1:1)
02:56 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #16 Lukáš Vlach (1:0)
02:10 Macálka Lukáš byl na hranici pravidel faulován, domácí budou rozehrávat v blízkosti branky.
00:40 První střela tohoto zápasu letěla z dálky na domácího golmana.
00:01 Buly vyhráli hosté.