6:4
    Jan MAZUR
    (Sova)

Hippos Žďár n/S. - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:4
branky: 4. Michal Staněk, 32. Ondřej Dvořák, 42. Lukáš Zeisel, 48. Vojtěch Haman, 60. Lukáš Zeisel, 60. Lukáš Zeisel - 38. Štěpán Kostolány, 54. Oldřich Sova, 57. Vojtěch Repček, 60. Jan Mazur; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 13 - Kryštof Bezděk 21; po třetinách: 1:0, 1:1, 4:3
59:59 Komentář trenéra domácích Dvořáka F.: Věděli jsme, že utkání můžeme vyhrát v případě pevné obrany. První dvě třetiny se nám to dařilo, bohužel jsme ale nebyli schopní přidat více branek. Ve třetí třetině nám pomohl gól v oslabení, jinak jsme měli posledních 10min v medu. Naštěstí se nám podařily dva úniky. Jsme rádi za důležité body. Děkujeme soupeři.
59:59 Komentář trenéra hostů p. Trunkáta: První třetina se nesla ve vlažném tempu. Utkání se lámalo na začátku 3. třetiny, kdy jsme inkasovali gól v naší přesilovce. Soupeř si utkání v klidu pohlídal. Soupeři děkuji za utkání.
59:59 Počet střel ve 3. třetině: domácí - 11, hosté - 7.
59:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #2 Oldřich Sova (6:4)
59:19 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Lukáš Zeisel z trestného střílení (6:3)
59:18 Hattrick!!!! Lukáš Zeisel!
59:14 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Lukáš Zeisel, asistoval #96 Petr Tlustoš (5:3)
57:58 Tlak na palubovce, hosté se snaží vyrovnat.
56:48 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček bez asistence (4:3)
56:03 Kotoul Sovy skoro jak ze Sokola, ale nic z toho.
54:44 Na míčku Opava. Další bomba, tentokrát Petlacha, zblokována,
53:38 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #2 Oldřich Sova, asistoval #26 Štěpán Kostolány (4:2)
53:10 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
53:10 Vyloučen hráč #91 Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
51:36 Dvořák F. zas dělá triky a motá si hráče u mantinelu.
51:01 Ušák v nejlepší pozici před bránou, bránu však minul.
47:50 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #32 Jan Ušák (4:1)
46:52 Bombový útok Gebauera do bránícího hráče mu nepřinesl vůbec nic. Možná tak ztrátu míčku.
46:01 Pohotová blokace a zakleknutí Dvořáka O. zajistilo šanci, Dvořák se jí hned chytil, avšak Bezděk byl v pozoru a svou kasu pečlivě brání.
45:03 Karásek teď strašně dlouho držel míček.
44:15 Dvořák O. šikovně zblokoval nebezpečný míček, stálo to oběť, takže konči v mantinelech.
43:55 Chvilka napětí.. tak ne, Bezděk míček správně zasedl.
41:08 Vyloučen hráč #2 Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
41:03 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Lukáš Zeisel, asistoval #17 Vít Petříček (3:1)
41:02 První blýsknutí nového dresu získáváááá.. Lukáš Zeisel, posouvá Hippos do vedení 3:1!
40:45 Střela Kostolányho letěla úplně do pryč.
40:01 Úvodní míček z bully putuje na polovinu Opavy.
39:59 Počet střel ve 2. třetině: domácí - 5, hosté - 8.
39:58 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
37:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #26 Štěpán Kostolány, asistoval #88 Vojtěch Repček (2:1)
37:38 První rána pro domácí.. Kostolány se trefuje nad Kratochvíla..
37:19 Dnešnímu utkání přihlíží 48 diváků! To je odvaz!
36:29 Povedená akce hostů zakončená tyčkou!
35:50 Zeisel se do střely opřel až až, míček letěl vysokooo..
35:23 Hra je momentálně docela poklidná, bez výrazné agrese k napadání protihráče na obou stranách..
33:31 Dnes opět plně průbojný Ondřej Dvořák opět získává míček u mantinelu..
31:46 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #34 Lukáš Zeisel (2:0)
31:45 Skrytá akce! Zeisel vybojoval míček, posílá na Dvořáka O., ten potahal na středové čáře, otočil se nenápadně vstřelil.. velmi hezký gól.
31:23 Staněk perfektně povozil míček mezi napadajícími hráči Opavy.
29:02 Juniorské posily Hrubý, Ušák, Zeisel a další posila Příhoda dnes v nových dresech, blýsknou se dnes i gólově?
28:07 Dvořák F. poslal střelu za bránu.
27:41 Přesilovka Hipposu,,
26:53 Vyloučen hráč #22 Michal Trunkát družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
25:19 Vyloučen hráč #8 Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
25:13 Dvořák F. od brány Hipposu s míčkem prosvištěl celé hřiště, před bránou nahrává na již čekajícího hráče Zeisela, ten vrací zpět, gól však nepadl..
23:35 Tlustošův nához před bránu Staněk nedoklepl.
22:14 Kratochvíl teď trošku ve zmatcích, avšak se zvládl přesouvat od k tyčky k tyčce.,
21:29 Z boje u mantinelu vychází Staněk jako vítěz, s míčkem.
20:39 Střela Dvořáka O. letěla vedle brány.
19:59 Počet střel v 1. třetině: domácí - 5, hosté - 8.
18:41 Gebauer zabrzdil přihrávku Dvořáka F.
17:02 Rozehrávka hostů před bránou Kratochvíla, Hippos však postavil neprůstřelnou zeď.
16:00 Ušák sám na Bezděka..
15:49 Duo Dvořák O. a Petříček, bez zásahů protihráču se řítí na bránu, bohužel Petříček nedoběhl poslední nahrávku.
13:48 Staňkova střela na Bezděka.
10:51 Karááásek sám na gólmana, bohužel ruka Bezděka zasáhla.
09:41 Dvořák O., momentálně 'pan Jednoručka', si kličkuje s míčkem mezi hráči hostů.
08:38 Míček vybojovala Opava, na své polovině uklidňuje hru.
07:24 Rychlý zákrok Lukáše Kratochvíla! Hned poté vyráží před bránu Dvořák F..
03:01 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #90 Michal Staněk, asistoval #96 Petr Tlustoš (1:0)
03:01 Tlustošovo nahození skvěle tečoval Michal Staněk!
02:55 Petříček překazil přihrávku Opavy.
02:00 Úvodní minuty se na míčku drží tým domácích.
00:00 Dobrý večer, vážení diváci online zápisu utkání Národní ligy skupiny východ, Hippos Žďár nad Sázavou vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA.