4:2
    Marcel BALEK
    (Pavlík)

FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:2
branky: 3. Petr West, 48. Lukáš Toman, 58. Tomáš Lokša, 60. Marcel Balek - 18. Radek Dřevěný, 56. Michal Žůrek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 20 - Daniel Chrást 26; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:1
60:00 Komentář domácího trenéra Petra Gajdy: Dnes jsme toho soupeři mnoho nedovolili. Takticky to kluci zvládli na jedničku, všechny nebezpečné prostory zavřené. Hosty jsme udržovali v zápase naším naprosto šíleným zakončením, kdy jsme v obrovských šancích střelecky selhali a pak vyhrajeme chytrým gólem. vystřiženým z turnaje mistrů. Štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostí Vítězslava Cardy: Dnes jsme až na jednu pasáž ve třetí třetině nic nepředvedli a vyhrát jsme si takovým výkonem nezasloužili. Letce stačilo zahrát svůj standardní výkon a my jsme se porazili sami.
59:59 Střely po 3. třetině: domácí - 10 , hosté - 10
59:55 Konec zápasu se už dohraje v poklidu.
59:15 A je to tady! Letka odskočil Brnu.
59:14 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #29 Marcel Balek, asistoval #90 Petr Pavlík (4:2)
58:59 Letka má jedinečnou šanci odskočit Brnu. Na přihrávky si teď Letka dává velký pozor.
58:28 Vyloučen hráč #17 Ondřej Bílek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
57:48 Mrázek nahrál z poza brány na Lokšu a ten poslal Letku opět do vedení.
57:47 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Tomáš Lokša, asistoval #99 Jan Mrázek (3:2)
56:35 Hubl teď v golové šanci, ale Chrást opět perfektní zákrok.
55:59 Nápor na Letku byl silný a kluci oslabení nezvládli. A je vyrovnáno.
55:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #22 Michal Žůrek, asistoval #14 Radek Dřevěný (2:2)
55:50 Brno se snaží pořád střílet, ale většina střel končí u hráčů Letky.
55:11 Vyloučen hráč #13 Jan Nekula družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
55:00 Brno bez brankáře, Zaváhal teď obránce Letky.
54:13 Kahánek se teď snažil zdolat Chrásta, ale byl příliš blízko.
52:39 Vrtěl dostal z rozehrávky přihrávku a poslal střelu na Hrabáčka, ten je ale pořád koncentrovaný.
50:38 Tempo se teď se tempo hodně zrychlilo. Oba týmy se dostávají do šancí.
47:06 Dohnal běžel podél mantinelu, poslal přihrávku rozběhlému Tomanovi a ten posílá Letku do vedení!
47:05 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #17 Ivo Dohnal (2:1)
45:12 Pollak poslal přihrávku k mantinelu, kde stál Dřevěný. Hrabáček pozorný.
44:21 Letka na útočné polovině Brna, ale pokud se dostanou ke střele, míří mimo.
42:45 Kopp poslal přihrávku na střed, kde stál Hubl. Mířil do horní části branky, ale Chrást předvedl parádní zákrok.
41:35 Hned od počátku tlačí Brno na Letku, ta ale blokuje všechny střely, které šly na Hrabáčka.
39:59 Střely po 2. třetině: domácí - 12, hosté - 5
38:51 Ondruch nízkou střelu poslal na Chrástu, ten ale zase zachytal.
37:59 Dohnal vystřelil nad brankáře. Chrástovi se míček příhodně odrazil do ruky a naneštěstí pro Brno, to gol nebyl.
36:07 Mrázek nahrál na Lokšu, který stál před Chrástem, ale dorážka se nepovedla.
35:04 Hubl poslal míček za bránu na Pavlíka, ten mu nahrál zpátky, ale Hublovi míček prosvištěl kolem hokejky.
33:57 Vrtěl se dostal ke střele, ale letěla mimo.
32:49 Tentokrát Letka nic nepředvedla, musela čelit i nátlaku Brna.
30:44 Vyloučen hráč #77 David Medek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:39 Kopp překazil střelu Házyho a zmocňuje se míčku.
29:46 I v oslabení Letka na Brno tlačí, do šance se dostal Ondruch. Brno celou přesilovku nějak tápe.
28:01 Vyloučen hráč #13 Jan Nekula družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře
27:40 Lokša na zbíhajícího Mrázka, ale ten šanci proběhl.
26:23 Dohnal se prodral přes brněnské hráče, ale Chrást mu šťastný konec překazil.
25:03 2x za sebou kombinace Ondruch, Kahánek, ale míček ne a ne skončit v brance.
24:34 Pavlík ze středu vystřelil, Hubl se snažil dorážet, ale Chrást míček chytl.
24:11 Bálek křížem na Hubla, ale nepodařilo se mu zakončit.
23:25 Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
23:15 Novák se snažil backhandem dorazil, ale míček letěl mimo bránu.
22:37 Dohnal se dostal do šance. Bohužel byl příliš blízko brankáři, ale Brněnská obrana teď zaspala.
21:13 Brno teď tlačí na Letku, Bouška se dostal ke střele, ale Hrabáček je od začátku třetiny koncentrovaný.
19:59 Střely po 1. třetině: domácí - 8, hosté - 7
19:52 Brnu už se nepodařilo dostat se ke střele.
19:15 Žůrek se z obrany dostal ke střele a Hrabáček vyráží maskou.
18:29 Vyloučen hráč #71 Martin Krupa družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování florbalky
17:51 Brno srovnává! Bílek přihrál Dřevěnému přesně před Hrabáčka a ten s tím už nemohl nic dělat.
17:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Radek Dřevěný, asistoval #17 Ondřej Bílek (1:1)
16:15 Vrtěl z poloviny vystřelil na Hrabáčka, ten ale ukázal perfektní zákrok.
14:52 Bouška z ostrého úhlu prověřil Hrabáčka, ten ale u tyčky zůstal jako přilepený.
12:59 Holuscha se dostal ke střele, ale zastavili jí Brněnští obránci.
10:45 Kopp se dostal ke střele, ale ta mířila nad.
09:52 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:00 Zase Hubl v šanci, střela letěla do rohu.
07:45 Balek kombinoval s Hublem, Hubl se dostal i ke střele, ale místečko tam nebylo.
06:12 Holuscha z obranné poloviny poslal přihrávku přes celé hřiště na Lokšu, ten ale bránu minul.
04:47 Chrást teď udělal chybu, skočil pro míček za brankou, nepodařilo se mu ho chytit, ale Letka šance nevyužila a skore zůstává stejné.
03:26 Další šance Letky, Pavlík s Hublem se octli jen před jedním obráncem Brna, ale Hubl trefil jen Chrástu do hrudníku.
02:48 Ze středu Klemens poslal přihrávku na Westa a ten zakončil do horního růžku.
02:47 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Petr West, asistoval #55 Tadeáš Klemens (1:0)
01:23 Házy chtěl kombinovat s Nechvátalem, ale obrana Letky jim první šanci překazila.
00:45 První střelu zápasu vypálil Pavlík, střela ale mířila za branku.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů, ale Letka na ně tlačí.