2:5
    Jan ŽWAK
    (Kloza)

FbK Horní Suchá - FbK TJ Svitavy 2:5
branky: 37. Jan Žwak, 60. Jan Žwak - 19. Vladislav Richter, 30. Vladislav Richter, 39. Lukáš Zach, 41. Jiří Šincl, 47. Lukáš Zach; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:3 + Lukáš Brýdl OS; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Fukala 11 - Filip Lamař 15; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:2
60:02 Komentář trenéra hostí Lubomíra Kocourka: I přes vítězství byl náš herní projev poloviční. Bohužel nás netrápí florbal, ale disciplína.
60:01 Komentář trenéra domácích Petra Kruciny 2: V dnešním zápase musím vyzdvihnout bojovnost a týmovost a nasazení až do konce zápasu. Ve 3. třetině bylo jasně vidět, že i 100% šance nám nepřináší góly. V každém případě myslím, že každý přijal svoji roli a podřídil se kolektivnímu výkonu. Pokud to tak půjde dál, je šance se zmobilizovat. Děkuji soupeřům, divákům a rozhodčím.
60:01 Komentář trenéra domácích Petra Kruciny 1: Před tímto zápasem jsme řádně zamíchali se sestavou a v 1. třetině to fungovalo. Bohužel jsme zase začali prohrávat a to má na naši psychiku teď už obrovský vliv.
60:00 Střely ve 3. třetině Horní Suchá- 5, Svitavy- 4. Střely celkem Horní Suchá- 17, Svitavy- 16.
59:48 GÓL FbK Horní Suchá! 2:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #88 Jan Žwak, asistoval #5 Marián Kloza (2:5)
59:35 Musil vysoce přestřeluje.
59:16 Vyloučen hráč #25 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
58:35 Übelaerova střela končí na nohou hostujících obránců.
58:00 Velká šance domácích. Večeřa našel volného Kopiu, jeho střelu Lamař fantasticky chytil.
56:54 Czyžova střela propadla skrz Lamaře a míček se pomalu kutálel za brankovou čáru, ale na poslední chvíli byl usměrněn mimo branku.
56:20 Hra je velmi rychlá a útočná. Hraje se nahoru dolu.
55:30 Czyžova střela měla gólové parametry. Lamař viděl a míček vyrazil.
55:09 Domácí napadají rozehrávku Svitav velmi vysoko, ty se i tak dostali na útočnou polovinu.
54:05 Klozova střela proletěla skrz velké brankoviště.
52:59 Cielecki včas zaklekl a míček odklonil mimo branku.
51:38 Ze střídačky domácích slyšíme pokyny trenéra Kruciny, který upravuje formace a nyní Suchá bude hrát pouze na 2 pětky.
50:51 Večeřa se dostal krásně přes bránicí hráče, potom si vytáhl brankáře z branky a nahazoval před branku na svého spoluhráče, který netrefil balónek.
50:12 Dnešnímu utkání na hale přihlíží 30 diváků. Děkujeme!
49:45 Czyžova střela do bloku Svitav.
49:19 Mrózek procpal balónek až na Tychtla, který byl v okamžiku, kdy chtěl střílet o míček připraven.
48:55 Henslerova střela od mantinelu mimo branku.
47:44 Přesilovkový tlak Svitav přerušiil Mráček s Mrózkem.
46:50 Czyžovi se vyhození z rohu nepovedlo a míček končí za mantinelem.
46:33 Vyloučen hráč #24 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
46:05 Lukáš Zach freestylem proměnil trestné střílení.
46:04 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #77 Lukáš Zach z trestného střílení (1:5)
43:29 Hráč Svitav Lukáš Brýdl dostal kromě dvouminutového trestu i trest osobní v podobě 10 minut.
43:28 Vyloučen hráč #38 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy - osobní trest
43:28 Vyloučen hráč #38 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
43:27 Přízemní střelu Svitav Fukala vyráží.
42:36 Kraina se dostal přes půl hřiště. Jeho střela letěla mimo branku.
40:43 Před Fukalovou branku byla velká mela, strkanice a přetahovaná o míček. Rozhodčí už měl ruku nahoře, že bude pískat faul, když v tom Šincl přehodil míček za Fukalova záda.
40:42 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #77 Lukáš Zach (1:4)
40:18 Übelaerova střela až k brance nedoletěla.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. třetině Horní Suchá- 7, Svitavy- 6.
39:35 Blaha ve velké šanci na velkém brankovišti promáchl.
38:51 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #77 Lukáš Zach, asistoval #17 Vladislav Richter (1:3)
38:33 Žwak opět v šanci po přihrávce Mrózka na střed. Lamař chytá.
38:00 Mrózkova přihrávka na střed neprošla.
36:13 Jak se říká mládí vpřed! Tychtl poslal míček na Žwaka, který v těžké situaci dokázal přehodit Lamaře.
36:12 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #88 Jan Žwak, asistoval #91 Daniel Tychtl (1:2)
35:40 Lamař si po dlouhé době sáhl na balónek. Vyráží Žwakovu střelu.
35:25 Richterova střela také končí na tyči.
35:05 Šincl trefuje tyč!
34:34 Střela Svitav nebezpečná. Fukala vyráží.
33:42 Übelaerova střela končí na bližší tyčce.
32:33 Kopia na Večeřu, ten zpátky na Kopiu. Jeho střelu Lamař vyrazil. Odražený míček se dostal k Melníkovi, který měl prázdnou branku. On ji však vysoce přestřelil.
31:55 Hosté hrají v plném počtu. Domácí opět nevyužili šanci v podobě přesilové hry.
31:30 Klozova střela pouze do bloku.
30:49 Standardní situaci vyřešil Mráček krosovou přihrávku na Übelauera, který skákavý míček trefil, ale do branky neumístil.
30:32 Domácí mají druhý pokus na přesilovou hru. U míčku ale opět Svitavy.
29:47 Vyloučen hráč #21 Michal Zelený družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře
29:02 Velmi rychlá akce Svitav. Richter dostal kros do běhu a z první provětral síťku Fukalovi branky.
29:01 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #9 Jiří Šincl (0:2)
28:04 Cielecki takzvaně 'namazal' Svitavám, které šly 2 na 1. Svou chybu však odčinil výborným obranným zákrokem.
27:20 Pakostova střela z první měla gólové parametry. Fukala se včas přesunul.
26:15 Kloza vymíchal obránce a z úhlu zkoušel prostřelit Lamaře. To se mu nepovedlo, gólman byl dobře postaven.
25:18 Pěkně rozehraná standardka. Kloza míjí z otočky branku.
25:15 Mrózek vzal míček mezi 3 protihráče a vybojoval si faul. Standardní situace pro domácí.
24:55 V šanci na straně hostí Blaha a na straně domácích Tychtl. Oba branku přestřelují.
24:28 Brýdl se chtěl vyrovnat badmintonistovi Koukalovi. U míčku díky zahrání vysoké hole z jeho strany Horní Suchá.
24:03 Übelauer vypíchl míček při rozehrávce hostí. Ještě vracel na Mráčka před branku, kterému míček neprošel.
23:10 Žwak se ujal míčku a vyslal střelu. Ta však minula branku.
21:00 Šinclovi míček ve velké šanci sjel z hokejky.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrál tým hostí. Domácí zahajují druhou třetinu ve 4 lidech.
20:00 Střely v 1. třetině Horní Suchá- 5, Svitavy- 6.
19:01 Vyloučen hráč #25 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:19 Richter vykroužil oblouček přes půl hřiště a po té vymetl pavučinky v pravém horním rohu Fukalovi branky.
18:18 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #77 Lukáš Zach (0:1)
17:35 Svitavy napadají domácí tým při rozehrávce hodně vysoko. Horní Suchá má problémy se dostat do útoku.
16:18 Übelauerova střela projela velkým brankovištěm hostí. Nikdo z jeho spoluhráčů míček do branky neusměrnil.
15:48 Tychtlova střela jen o kousek přeletěla Lamařovu branku.
14:29 Svitavy se chopili míčku a drží ho na obranné polovině domácích. Ty zatím ze své přesilové hry nemají vůbec nic.
13:56 Vyloučen hráč #47 Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
13:23 Mrózek se dostal k odraženému míčku, Jeho přihrávku na Tychtla ke smůle domácích neprošla.
12:34 Skrytou střelu Svitav Fukala vyráží.
11:33 K Prudilovi se dostal odražený míček na střed hřiště. Byl však skákavý a Prudil si s ním v gólové situaci neporadil.
10:24 Svitavy kombinovaly na útočné polovině. Svitavy opět u míčku, mají šanci standardní situace,.
09:17 Kurucova střela na branku sražena vlastním spoluhráčem. Suchý stále na míčku na polovině Svitav.
08:48 Říhova střela od mantinelu byla nebezpečná. Fukala ramenem vytěsnil.
08:00 Tychtlovu přizvednutou střelu od mantinelu Lamař vyráží za mantinel. Suchá rozehrává z rohu.
06:59 Kuruc trefuje skákavou přihrávku, kterou se ještě snažil dorazit Kopia. Lamař chytá.
06:07 Übelauer poslal kros na Klozu, který z první míjí branku.
05:00 Kulhavý prověřil Fukalovu pozornost přízemní střelou z dálky.
03:50 Mrózek vystihl rozehrávku hostí. Kraina napodruhé taky. Domácí u míčku.
03:00 Na druhé straně nabídl Večeřa prázdnou branku Kopiovi, ten trefuje spojnici branky.
02:56 Fukala si připsal první zásah po rychlém útoku Svitav.
02:38 Czyžova střela letí za mantinel.
02:13 Hostům se přechod do protiútoku nevydařil. Míček končí po jejich zásahu za mantinelem.
01:42 Druhá lajna se dostala na útočnou polovinu. Střelu nevyslala.
01:03 První střelu domácích vyslal Kloza. Lamař vytěsnil maskou.
00:35 Domácí dobře napadají rozehrávku hostí.
00:01 První buly tohoto utkání vyhrál tým hostí.
00:00 V první polovině základní hrací části Horní Suchá za velmi bouřlivé atmosféry v hale ve Svitavách podlehla domácímu týmu 4:8. Uvidíme, jaké skóre bude po dnešním zápase svítit na domácí tabuli. Pevně věříme, že na dnešním zápase bude atmosféra nejméně stejně dobrá jako ve Svitavách a domácí tým si připíše cenné 3 body do tabulky.
00:00 Domácí celek se se ziskem pouhých 7 bodů nachází na posledním místě tabulky. Hosté mají bodů 17 a jsou na 9. místě. V předchozím kole měl domácí tým výjezd do Kopřivnice, kde jako opožděný nemilý dárek dostal devět gólů a prohrál v poměru 3:9. Svitavy na tom byly v minulém kole naprosto stejně, když se stejným skóre prohrály v Třebíči.
00:00 Dobrý nedělní podvečer všem, Vítá Vás u prvního domácího zápasu v tomto roce a zároveň u předposledního domácího zápasu v základní části. Dnes v 16. kole Národní ligy- východ se nám doma ukáže FbK Horní Suchá proti FbK TJ Svitavy, které loni spadly z 1. ligy.