(Ušák)
  • 60 59:36
    Hippos

Hippos Žďár n/S. - FBK Spartak Hluk 7:12
branky: 6. Vojtěch Haman, 18. Ondřej Dvořák, 27. Richard Kafka, 29. Vojtěch Haman, 34. Daniel Halm, 52. Ondřej Dvořák, 60. Filip Dvořák - 8. Tomáš Olbert, 9. Martin Tuhý, 14. Tomáš Olbert, 23. Tomáš Olbert, 24. Tomáš Olbert, 37. Pavel Krchňáček, 37. Tomáš Janča, 43. Martin Tuhý, 46. Martin Tuhý, 47. Tomáš Janča, 58. Martin Tuhý, 58. Tomáš Olbert; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 37 - Richard Podškubka 22; po třetinách: 2:3, 3:4, 2:5
59:59 Komentář trenéra domácích Dvořáka F.: Zápas nás nijak nepřekvapil, bohužel jsme nebyli schopni se soupeři vyrovnat důrazu, především v předbrankovém prostoru. Zápas se zlomil za stavu 5:5, kdy jsme 2x zbytečně inkasovali. Třetí třetina už byla na morál. Děkujeme soupeři a teď musíme dovézt body z Brna.
59:59 Komentář trenéra hostů Tuhého: Dnes jsme potřebovali vyhrát a to se nám nakonec solidním výkonem podařilo. Další týdny budou ještě těžké. Děkujeme domácím a přejeme hodně štěstí.
59:59 Počet střel v zápase: domácí - 29, hosté - 49.
59:59 Počet střel ve 3. třetině: domácí - 11, hosté -16.
59:51 Fantastický zákrok Kratochvíla!
59:36 Timeout Hippos Žďár n/S.
59:06 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #32 Jan Ušák (7:12)
59:05 Příhoda teď na poslední chvíli stihl vypíchnout ke stropu nebezpečný míček.
58:35 Hipposu se rozplývá sen na získání 3 bodů..
57:51 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #80 Adam Cileček (6:12)
57:45 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:11
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #53 Pavel Krchňáček (6:11)
57:05 Aktuálně pozorujeme zvýšení aktivity domácího celku.
56:35 Dvořák F. právě ubránil nebezpečnou střelu vlastním tělem.
55:57 Timeout FBK Spartak Hluk
54:44 Další přečíslení FBK Spartak Hluk, Kratochvíl se v bráně stíhá rychle přesouvat.
53:49 Hráči domácího celku nyní nesouhlasí s výroky rozhodčího.
53:16 Hippos nepřestává bojovat, teď se vzchopil Kafka a předvedl rychlý výběh na bránu.
51:43 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #17 Vít Petříček (6:10)
50:22 Janča si nepozorovaně proběhl obranu domácích a stihl i zakončit. Nikdo až do poslední chvíle nezasáhl.
49:54 Střela Petříčka vysoko nad bránu.
48:25 Střela Krchňáčka P. letěla do p.. pryč, prava nad bránu, prostě pryč.
47:03 Hra se začíná vyostřovat, Příhoda pobořil mantinely.
46:42 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #23 Tomáš Olbert (5:10)
45:49 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:9
44:12 Halm po souboji padá k zemi, naštěstí vzápětí vstává a vypadá to jen na drobné zranění.
44:10 Na míčku teď lepší Hluk, hráči jsou aktivnější, více napadají.
42:26 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:8)
40:42 Rozehrávka Hipposu, Karásek střílí mimo.
39:59 Počet střel ve 2. třetině: domácí - 14, hosté - 19.
39:33 I přes klubko hráčů Kratochvíl viděl courající se míček, pomalý couráček, a stihl ho zalehnout.
39:01 Haman, Dvořák O. a Kafka před bránou Podškubky, všichni z plných sil tlačili a stříleli co se dalo.
37:55 Přesný a včasný zásah Lukáše Kratochvíla!
37:10 Krchňáček M. právě uklidňuje pogólovou atmosféru a poklízí míček za bránu.
36:18 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:7
36:08 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #93 Jan Holý (5:6)
35:52 Na útočné vlně momentálně hosté, ale všechny střelí lítají všude jinde než do brány.
34:51 Ušák přehopkal celé hřiště, obrana tak posílena.
34:31 Nahození Hrubého bez šťastného doklepnutí.
33:22 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #25 Daniel Halm, asistoval #17 Vít Petříček (5:5)
33:21 Právě teď souhra mládí.. Halm a Petříček upalují na bránu.
33:00 Dvořák F. od půlky sám! Šup, lup, hup, zakončení backhandem, avšak gólman hostů čapl.
32:01 Zatím přesilovka Hipposu bez větších šancí, hosté dobře brání.
30:06 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
28:33 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #89 Ondřej Dvořák (4:5)
28:30 Haman v breaku, přihrává na připraveného Dvořáka O...
27:51 Dle statistických údajů je počet střel momentálně vyrovnaný na obou stranách.
26:52 Dnešnímu utkání přihlíží 47 diváků. Děkujeme!
26:23 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #76 Richard Kafka, asistoval #91 Vojtěch Haman (3:5)
26:01 Krásná akce Hipposu! Dvořák O. krásně vybídl přihrávkou Hamana, ten však s předloženou tutovkou nenaložil.
25:54 Jiří Příhoda momentálně povalen na zem.
25:38 Už to vypadalo, že se domácí tým alespoň na chvíli udrží v útočném pásmu, ale špatná přihrávka Dvořáka O. poslala hosty do dobré šance.
25:02 I v druhé třetině jsou zatím aktivnější hráči hostujícího celku.
24:38 Kafka atakoval hostujícího gólmana.
23:00 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #81 Radim Jílek (2:5)
22:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #51 Tomáš Janča (2:4)
21:59 Oba týmy opět v plném počtu.
20:01 Na úvodním bully opět úspěšnější tým Spartaku.
19:59 Vyloučen hráč #23 Tomáš Olbert družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
19:59 Počet střel v 1. třetině: domácí - 4, hosté - 14.
19:46 Vyloučen hráč #8 Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře
18:05 Střela Janči letěla vysoko nad bránu domácích.
17:09 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #91 Vojtěch Haman (2:3)
16:11 Zfaulovaný Dvořák F., míček pro Hippos.
15:57 Průbojnost Vojty Hamana! Sám prokličkovává polovinu hostů.
14:06 Hráči Hluku se dnes mohou pyšnit vysokou rychlostí.
13:08 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #88 Jakub Zatloukal (1:3)
13:04 Pořád ta stejná pohádka.. bratři Krchňáčkovi mají secvičenou drzou akci.
12:26 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil #25 Daniel Halm.
12:25 Hráči Hluku si pro šance chodí těsně před bránu domácích, jen nepřesnost jim zatím nedovolila dokončit gólovou akci.
11:32 Kratochvílova branka zacinkala na celou halu.
11:28 Bystrý Dvořák O. lišácky stopl akci Spartaku.
10:24 Hraje se převážně na polovině domácích..
09:43 Střela Hamana do mantinelů.
08:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #93 Jan Holý (1:2)
07:48 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
07:32 Střelu Janči zastavuje noha Kratochvíla.
07:00 Kratochvíl si v zápalu hry málem shodil bránu..
06:58 Přesilovka Spartaku zatím bez velkých šancí.
05:45 Vyloučen hráč #45 Michal Hrubý družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:44 Nedovolený zákrok Hrubého, hráče hostů přehodil za mantinel.
05:05 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #21 Filip Dvořák (1:0)
04:27 Rychlostní souboj mezi Ušákem a Olbertem, u míčku první Olbert.
03:36 Střelu Karáska překazil Krchňáček P.
02:57 Střela Krchňáčka P. mimo bránu.
01:48 Hra je zatím ve vlažném, nedělním, poobědovém tempu.
00:02 Úvodní míček z bully putuje na polovinu hostů.
00:00 Dobré nedělní odpoledne, vážení příznivci florbalu, vítáme vás u online zápisu Národní ligy skupiny východ, u zápasu Hippos Žďár nad Sázavou vs. FBK Spartak Hluk.