• 60 59:15
    2
    Adam BOUŠKA

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Hippos Žďár n/S. 3:4
branky: 20. David Novák, 22. David Novák, 22. Jan Kvapil - 4. Petr Tlustoš, 27. Ondřej Dvořák, 51. Petr Tlustoš, 53. Michal Staněk; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 17 - Lukáš Kratochvíl 32; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:2
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého 2/2: My se musíme zamyslet nad tím, zda hrát na krásu nebo na branky a někoho asi přemluvit, aby na hřišti dělal černou práci a vystřelil z první. Děkuji soupeři za fér zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého 1/2: První třetina z naší strany prospaná, probudilo nás až vlastní oslabení v jejím konci. V druhé třetině jsme změnili hru a vyplatilo se to. Soupeře jsme však opět dostali do hry vlastní hrubkou. Ve třetí části soupeř předvedl větší morál a svým důrazem otočil zápas.
60:00 Komentář trenéra Hostů, pana Filipa Dvořáka: Naštěstí pro nás se ani ve florbale na držení míče nehraje. Troufnu si říct, že domácí byly 80% na balonu. My v obraně zvládali přistupovat a blokovat jejich pokusy. Co prošlo, chytil výborný Kratochvíl. Při rozhodujícícm gólu nám pomohlo i trochu štěstí. Tyhle 3 body jsou pro nás zlatý. Díky soupeři.
60:00 Střely celkem: 35:21
60:00 Střely ve třetí třetině: 4:6
59:15 Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
59:15 V tomhle si popravdě myslím, že je Bouška tak trochu nevinně.
58:36 Radši to budem hrát na krásu než na góly, no jasně...
58:12 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:18 Háyzho pirueta fajn, ale úplně k ničemu. Sorry Míšo, ale je to tak.
56:30 Začíná se to roztáčet. Střela na branku je však dneska asi velká neznámá.
55:45 Domácí dům hoří...
54:08 Sprinterské souboje nejsou úplně Novákovo kafe.
52:22 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #22 Michal Staněk, asistoval #21 Filip Dvořák (3:4)
52:22 Jakýs takýs nához a domácí domácím se začíná připalovat pod nohama.
52:13 Šmíd to měl namazaný jak od maminky, ale nad.
51:45 První střela Gulls na bránu ve třetí třetině. No bravo chalani.
50:59 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #92 Jiří Příhoda (3:3)
50:59 Hm, supr. Delší tlak hostí a Tlustoš přízemní z první prostřeluje Krupovo opevnění.
49:10 Je tu zima.
48:47 Hroznej zápas.
46:02 Namlsanej Novák poslal libový kros vsříc Házymu. Tomu chyběl krok, možná dva.
45:15 Domácí spí, hosté hrozí.
44:13 Máme praváků jak šafránu, ale teď spolu hrají v jednom útoku hned tři...Bílek, Foret, Kvapil.
40:00 Střely ve druhé třetině: 10:8
37:59 Ten zápas je záživnej jak film o langustách (=vůbec).
34:58 Bílkova raketa Saturn V vymetla síť stylem jí vlastní. Bohužel jen boční.
34:38 Krupa to dneska taky nemá jednoduchý,
32:57 Šmarja. Házy nejdřív místo střely hned zpracovával a tím se připravil o gól. Stejně, tedy neúspěšně, si počítal i Novák.
30:19 Sledujeme diskomunikaci pořadatelů. Kdo že to počítá ty střely?
29:42 Vrtělova drsná, drsná. Jenže boční síťka jaksi není gól.
29:05 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
28:32 Popravdě se na to nedá dívat moc.
27:30 Před bránou hostí zmatek jak v bance při loupeži.
26:37 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #18 Lukáš Zeisel (3:2)
26:37 Havlíčkův fatálek a zas máme drámo.
25:10 Olala. Krátký tlak hostí...bez úhony.
21:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jan Kvapil, asistoval #89 Tomáš Foret (3:1)
21:30 Šup šup. To šlo rychle. Kvapil sám po Foretově pasu a nezklamal.
21:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #2 Ondřej Havlíček (2:1)
21:12 Neskutečný. Krtek schvoval svoji střelu jak Adolf poklady a domácí vedou.
20:00 Btw první třetinu jsem nepsal já, kdyby se někdo divil.
20:00 Střely v první třetině: 11:7
19:14 Novák skvěle trefil nahrávku ze vzduchu.
19:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #8 Michal Házy (1:1)
18:46 Domácí v pěti.
17:58 Hosté zatím z přesilovky nic nepředvedli.
16:47 Vyloučen hráč #31 Lukáš Vrtěl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
14:50 Vrtěl, dokonce až za půlící čárou, hodně nebezpečně ohrozil soupeřovu branku.
13:51 Hra už opět bez šancí na obou stranách.
12:12 Kotel Gulliverů právě přeřval i hvizd rozhodčích.
10:20 Teď hra připomínala bojové sporty .... hned 4 hráči skončili ve stejnou chvíli na zemi.
09:00 Nyní to před bránou hostů připomínalo spíše tenis.
06:25 Bílek sám před bránou ... k jeho smůle dostal nahrávku na backhand a podle toho i zakončil.
05:21 Havlíček zkoušel ohrozit bránu, bohužel místo brány ohrozil pořadatele v rohu.
03:31 Nic, nic, najednou střela a ani sám autor gólu nevěděl jak to padlo.
03:21 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #14 Jan Ušák (0:1)
01:58 Hra je zatím poklidná, bez větších šancí.
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Nominován na dnešní spiel byl i Ondřej Bílek. Jsme rádi, jen tu mikinu s kohoutem kdyby neměl...ach Oňo.
00:00 Song die Bienne Maja fliege ins unsere Halle....sorry za moji tragickou němčinu, ale já musel.
00:00 Světoznámým pozdravem 'Ahoj' všechny zdravíme z VUT. Venku padaj trakaře a možná se odsud v důsledku kalamity ani nedostanem, ale to je fuk. My jsme tu kvůli flóčku.