4:2
    Lukáš RYCHLÝ
    (Trunkát)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FbK Horní Suchá 4:2
branky: 17. Jan Mazur, 17. Marek Klečka, 35. Marek Klečka, 55. Lukáš Rychlý - 24. Martin Czyž, 32. Daniel Tychtl; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Matěj Martínek 11 - Daniel Fukala 17; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:0
60:00 Komentář hrajícího trenéra domácích, pana Michala Trunkáta: Před zápasem jsme si řekli pár věcí a v průbehu utkání jsme je prakticky nedodržovali. Pokud chceme pomýšlet na play off, tak na hřišti musíme pro manšaft nechat úplné všechno. Jediné s čím jsem spokojený jsou 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář asistenta trenéra hostů, pana Petra Kruciny: Myslím, že bojovný zápas, muselo se líbit. Bohužel jsme tahali za kratší konec. Hra byla o hodně lepší než na začátku sezony, jen nás trápí koncovka. Děkujeme soupeři, divákům.
60:00 Střely na branku v 3. třetině: 5:3
59:32 ..asi máme rozhodnuto...
54:02 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #11 Lukáš Rychlý, asistoval #22 Michal Trunkát (4:2)
54:02 Trunkát rozehrál na Rychlého, ten propálil vše co mu stálo v cestě.
53:58 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za zvedání florbalky
52:33 Mazurovu táhlou střelu musel Fukala skokem vyrážet.
50:00 Klečka a jeho bekhend ... a vedle.
47:33 Balnarova táhlá střela těsně míjí hostující branku.
46:01 Když už nic, tak aspoň probíhá 7. minuta 3. třetiny...
42:00 Kostolány nabil Klečkovi, ten z první pálí směrem do šibenice, Fukala natáhl ruku a míček vyráží.
41:04 Repček na nic nečekal a kousek za půlkou vystřelil na Fukalu, ten tak tak vyráží.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: 6:5
38:52 Repček pláchnul po křídle, Fukala mu střelu vyráží.
35:40 Martínkův semafor teď zachránil svůj tým.
34:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #47 Marek Klečka, asistoval #11 Lukáš Rychlý (3:2)
34:49 Rychlého střelu Fukala vyrazil jen před sebe, Klečka doráží.
34:04 Vyloučen hráč #31 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
34:04 Vyloučen hráč #8 Karel Balnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
31:08 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #2 Pavel Übelauer (2:2)
31:08 Tychtl překvapil Martínka skrytou střelu těsně nad zemí...
29:35 Mazur rozehrál z poloviny hřiště krosem na Gebauera, ten z první pálí mimo.
27:05 Nic extra se zatím neděje, ale aktivnější jsou zatím hosté....
25:00 Akce hostů 2 na 1, Mrózek trefuje míček bekhencdem, ale nepřesně.
23:37 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #4 Martin Czyž, asistoval #5 Michael Mrózek (2:1)
23:00 Solného střela přes hráče, Fukala tak tak chytá.
20:00 Střely na branku v 1.třetině: 10:5
16:31 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #47 Marek Klečka, asistoval #88 Vojtěch Repček (2:0)
16:31 Kombinace Klečka - Repček vyšachovala hostující obranu, kdy Repček už mohl střílet, ale ještě vrátil míček na Klečku, ten zametává do prázdné bránky.
16:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #91 Daniel Gebauer (1:0)
16:12 Hosté se tak tak ubránili, až se míček dostal k Janu Mazurovi, ten bez přípravy vymetl horní růžek hostující branky.
15:08 Rychlý dostal nabito a pálil z modré, Fukala zasahuje...
13:40 Kombinace domácích, Repček trefuje jen Fukalu.
10:52 Trunkát čiště posunul Žwaka o dva metry, ale zahrál u toho míček vysokou holí. Rozehrávají hosté.
09:50 Kostolány nevyzrál na Fukalu, ten míček vyrazil nad sebe a padající míček mířící do branky stačil ještě chytnout.
08:33 Šimerova zadnice blokuje střelu na branku.
08:10 Klečka získal míček a poslal ho alespoň na polovinu soupeře.
08:00 Aktivní Kopia to zkusil z levého křídla, Martínek nemusel zasahovat.
07:42 Vyloučen hráč #91 Daniel Gebauer družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
07:42 Závar na brankovišti Opavy, Gebauer čistil, za 2 minuty.
07:15 Beran jako zkušený mazák ubránil svůj míček a ještě k tomu byl faulován.
06:10 Balnarova bomba z křídla, Fukala zasahuje.
05:40 Klečka získal míček, posunul ho na Repčeka a ten jako první ohrozil bránu hostů.
03:54 Petlachův headshot trefil Šimka...
03:01 Olda Sova nadvakrát vybojoval míček, rozehrávkou z roku se dostal míček k Trunkátovi, ten ho vyslal na bránu, ale těsně ji minul.
01:35 Nahození na opavskou branku tečoval Kopia, Martínek si připisuje první zákrok dnešního utkání,
00:55 Zápas nám již začal a oba týmy si již prohodili míček.