3:9
    Tomáš LOKŠA
    (Balek)

Hippos Žďár n/S. - FBC Letka Toman Finance Group 3:9
branky: 6. Lukáš Zeisel, 18. Ondřej Dvořák, 19. Vojtěch Haman - 16. Dalibor Ondruch, 16. Tomáš Lokša, 17. Vojtěch Blana, 26. Jan Nekula, 38. Martin Kopp, 40. Marcel Balek, 46. Dominik Hubl, 50. Vojtěch Blana, 58. Tomáš Lokša; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 18 - Martin Hrabáček 21; po třetinách: 3:3, 0:3, 0:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Jediné pozitivum byla silná divácká základna. My jsme toho bohužel moc nepředvedli. Soupeři jsme svými chybami nabídli velké množství brejků a jen díky Kratochvílovi nebyl rozdíl větší. Nám chyběl pohyb s i bez míče. Teď nám nezbývá nic jiného než vyhrát s Klobouky. Děkujeme báječným divákům.
60:00 Komentář trenéra hostů: Děkujeme domácím za pěkný férový zápas v sympatické hale a s fandícími diváky. Dnes kluci dostali celkem vlastní prostor ve hře, kde si mohli vybrat jak a co budou hrát. Po 1. zahřívací třetině jsme začali více běhat a hráli jsme velmi dobře. Dozadu odmakané perfektně. Třetí třetina velká pochvala, půjde to..
60:00 Počet střel v zápase: domácí - 24, hosté - 27
60:00 Střely: domácí - 14, hosté - 9
57:57 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:9
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Tomáš Lokša, asistoval #29 Marcel Balek (3:9)
57:57 Kratochvíl vytáhl skvělý zákrok, ale na následnou dorážku byl i on krátký.
56:15 Haman ve dobré šanci, Hrabáček ale helmou vyráží.
55:54 Kratochvíl se dnes v bráně opravdu nenudí, připisuje si další zákrok.
53:47 Nekula nasadil Dvořákovi O. pěkné housle.
51:48 Petřiček u mantinelu tvrdě atakoval jednoho z hráčů hostů, ale naštěstí rozhodčí viděli zákrok čistě, i když se to trenérovi Letky moc nelíbilo.
51:30 Kratochvílovi teď projel míček pod nohou, ale naštěstí nebyl blízko nikdo z hostů aby míček dorazil.
49:30 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:8
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #47 Vojtěch Blana, asistoval #16 Martin Kopp (3:8)
48:58 Na to, že je třetí třetina a je nejvyšší čas bojovat o vítězství, v počtu střel nevidíme vysoká čísla.
48:13 Halm se při běhu posadil, ale stihl ještě vystřelit.
45:54 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:7
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #29 Marcel Balek (3:7)
42:01 Jen zázrakem trenér hostí zítra vydá hlásku.
39:59 Počet střel: domácí - 4, hosté - 12
39:08 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:6
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #29 Marcel Balek bez asistence (3:6)
39:08 Balek gólovou střelu vymetl až z paty.
37:45 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #16 Martin Kopp, asistoval #10 Dominik Hubl (3:5)
36:58 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:12 Skvělý zákrok Kratochvíla,který se opět v bráně projevuje jako jistota ve vypjatých situacích.
35:32 Těžký souboj Staňka s Holuschou u mantinelu.
32:30 Jeden z top 5 bubeníků na loňském MČR starších žáků se začíná projevovat.
31:22 Zeisel poslal přihrávku na nikoho, ale i to se počítá.
30:33 Dvořák O. sviští po hřišti jako neřízená střela, poté nahrává na připraveného Zeráka, který zakončuje do rukou Hrabáčka.
28:56 Jestliže se hosté více neposnaží, nevyhrají.
28:55 Dvořák F. vletěl přímo z trestné lavice na hřiště jako torpédo a hned se zapojuje do hry.
28:04 Hosté v přesilovce zatím na procházce.
27:45 Příhoda zachraňuje nebezpečný míček před Kratochvílovou bránou.
27:20 Hosté v přesilovce si zatím jen tak pinkají.
26:55 Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
26:34 Další nebezpečná akce hostů, Kratochvíl ale domácí drží.
25:17 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #13 Jan Nekula, asistoval #19 Dalibor Ondruch (3:4)
25:17 Nedůrazem na brankovišti další gól domácích.
24:12 V útoku duo Zeisel - Dvořák O., přesnost nahrávek 10/10 avšak střelba na bránu momentálně mimo.
22:38 Po nezdařilém nájezdu domácích se k míšku dravě dostává tým hostů, zdárně přerušují každou hroší akci.
21:36 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil #34 Lukáš Zeisel.
19:59 Střely domácí 6, hosté 6
18:14 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #89 Ondřej Dvořák (3:3)
18:14 Ale teprve teď ke konci první třetiny začíná pravá podívaná pro diváky. Domácí dvěma rychlými góly dorovnávají.
17:54 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #34 Lukáš Zeisel (2:3)
16:49 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #47 Vojtěch Blana, asistoval #99 Jan Mrázek (1:3)
16:49 Domácí jakoby po prvním inkasovaném gólu přestali hrát, hosté toto zaváhání patřičně potrestali a to hned třemi góly.
15:46 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:2
15:10 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #19 Dalibor Ondruch bez asistence (1:1)
15:10 Trochu smolný gól pro domácí, jeden z obránců botou tečoval míček do branky a Kratochvíl tak neměl šanci.
14:38 Domácí se tlačí na útočnou polovinu, ale hosté je ne a ne pustit.
11:54 Petříček vyslal dlouhou přihrávku na Halma, který byl úplně sám před hostujícím brankářem, bohužel bránu netrefil.
08:58 Komentář pořadatelského stolku: florbal nahoru-dolu je přesně to, co jsme nechtěli hrát, a co hrajeme...
05:34 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Lukáš Zeisel, asistoval #21 Filip Dvořák (1:0)
05:34 Nahození Dvořáka F. od půlky v brankovišti perfektně tečoval Zeisel a posílá tak domácí do vedení.
04:32 Zerák v šanci, ale oba jeho pokusy Hrabáček zneškodňuje.
03:11 Zatím můžeme vidět opatrnější začátek z obou stran.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u zápasu 19.kola Národní ligy mezi domácím Hippos Žďár nad Sázavou a FBC Letka Toman finance group.