60
  • 60 59:59
    2

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbK TJ Svitavy 5:8
branky: 10. Radek Dřevěný, 33. Václav Černoch, 33. Václav Černoch, 48. Václav Černoch, 57. Jan Kvapil - 24. Jan Kulhavý, 28. David Říha, 40. Josef Prudil, 45. Vladislav Richter, 46. Ondřej Pakosta, 48. Lukáš Zach, 52. Jiří Šincl, 59. Jiří Šincl; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:6; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 18 - Adam Pavlát 20; po třetinách: 1:0, 2:3, 2:5
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Pokračujeme v bohorovném rozdávání bodů soupeřům z dolní části tabulky. S takovým výkonem nemůžeme na zisk bodů pomýšlet. Děkuji soupeři za fér utkání.
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Lubomíra Kocourka: První třetinu jsme udrželi v dobrém tempu a postupem času jsme se dostávali do více brankového rozdílu a ten jsme dodrželi. Díky soupeři za skvělý zápas.
60:00 Střely celkem: 25:26
60:00 Střely ve třetí třetině: 11:7
59:59 Vyloučen hráč #24 Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
59:32 Je to moc zlý. Moc.
58:38 Je to zlý, je to zlý.
58:01 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:8
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Jiří Šincl z trestného střílení (5:8)
58:01 Balonek šel do prázdné brány a Dřevěný ho prostě vyhlavičkoval.
56:36 Vyloučen hráč #47 Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
56:36 V Brně se prpstě diskrétní zóna dodržovat musí...
56:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jan Kvapil, asistoval #31 Lukáš Vrtěl (5:7)
56:27 Žijem! Vrtěl rychle na Kvapila a je tam.
56:00 Kvapil tyč, Foret břevno....v**e.
55:22 Domácí power play!
55:21 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
54:02 'Máme v lékárně rychlý magnésko?,' přibehl se dotázat Krtek a.k.a. David Novák.
53:26 To je zmar.
52:48 A trenér domácích Carda jen stojí o zeď jako by mu to bylo jedno.
52:04 Černoch se tváří jak kdyby měl za sebou maraton sledování Tisíc a jedna noc. Nešťastník.
51:12 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:7
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #55 Jan Kulhavý (4:7)
51:12 Krupova noční můra. Šincl natáhl a posadil to do šibenice.
50:14 Bořecký sice na rozhodčí vrhá pohled 'Seš pro mě mrtvej,'ti za to ale fakt nemůžou, sorry jako.
47:53 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #77 Lukáš Zach, asistoval #9 Jiří Šincl (4:6)
47:53 Nejdřív sice Černoch zkompletoval hattrick a vykřesal naději na lepší munuty, potom ale další nesmysl v domácí obraně. Chlapci chlapci, že já sem vůbec chodím.
47:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #13 Václav Černoch bez asistence (4:5)
45:43 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #23 David Říha (3:5)
45:43 Je zle. Říhův balon přes celé hřiště šikovně usměrňuje pakosta a domácím začínají těžknout boty / hořet pod nohama.
44:19 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #9 Jiří Šincl (3:4)
44:19 Kvapilův zkrat, že byste doma televizi týden nezapli, bohužel trestá nádhernou ránou z voleje bekendem Richter.
43:49 Domácí na dvě brázdy a hned se voda točí. Foretova drsná rána do tyče.
42:50 Vrtěl tasil svou zbraň a ten míček se tam málem dostal...málem.
40:15 Balonek se ani pořádně napokutálel a Dřevěný už málem usměrňoval Černochův pas.
40:00 Opět tu máme náš Resultservice: Naši Junioři udělali z ostudy drama - z 0:6 na 4:7 chvíli před koncem. Bojovat chalani!
40:00 Střely ve druhé třetině: 9:11
39:41 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #55 Jan Kulhavý (3:3)
39:41 Mám takové tušení, že to v kabině o pauze bude sado maso.
38:21 No. Už jsem v životě viděl i lepší přesilovku.
37:45 Prudilova šance byla obří jak Boeřckého plnovous. Krupa drží.
36:21 Vyloučen hráč #23 David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:21 Olala, 5 na 3.
35:23 Žůrkův došvih vysoko jak lopatka větrné elektrárny.
35:04 Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
32:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #13 Václav Černoch z trestného střílení (3:2)
32:34 Černoch si golmana hoszí položil jak batoh když jdete na záchod a lobíkem ho, nechci říct zesměšnil, to ne, ale prostě mu neudělal příjemnou 33. minutu.
32:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #13 Václav Černoch, asistoval #31 Lukáš Vrtěl (2:2)
32:08 Yeeeees. Kombiance jak z pohádky. Vrtěl na Černocha, který prostě dát musel.
32:00 Pollak se rozčiluje, jak kdyby mu vyjedli adventní kalendář.
29:57 Aaaaa. Černoch to měl jak na zlatém podnose. Ale bez trefení brány se gól dává těžko žejo.
29:44 Žůrek ztratil a málem z toho byla další pohroma.
28:12 Vyloučen hráč #47 Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
28:12 Zas ten Bílek. Na jeho osobu přišel faul. Na přesilovku však bohužel zůstávává kohout v klobouku.
27:49 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #24 Ondřej Pakosta (1:2)
26:16 Kohout Bílek začal kokrhat. Bez gólu...zatím.
23:15 Ještě bych měl dodat, že Bořecký je v ráži.
23:08 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #24 Ondřej Pakosta (1:1)
23:08 Tenhle popis bude z těch jednodušších. Černoch nějak ztratil balon a z ničeho nic z toho bylo přečíslení 2 na 0. Krupa je sice kouzelník, ale tohle bylo moc i na něj.
22:22 Takhle rychle jsem ještě Nechvátala běžet neviděl.
20:38 Vrtěl nebral ohledy a projel hřiště elegantně sám. Střela je v hrudním koši golmana hostí.
20:00 Je čas i na náš Resultservice. Naši junioři odjeli slavně do Havířova a bohužel dostávají docela na frak a my jsme z toho trochu smutní, že se nám dělají mžitky před očima. Chlapci to bude dobrýýý!!!
20:00 Poznatky po první třetině: Domácí sice vedou, ale hra vypadá, jak kdyby s hrálo ve 4 ráno. V Brně začaly jarní prázdniny, takže z těch davů co k nám normálně chodí, je tu jen takovej menší dávek. Jo a je tu celkem kosa.
20:00 Střely v první třetině: 5:8
18:27 Šance jako hrom na straně hostí. Frajer před bránou však asi přemýšlel co si dá na večeři a vůbec netrefil.
17:42 Jooo, hříchy se u nás trestají.
16:11 Černoch se rozjel jak Mašinka Tomáš, ale střela pouze propagační.
12:55 Vyloučen hráč #19 Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
12:55 Nechvátalovi fyzické proporce se bohužel občas s pravidly nekamarádí.
12:35 Ťuku ťuk druhé formace a Riger pálil.
11:14 Už poněkolikáte mohl Černoch klidně střílet a nikdo by mu nemohl vyčíst ani popel. On ale radši ještě hledal Nechvátala na tripu, jenž bohužel dostal balonek na nohu.
09:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Radek Dřevěný, asistoval #13 Václav Černoch (1:0)
09:30 Vše zlé se v dobré obrátí. Začlo to Vrtělovým arcifatálem, při kterém Bořecký zestárnul o půl roku. Z následné akce však Dřevěný na dvakrát dopravil míček do sítě.
07:13 Černoch šibalsky přenechal Bouškovi, jehož pokus ale trefil jen Dřevěného...nemá chodit pozdě!
04:10 Kvapil, jenž včera pilně cvičil karaoke ukázal, že při páteční noci flóčko hrát nezapomněl.
03:06 Žůrkova střela jaksi střelou ani nebyla...jen vysokým došvihem.
01:33 'Jsme tu taky'...připomněli se hosté.
00:10 K Dřevěnému spadl z nebe dárek v podobě míčku...ten baseball by měl ještě s Luďanem potrénovat teda.
00:00 První dnešní poznatek: I dítě ve školce má lepší hubední vkus než Adam Bouška.
00:00 Máme na stolku dózu mit hodně papriken...vzít si smí jen Černoch Václav.
00:00 Hrajem tady prostějovskej hardbass speciálně Bouškovi na přání...ten kluk je blázen.
00:00 Venku jsou příjemné 2°C, ideální na procházku do haly, kde je velice příjemných 19°C.
00:00 Dámy, pánové, i všichni ostatní. Přejeme vám všem co nejsrdečnější pozdní odpoledne z potmělého Brna. Nebote, elektřina nedošla, jen prostě padla tma. Žádná senzace.