(Chrást)
60
  • 60 59:06

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - S.K. P.E.M.A. OPAVA 5:3
branky: 3. Michal Házy, 14. Radek Dřevěný, 20. Michal Házy, 31. Václav Černoch, 59. Václav Černoch - 49. Marek Klečka, 55. Oldřich Sova, 56. Oldřich Sova; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Daniel Chrást 24 - Matěj Martínek 20; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: První dvě třetiny jsme měli zápas pod kontrolou. V poslední části jsme v některých pasážích ztráceli zbytečně koncentraci, z čehož rezultovali dvě zbytečná vyloučení a hloupé branky. Konec jsme však zvládli s přehledem a zaslouženě vyhráli. Přeji Opavě hodně štěstí v playdown.
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Michala Trunkáta: Pochodové cvičení v první třetině. Pořád stejná písnička dokola. Soupeři přejeme hodně štěstí do playoff. Díky za zápas.
60:00 Střely celkem: 25:27
60:00 Střely ve třetí třetině: 8:16
59:59 Konec. Nazdar. Šmitec.
59:06 Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil #13 Václav Černoch.
59:06 Hráč hostí zalovil hokejkou nad hlavou pro balonek = nájezd žejo. Ten Černoch zazdil.
58:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #13 Václav Černoch, asistoval #50 Daniel Chrást (5:3)
58:27 Chrást je hrdina!!!
57:22 Hrajem Riskuj. Hosté v šesti bez golmana.
57:21 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
56:57 Ta domácí nemohoucnost dát gól, nebo dokonce trefit bránu, začíná být dost strašidelná.
56:33 Sledujeme transformaci pohádky do dramatu v přímém přenosu.
55:41 Nutno ocenit početnou skupinku opavských fans...za mě respekt.
55:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #2 Oldřich Sova, asistoval #8 Karel Balnar (4:3)
55:15 Domácí si zahrávají s ohněm.
54:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #2 Oldřich Sova, asistoval #88 Vojtěch Repček (4:2)
54:37 Sovova rána prošla Chrástovi pod rukou...ajajaj.
53:15 Vyloučen hráč #14 Radek Dřevěný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou
53:15 Jednooký kapitán Wood chtěl chytit osud do svých rukou. Bohužel ve florbale se míček rukou chytat nesmí.
50:35 Dvořák T. libovou kolmící jak z maturity z matematiky našel Nováka. Ten však svůj úhel přehnal a netrefil.
49:35 Další díl seriálu 'Sám před bránou' pro Černocha, ale nic z toho.
48:48 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #47 Marek Klečka, asistoval #25 Jan Petlach (4:1)
48:48 Na tohle by nedosáhl ani bůh.
47:53 Chrást neskutečně!!!
47:05 Venku zapadá sluníčko.
46:17 Bouška na středu sám, že by si stihl dojít na záchod...ale trefuje jen zeď.
46:00 Začíná to tu být docela ostrý.
45:39 Brno bolí...poznávají hráči hostí.
44:40 Chrást má stále vrata zavřená.
42:39 Vyloučen hráč #71 David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká florbalka
42:39 Novákovi jaksi vystřelila hokejka vzhůru...ups.
41:04 Dobrá přesilovka domácích. Bez gólu ale vlastně k ničemu.
40:00 No co si budem...druhá třetina by snesla příměr s brněnským ústředním hřbitovem.
40:00 Střely ve druhé třetině: 6:4
39:22 Vyloučen hráč #41 Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
39:22 Výborně, výborně Černoch. Za vlastní bránou vybojoval balonek a ještě vybojoval faul.
38:30 Oňa Bílek to zkoušel z úhlu a nebyl daleko.
38:06 Bořecký rozpááálenej.
37:00 Kvapil si to suverénně naštrádoval mezi 2 a ztratil míček...expert na obranné krize Dr. Chrást však v poho.
34:30 Opava teď ždímá domácí jak hadr, ale jen spíš tak na efekt. K ničemu hmatatelnému se nedostala.
32:28 Velmi, velmi sympatické střídaní třetí lajny domácích. Těm klukům fandím.
30:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #13 Václav Černoch, asistoval #14 Radek Dřevěný (4:0)
30:50 Černoch řešil přečíslení 2 na 1 kanadsky...sám = gól.
27:03 Dočkali jsme se. Na hřišti třetí lajna (miláček publika Bílek, Foret, Kvapil, Pollak, Zbořil)
25:10 Do Londýna zdravíme Majka Šmída!
24:42 Vašek Černoch osloven Bouškou....boční síť.
23:41 Těším se na Most! v pondělí.
23:05 Žurkova bedra teď okusili koleno jendoho z Opavských a naše zdravotnice Romana musela do akce.
20:23 Domácím asi vedení 3:0 přijde moc a nechají hosty střílet do prázdné brány...Chrást na místě.
20:00 Hele....co ten výsledek z první třetiny vynásobit třema a jít na pivo?
20:00 Střely v první třetině: 11:7
19:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Michal Házy, asistoval #68 Tomáš Dvořák (3:0)
19:25 Klika sem, klika tam, dobrý den a gól....my name is Michal Házy.
17:22 Žůrkův projektil proletěl všechno. Jen netrefil zařízení.
16:57 Náš jednooký kapitán Wood házel žabku Černochovi, vše však resultovalo pouze ve střelu nad.
13:48 Jo kdyby to někdo nepochopil. Jednooký kapitán Wood = Radek Dřevěný.
13:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Radek Dřevěný, asistoval #31 Lukáš Vrtěl (2:0)
13:46 Zásah potopená!!! Jednooký kapitán Wood trefil přesně, byť nadvakrát.
11:36 Roman Janda nám teď všem připomněl, že je zdravotník.
10:32 Chrást celou dobu viděl velké nic, na poslední chvíli však vytrčil ruku a chytá.
09:54 Černoch byť měl dát, tak nedal.
09:28 První vážnější trable v domácí obraně řeší Dr. Chrást.
07:02 Házy z bramboračky před bránou těsně vedle.
06:41 Nechvátalovu sílu teď pocítil stojícíc trenér Carda, na kterého brněnnské rambo povalilo jednoho z hostí...nutno dodat že čistě.
03:58 Jednooký kapitán Wood dostal namazáno, ale na Martínka v kleci hostí si nepřišel.
02:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Michal Házy, asistoval #71 David Novák (1:0)
02:56 Góóóóóóóóóóól!!!! Házy na mantinelu uzmul jednomu z hostí balonek a v kolaboraci s Novákem umístil do prázdné brány.
02:05 Na Žůrkovu pumelici bude břevno vzpomínat ještě dlouho.
00:30 Házyho první dotek byl dobrý jak UHO ze školní jídelny...blivajs.
00:00 Kapitán domácích před zápasem přišel o oko, tak snad zas vyroste.
00:00 Krááásné slunečné a brzy taky pomtavlé odpoledne ze Sportpointu.