7:11
    Tomáš HOŘECKÝ
    (Dvořák)

FBK Jeseník - FBC MSEM Přerov 7:11
branky: 11. Tomáš Havlík, 37. Lukáš Ďopan, 39. Ondřej Stavianis, 47. Ondřej Stavianis, 47. Václav Břenek, 56. Lukáš Ďopan, 59. Tomáš Havlík - 15. Lukáš Kaďorek, 29. Lukáš Kaďorek, 32. Martin Kubalík, 33. Ondřej Kowalik, 34. Ondřej Kowalik, 39. Petr Malina, 39. Petr Malina, 41. Matěj Ševčík, 44. Adam Budník, 57. Adam Budník, 60. Tomáš Hořecký; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Petr Bárta ?, Patrik Vondrka ? - Pavel Ceh ?; po třetinách: 1:1, 2:6, 4:4
59:59 Komentář hostů: Dovedeme hrát líp než dnes. Ve hře jsme měli hodně chyb. Soupeř se zlepšoval a měl šance hlavně ve třetí třetině. Za Jeseník hrál dobře hráč č. 29 Havlík. Za nás super č. 7. Děkujeme pořadatelům, divákům. Komentář radila SUe.
59:59 Komentář domácích: Klasický sobotní jesenický Stanley Cup navnadil naše hráče i příznivce na dnešní přestřelku s Přerovem. Laciné branky nás stály jinak velice vyrovnané utkání. Děkujeme veškerým věrným fanouškům. Flex FBK Lean Eskerit Jeseník
59:34 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Tomáš Hořecký, asistoval #17 Radim Dvořák (7:11)
58:48 GÓL FBK Jeseník! 7:10
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #29 Tomáš Havlík, asistoval #25 Martin Příhoda (7:10)
58:08 Timeout FBK Jeseník
56:14 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:10
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Adam Budník, asistoval #17 Radim Dvořák (6:10)
55:18 GÓL FBK Jeseník! 6:9
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #74 Lukáš Ďopan, asistoval #25 Martin Příhoda (6:9)
53:19 Vyloučen hráč #61 Petr Malina družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
52:08 Vyloučen hráč #74 Lukáš Ďopan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za bránění ve hře
46:56 GÓL FBK Jeseník! 5:9
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #24 Václav Břenek, asistoval #9 Zbyněk Slováček (5:9)
46:14 GÓL FBK Jeseník! 4:9
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #21 Ondřej Stavianis, asistoval #69 Libor Procházka (4:9)
43:12 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:9
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Adam Budník, asistoval #61 Petr Malina (3:9)
43:12 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Patrik Vondrka družstva FBK Jeseník
40:19 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:8
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Matěj Ševčík bez asistence (3:8)
38:51 GÓL FBK Jeseník! 3:7
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #21 Ondřej Stavianis, asistoval #16 David Pišek (3:7)
38:04 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:7
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Petr Malina, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (2:7)
38:01 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:6
36:10 GÓL FBK Jeseník! 2:5
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #74 Lukáš Ďopan, asistoval #29 Tomáš Havlík (2:5)
33:38 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #11 Ondřej Kowalik, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (1:5)
32:18 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #11 Ondřej Kowalik bez asistence (1:4)
31:45 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #17 Radim Dvořák (1:3)
28:15 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #11 Ondřej Kowalik (1:2)
14:53 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek z trestného střílení (1:1)
10:53 GÓL FBK Jeseník! 1:0
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #29 Tomáš Havlík, asistoval #74 Lukáš Ďopan (1:0)
04:26 Barťas neskutečně vytrčil nožičku a zabránil tutovce