59
  • 59 58:35
    Vsetín

FbC Asper Šumperk - Florbal Vsetín 11:9
branky: 8. Jiří Trávníček, 16. Jindřich Kamler, 25. Ondřej Mrázek, 27. Petr Matěj, 31. Jindřich Kamler, 31. Jiří Trávníček, 34. Petr Matěj, 35. Daniel Venouš, 36. Jiří Trávníček, 42. Jiří Trávníček, 45. Jindřich Kamler - 14. Jan Trčka, 15. Ivan Zajíc, 17. Radim Látal, 28. Ivan Zajíc, 30. Lukáš Adámek, 34. Tomáš Březík, 35. Tomáš Zubek, 38. René Číž, 53. Vít Zgarba; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Antonín Byvan 18 - Vít Zgarba 25; po třetinách: 2:3, 7:5, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostů: Hurá utkání, krásná přestřelka. V závěru nám chyběly síly na větší tlak a vytvoření si nebezpečné šance na vyrovnání. Děkuji 11 statečných, kteří se porvali za zbytek týmu, samozřejmě také soupeři a rozhodčím.
60:00 Komentář trenéra domácích: Směrem dozadu otřes, aspoň že jsme byli i dnes celkem produktivní, ale takhle hrát s ostatními nemůžeme. Děkuji soupeři i rozhodčím za utkání. V roce 2019 na shledanou.
60:00 Střely ve 3. třetině: Domácí - 7, Hosté - 5
58:35 Timeout Florbal Vsetín
56:29 Vsetín se snaží vyrovnat náskok domácích, ale nedokáží překonat obranu domácích a výborného brankáře Byvana.
52:32 GÓL Florbal Vsetín! 11:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #95 Vít Zgarba, asistoval #72 Radim Látal (11:9)
44:35 Střelec posledního golu Jindřich Kamler si připisuje jako druhý hráč v týmu Asperu hattrick.
44:04 GÓL FbC Asper Šumperk! 11:8
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #29 Tomáš Hanák (11:8)
41:23 Domácí odskakují do dvoubrankového vedení díky střele kapitána Jiřího Trávníčka. Jiří Trávníček v dnešním utkání skoroval již po 4.
41:13 GÓL FbC Asper Šumperk! 10:8
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #14 Matěj Mondek (10:8)
40:00 Střely ve 2. třetině: Domácí - 14, Hosté - 10
38:01 Vyloučen hráč #29 Tomáš Hanák družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
37:03 GÓL Florbal Vsetín! 9:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #93 René Číž, asistoval #24 Patrik Seevald (9:8)
35:36 GÓL FbC Asper Šumperk! 9:7
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček bez asistence (9:7)
34:59 Vyloučen hráč #48 Tomáš Zubek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
34:50 GÓL Florbal Vsetín! 8:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #13 Ivan Zajíc (8:7)
34:02 GÓL FbC Asper Šumperk! 8:6
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #18 Jiří Trávníček (8:6)
33:57 GÓL FbC Asper Šumperk! 7:6
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #4 Michal Šíma (7:6)
33:17 GÓL Florbal Vsetín! 6:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #96 Lukáš Adámek (6:6)
31:11 Dnešní utkání je jak na houpačce, chvilí jsou ve vedení hosté ze Vsetína a chvíli domácí Asper.
30:56 GÓL FbC Asper Šumperk! 6:5
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (6:5)
30:29 GÓL FbC Asper Šumperk! 5:5
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #87 Michal Vařeka (5:5)
29:55 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:43 GÓL Florbal Vsetín! 4:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #24 Patrik Seevald (4:5)
27:39 GÓL Florbal Vsetín! 4:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc z trestného střílení (4:4)
26:54 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:3
24:02 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #19 Jindřich Kamler (3:3)
22:48 Vyloučen hráč #96 Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:48 Asper má nyní šančí srovnat skore zapasu, po faulu Adámka si domácí zahrají přesilovou hru.
20:15 Hned na začátku 2. třetiny obrovská šance hostů, kteří trefili vzdálenější tyčku branky Asperu.
20:00 Střely ve 1. třetině: Domácí - 15, Hosté - 12
16:00 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #72 Radim Látal, asistoval #13 Ivan Zajíc (2:3)
15:55 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:2)
15:00 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
15:00 Vyloučen hráč #96 Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
14:31 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #48 Tomáš Zubek (1:2)
13:13 Máme tu první gol ze strany hostů, o ten se postaral střelou z otočky Jan Trčka.
13:12 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #74 Jan Trčka, asistoval #54 Tomáš Horák (1:1)
09:08 Trávníček znovu prověřil Zgarbu střelou od mantinelu, ale golman byl pozorný a jeho sřelu chytil.
07:00 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:0
05:32 Domácí nedokázali zužitkovat přesilovou hru a Vsetín zpátky v plné sestavě.
03:55 Jakub Húšť fauloval Matěje a rozhodčí posoudili jeho zákrok 2 minutovým trestem.
03:25 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování florbalky
01:40 Vsetín chce očividně odčinit včerejší prohru s Uničovem a už od začátku odstřelují branku domácích, ale tu skvěle stráží Byvan.
00:08 Vítám vás na dnešním utkání mezi týmy FbC Asper Šumperk a Florbal Vsetín.